LEGO

LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250

87,96
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

W PONIEDZIAŁEK 02.08.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Seria Lego Trolls World Tour Kod producenta 41250
Motyw Impreza techno na rafie Przedział wiekowy 5+
Liczba elementów [szt] 173 Kod produktu 356929
LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250

LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250 to podwodna, muzyczna przygoda dla największych fanów bajki "Trolle". Zestaw jest idealnym wyborem już dla pięcioletniego dziecka, co czyni z nieco świetną opcję na podarunek urodzinowy lub świąteczny dla malucha.

LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250 zestaw Trolle

Zabawa w świecie trolli

Mali wielbiciele filmu "Trolle 2" z pewnością będą zachwyceni możliwością zabawy z ukochanymi bohaterami. Przy użyciu tego zestawu świat trolli ożyje i zapewni dziecku mnóstwo frajdy. Zdecydowaną zaletą LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250 jest to, że dziecko może odgrywać wybrane sceny z filmu. Po jakimś czasie, z pewnością rozpocznie proces tworzenia własnych scenariuszy, co z kolei przełoży się na jeszcze więcej zabawy. Komplety klocków powiązanych z filmem wytwórni DreamWorks sprawią, że maluch odda się świetnej rozrywce na bardzo długie godziny.

LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250 zabawa historie

Rozwój motoryczny i nie tylko

Pięcioletnie dzieci, które mogą korzystać z zestawu, wciąż są na etapie rozwijania swoich możliwości motorycznych. To sprawia, że ćwiczenia z zestawami LEGO Trolls są doskonałym rozwiązaniem dla tych maluchów, które nie przepadają za układaniem klocków. Ulubione postacie filmowe z pewnością zachęcą dziecko do wysiłku i w krótkim czasie powstanie cała scena, która pozwoli na doskonałą zabawę. Co istotne, wraz z rozwojem motorycznym następuje także poprawa możliwości konstruktorskich dziecka. Dzięki nim maluch zyskuje rosnącą pewność siebie w tym zakresie i decyduje się na tworzenie coraz bardziej skomplikowanych konstrukcji. To z kolei wpływa na całe jego dalsze życie, ułatwia naukę, a być może pomoże nawet w dokonaniu wyborów zawodowych?

LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250

Wygodna instrukcja

Zdecydowaną zaletą LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250 jest również czytelna instrukcja - w wersji papierowej oraz cyfrowej. Ta pierwsza stanowi element opakowania i może być przydatna gdziekolwiek znajduje się dziecko. Jako że nie wymaga żadnych dodatkowych sprzętów, maluch może korzystać z niej również w miejscach pozbawionych zasięgu internetu lub po prostu gdy nie chcesz dawać mu smartfona. Jednocześnie, aplikacja na smartfony lub tablety, gdzie również możesz znaleźć instrukcje, jest niezwykle przydatna początkującym konstruktorom. Dzięki wygodnej możliwości obracania oraz zbliżania modelu dziecko ma szansę lepiej zrozumieć, jak połączyć poszczególne klocki.

LEGO Trolls World Tour Impreza techno na rafie 41250 instrukcja

OSTRZEŻENIE!

Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

LEGO Ninjago Perła Lądu 70677 uwaga ostrzeżenie powyżej 3 lat

Seria Lego Trolls World Tour
Kod producenta 41250
Motyw Impreza techno na rafie
Przedział wiekowy 5+
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Dziewczynka
Liczba elementów [szt] 173
Liczba figurek [szt] 1
Nazwa producenta/importera LEGO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!