Jak prawidłowo używać suszarkę do ubrań?
Zasady promocji

Kup w czasie trwania promocji suszarkę do ubrań spośród modeli wymienionych poniżej, zachowaj dowód zakupu oraz oryginalne opakowanie.

Jeśli wybrana przez Ciebie suszarka do ubrań nie spełniła Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot pieniędzy.
W celu otrzymania zwrotu pieniędzy
1
Zarejestruj swoją suszarkę do ubrań na stronie www.electrolux.pl/promocje podając powód zwrotu produktu oraz załączając skany lub zdjęcia dowodu zakupu i tabliczki znamionowej w terminie do 105 dni od daty zakupu produktu, zgodnie z warunkami regulaminu promocji. Rejestracji należy dokonać najpóźniej do 28 października 2024 roku, o ile pula zwrotów w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.
2
Odeślij zwracany produkt lub zwróć go osobiście we własnym zakresie w terminie 14 dni od otrzymania potwierdzenia zwrotu do serwisu, na adres wskazany przez koordynatora akcji.
3
Zwracana suszarka do ubrań musi być kompletna i nieuszkodzona, w oryginalnym opakowaniu (karton, styropian) oraz dostarczona do serwisu we własnym zakresie przez konsumenta (osobiście lub przesyłką kurierską).
4
Równowartość ceny zwracanego produktu, zgodnie z dowodem zakupu, otrzymasz w formie przelewu bankowego na konto podane podczas rejestracji w promocji.Akcja obowiązuje do 15.07.2024 r. godz 23:59 lub do wyczerpania zapasów na stronie https://www.avans.pl/.

Sprawdź regulamin akcji »