KARCHER - Ogród

Kosiarka akumulatorowa Kärcher LMO

Czy koszenie trawy kojarzy Ci się z potykaniem o uciążliwy przewód elektryczny lub z hałasem silnika spalinowego oraz nieprzyjemnym zapachem? Teraz możesz to zmienić, koszenie trawy bez przewodu i użycia paliwa jest możliwe! Nowe 18 i 36-woltowe akumulatorowe kosiarki Kärcher wydajnością i efektywnością nie ustępują kosiarkom spalinowym. Standardowo wyposażone są w 5Ah akumulator i szybką ładowarkę.

Podczas koszenia, przy pomocy zatyczki do mulczowania ścinki trawy umożliwia rozprowadzenie jej na trawniku co umożliwi zamianę trawy w nawóz dla Twojego trawnika. Zastosowane grzebienie do trawy sprawnie wyłapują źdźbła rosnące przy krawędziach co skutkuje brakiem konieczności dodatkowego przycinania czy poprawiania całego procesu. Nowoczesny i praktyczny design sprawia, że kosiarka nie zajmuje dużo miejsca przy bardzo korzystnej szerokości koszenia. Pojemny kosz zapewnia użytkownikowi szybkie koszenie i krótsze przestoje. Funkcja Push Assist aktywowana przyciskiem zapewnia wsparcie napędu.

Nowa Kosiarka Kärcher nadaje się idealnie do koszenia w ogrodach również o nierównym terenie. Różnorodność modeli pozwala dobrać urządzenie do własnych potrzeb, urządzenia występują w wersji 18 oraz 36V.

Podkaszarka akumulatorowa Kärcher LTR

Pozwól aby technologia mogła Ci pomóc, akumulatorowe podkaszarki do trawy firmy Kärcher to wszechstronne urządzenia, lekkie i praktyczne. Bezprzewodowa podkaszarka ścina trawę i chwasty w miejscach trudno dostępnych, tam gdzie tradycyjna kosiarka nie ma dostępu. Dzięki ich ergonomicznej konstrukcji operator pracuje w wygodnej pozycji i co najważniejsze, nie obciąża pleców podczas podkaszania.

Bateryjna podkaszarka Kärcher LTR 18-25 to ciche i niezawodne urządzenie. Jej główna zaleta to brak przewodu zasilającego który w tym urządzeniu został zastąpiony akumulatorem. Zastosowana wymienna żyłka w urządzeniu, nie tylko gwarantuje precyzyjne cięcie ale również dociera bez problemu do każdego zakątka Twojego ogrodu. Automatyczna regulacja żyłki zapewnia zawsze jej idealną długość. Ponadto, funkcja podkaszania obrzeży sprawia, że stworzenie schludnych, estetycznych a co najważniejsze równych krawędzi wzdłuż ścieżek i tarasu staje się bezproblemowe. Bateryjna podkaszarka mimo zastosowania wydajnego akumulatora jest wyjątkowo lekka a oburęczny uchwyt zapewnia wygodę i ergonomię obsługi.

Różnorodność modeli pozwala idealnie dobrać urządzenie do potrzeb klienta, urządzenia występują w wersji 18 V oraz 36 V. Dzięki platformie bateryjnej Kärcher można zastosować ten sam akumulator w wielu urządzeniach ogrodowych.

Teleskopowe nożyce akumulatorowe do żywopłotu (PHG)

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku Kärcher PHG 18-45 Battery ze specjalną przedłużką pozwalają dotrzeć znacznie wyżej bez konieczności korzystania z drabiny (zasięg wysokości to aż 4 metry!). Regulowana głowica tnąca gwarantuje dopasowanie cięcia do żywopłotów o różnych kształtach. Bez wykorzystania drabiny, operator może pracować w bezpiecznej wyprostowanej pozycji przycinając każdą część żywopłotu do pożądanego kształtu. Specjalnie zaprojektowany zgarniacz ścinek umożliwia sciąganie ścinek na bok, unikając zanieczyszczenia żywopłotu.

Regulowana głowica tnąca może zostać przechylona do 115° co znacznie poprawia wydajność i efektywność pracy. Pozwala to również na równe prowadzenie ostrza podczas przycinania szczytu żywopłotu. Pas na ramię efektywnie rozkłada ciężar, aby zapobiec bólom rąk i ramion w czasie dłuższej pracy poprawiając w ten sposób ergonomię pracy. Przednia sekcja ostrza ze szlifem diamentowym posiada funkcję piły, więc nawet grubsze gałęzie mogą być obcięte bez problemu. Zastosowana osłona zapobiega uszkodzeniu posadzek lub budynków wokół jak i samego ostrza.

Dzięki wbudowanemu wieszakowi, możemy powiesić nożyce w garażu lub szopie wykorzystując przy tym bardzo mało miejsca. Z platformy bateryjnej Kärcher, zastosowany akumulator pasuje do innych urządzeń ogrodowych.

Nożyce akumulatorowe do żywopłotu (HGE)

Twój żywopłot wymknął się spod kontroli? Teraz jest na to sposób, lekkie urządzenie do bezwysiłkowej pracy: bezprzewodowe nożyce do żywopłotu Kärcher HGE 18-45 Battery z ostrzem szlifowanym diamentowo zadbają o to aby każde cięcie było precyzyjne.

Dzięki niskiej wadze, bateryjne nożyce do żywopłotu zapobiegają zmęczeniu rąk i ramion, pozwalając oszczędzić dużo energii, a brak wiecznie plączącego się przewodu zasilającego sprawia że praca staje się przyjemniejsza. Ergonomiczna konstrukcja uchwytu pozwala na wygodną i bezpieczną obsługę.

Oburęczny włącznik chroni przed przypadkowym uruchomieniem nożyc podnosząc w ten sposób poziom bezpieczeństwa operatora.

Odkurzacz akumulatorowy do liści (BLV)

Odkurzacz akumulatorowy do liści Kärcher BLV 18-200 łączy w sobie aż trzy urządzenia: dmuchawę, odkurzacz i rozdrabniacz – połączenie tych funkcji pozwala przy minimalnym wysiłku uzyskać świetne rezultaty pracy. Pozostałości po cięciu żywopłotu, świeżo skoszona trawa oraz kwitnące drzewa i rośliny mają jedną wspólną cechę: bez wątpienia są piękne, niestety pozostawiają bardzo duże ilości odpadów organicznych które produkują zwłaszcza jesienią. Dzięki odkurzaczowi do liści Kärcher BLV każda osoba która lubi dbać o swój ogród, bez wysiłku go uprzątnie. Dodatkową funkcją jest możliwość rozdrobnienia zebranego materiału i przerobienie go na ściółkę.

Wygodnie umieszczony przycisk z boku urządzenia pozwala przełączać pomiędzy funkcjami takimi jak wydmuch lub zasysanie. Moc i prędkość regulowana jest płynnie w zależności od zadania które chcemy wykonać. Funkcja „Turbo Boost” znacznie zwiększa parametry urządzenia. Koniec rury ssącej został wyposażony w kółka do wygodnego prowadzenia urządzenia po podłożu podczas zasysania odpadków. Worek na zanieczyszczenia ma pojemność 45 litrów co gwarantuje pracę bez zastojów. Prędkość przepływu powietrza w funkcji dmuchawy wynosi maksymalnie 200 km/h natomiast w trybie ssania 130 km/h. Urządzenie napędzane jest solidnym i niezawodnym bez szczotkowym silnikiem elektrycznym.

Zastosowane ergonomiczne uchwyty rozkładają ciężar urządzenia równomiernie podczas pracy i sprawiają że operator nie odczuwa zmęczenia. Urządzenie korzysta z platformy bateryjnej Kärcher, zastosowany akumulator pasuje do innych urządzeń ogrodowych producenta.

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa (CNS)

Bardzo prosta i łatwa w użyciu, wszechstronna i doskonała a co najważniejsze solidna, idealnie nadająca się do pielęgnacji drzew: piła łańcuchowa CNS 18-30 Battery z możliwością regulacji naciągu łańcucha bez korzystania z narzędzi. Dzięki niskiej wadze i optymalnej długości ostrza bateryjna piła łańcuchowa firmy Kärcher jest idealna do wygodnego i wszechstronnego zastosowania przy pielęgnacji drzew w Twoim ogrodzie.

Wyjątkowo wysoka prędkość łańcucha sprawia, że każde cięcie jest szybkie i precyzyjne. System napinania łańcucha, który nie wymaga użycia narzędzi oraz automatyczne smarowanie sprawiają, że akumulatorowa piła łańcuchowa jest niezwykle łatwa i przyjazna w użyciu. Połączenie hamulca i oburęcznego włącznika bezpieczeństwa sprawia, że jest ona szczególnie bezpieczna.

Zestaw zawiera urządzenie, ostrze, łańcuch, osłonę oraz butelkę oleju. Piła korzysta z platformy bateryjnej Kärcher, zastosowany akumulator pasuje do innych urządzeń ogrodowych producenta.

Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!