MIELE - Satysfakcja gwarantowana

satysfakcja gwarantowana
Korzystasz 30 dni* i jeśli sprzęt nie spełnia Twoich
oczekiwań możesz go do nas zwrócić bez żadnych
konsekwencji i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.
1
Kup odkurzacz bezprzewodowy
Triflex
2
Korzystaj przez 30 dni*
3
Jeśli sprzęt nie spełnia Twoich oczekiwań zwróć go...
4
...i otrzymaj pełny zwrot pieniędzy.
sprawdź produkty
*od daty zakupu

Sprzedaż promocyjna trwa od 1.06.23 do 31.07.23 i obejmuje wyłącznie modele serii Triflex u wybranych dystrybutorów (szczegółowa lista w regulaminie). Rejestracji zgłoszenia można dokonać na stronie www.ofertymiele.pl do 30 dni od daty zakupu (decyduje data na dowodzie zakupu, którego oryginał należy zachować do końca promocji). Szczegóły i regulamin dostępne są na www.ofertymiele.pl i www.ugmedia.pl Organizatorem akcji jest Underground Media Sp. z o.o., Radwańska 26, 90-541 Łódź.
Jeszcze bardziej
wszechstronny
Opatentowana koncepcja 3w1
Triflex łączy trzy bezprzewodowe odkurzacze w jednym urządzeniu. Najlepsze rezultaty dzięki łatwemu przełączaniu się między trzema trybami:
1 Kompaktowym
Zastosowanie samej jednostki PowerUnit zapewnia optymalne i szybkie czyszczenie niewielkich powierzchni. Doskonale sprawdzi się przy odkurzaniu mebli czy foteli samochodowych.
2 Komfortowym
Gdy PowerUnit znajduje się na dole, obsługa urządzenia jest wyjątkowo komfortowa. w połączeniu z szeroką elektroszczotką odkurzanie większych powierzchni jest szybkie i wygodne jak nigdy dotąd.
3 Dużego zasięgu
Gdy PowerUnit znajduje się na górze, podnoszenie i manewrowanie odkurzaczem Triflex jest niezwykle łatwe. To idealne rozwiązanie do trudno dostępnych miejsc, np. sufitów lub przestrzeni pod niskimi meblami.Akcja obowiązuje do 31.07.2023 r. godz 23:59 lub do wyczerpania zapasów na stronie https://www.avans.pl/.

Sprawdź regulamin akcji »


sgdata:2023-07-31 | 23:46:13
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!