Promocja! 5 lat gwarancji na silnik za rejestrację Philips AquaTrio!

*Kup i zarejestruj odkurzacz bezprzewodowy z funkcją aktywnego mycia Philips AquaTrio, a my przedłużymy Ci gwarancję na silnik do 5 lat.

Jak to zrobić?

  1. KUP Philips AquaTrio
  2. Zarejestruj go na www.philips.pl/welcome
  3. Potwierdzenie przedłużenia gwarancji na silnik do 5 lat otrzymasz od nas e-mailem

Promocja trwa od 18.03.2024 r. do 16.03.2025 r. Szczegóły promocji na www.philips.pl/promocje. Pamiętaj że, aby przedłużyć gwarancję należy podczas rejestracji produktu wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Wyrażenie na rzecz Philips Koninklijke N.V. podczas rejestracji produktu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych na adres email jest niezbędne, aby otrzymać filtr. Każda osoba ma także możliwość w pełni odpłatnego nabywania produktów za pośrednictwem sklepu dostępnego na stronie www.philips.pl/sklep w związku z czym wyrażenie zgód jest dobrowolne.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ
bezprzewodowy Philips AquaTrio?

Bezprzewodowy
odkurzacz ręczny

ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc a dedykowane akcesoria pomagają w pozbyciu się sierści zwierząt z kanap oraz samochodu.

Bezprzewodowy odkurzacz z nasadką z podświetleniem LED

skutecznie odkurza podłogi twarde i dywany.

Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją aktywnego mycia

pozwala na dogłębne czyszczenie twardych podłóg na mokro - usuwa kurz, brud, plamy, rozlane płyny oraz bakterie z twardych podłóg za jednym ruchem.

Zobacz jak działa jednoczesne
odkurzanie i aktywne mycie

Poznaj wszystkie zalety
Philips AquaTrio

Nasadka AquaSpin odkurza i aktywnie myje twarde podłogi. Efektywnie usuwa aż do 99,9% bakterii* za jednym razem.

Opatentowana technologia wysokoobrotowych szczotek w połączeniu ze stałym przepływem czystej wody zapewnia ciągłą czystość szczotek PowerBrush

System AquaDiffusion szczelnie zamyka brudną wodę w zbiorniku. Dzięki temu możesz z łatwością opróżnić zawartość bez konieczności kontaktu z brudem.

Bezprzewodowe urządzenie 3 w 1 zapewnia wyjątkową elastyczność. Wybieraj pomiędzy odkurzaniem z aktywnym myciem, odkurzaniem z podświetleniem LED a odkurzaniem ręcznym.

Bezprzewodowy odkurzacz z podświetleniem LED dokładnie usuwa aż do 98% kurzu i brudu za każdym pociągnięciem.

Stacja dokująca 2w1 pozwala na przechowywanie AquTrio w jednym miejscu i zapewnia automatyczne czyszczenie urządzenia oraz szczotek PowerBrush.
Akcja obowiązuje do 16.03.2025 r. godz 23:59 lub do wyczerpania zapasów na stronie https://www.avans.pl/.

Sprawdź regulamin akcji »