Raty 0%

Do 30 rat 0%
i pół roku nie płacisz!
Jak skorzystać z oferty?

Wybierz produkt, a następnie w procesie zamawiania zaznacz formę dostawy i płatności "Raty przez Internet". We wniosku kredytowym wybierz raty w Alior Bank S.A. lub w Credit Agricole Bank Polska S.A. (formę podpisania umowy "Przelew")

Wypełnij wniosek kredytowy i poczekaj na decyzję, która może być wydana
już w 15 minut!

Podpisz umowę kredytową i ciesz się z zakupu!

Dlaczego warto skorzystać z oferty?
Całkowicie online, bez wychodzenia z domu!
Bez wizyty w banku!
Bez wizyty kuriera z umową kredytową!
Bez zbędnych formalności!
Zobacz produkty dostępne w promocji »
Promocja „DO 30x0% I PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ” w opcji z karencją obowiązuje w sklepie internetowym www.avans.pl. Promocją objęte są wybrane produkty dostępne w sklepie internetowym. Informacja o dostępności promocji dla danego produktu znajduje się w sklepie internetowym jako oznaczenie w postaci specjalnego emblematu przy produkcie.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2 060,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 2 060,00 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0 zł, wpłata własna 0 zł, okres kredytowania 16 miesięcy, pierwsza rata w wysokości 128,75 zł płatna po upływie 5 miesięcznego okresu karencji w spłacie. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.04.2021r. na przykładzie reprezentatywnym. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta i zostanie podjęta przez Bank udzielający kredyt.


W imieniu Santander Consumer Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A., – Spółka TERG S.A umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów.Sprawdź regulamin akcji »sgdata:2021-09-24 | 03:24:10
Powrót

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!