Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Najszybsza dostawa:
JUTRO 25-09-2018

Multicooker REDMOND RMC-PM4506E Biały

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Moc [W]: 900 Pojemność [l]: 5
Sterowanie: Elektroniczne Kod produktu 247728
RMC-PM4506E — jeszcze jeden przykład połączenia funkcji multicookera i szybkowaru w jednym urządzeniu. Dany model umożliwia zarówno gotowanie na parze, duszenie, przygotowywanie zup, pilawu lub kasz, a także, jak przy użyciu klasycznego szybkowaru – smażenie, zapiekanie w folii lub przygotowywanie wypieków (z użyciem normalnego ciśnienia). Urządzenie oferuje funkcje opóźnienia startu programu, podtrzymywania temperatury i odgrzewania potraw.

6 programów przygotowywania potraw

Multicooker-szybkowar Redmond RMC-PM4506E oferuje 6 automatycznych programów przygotowywania różnorodnych potraw, w których dobrane zostały optymalne ustawienia. Dodatkowo przewidziana została możliwość zmiany czasu przygotowywania potrawy, domyślnego dla każdej potrawy (oprócz programu — „pieczenie / smażenie na głębokim oleju”). Stopień zmian i możliwy do ustawienia czas pracy urządzenia zależy od wybranego programu.

- Program „pieczenie / smażenie na głębokim oleju” umożliwia pieczenie mięsa, drobiu, warzyw, owoców morza, a także przygotowywać potrawy na głębokim oleju z użyciem normalnego ciśnienia (ze zdjętą pokrywą urządzenia).  
- Program „para /desery”  przeznaczony  jest do przygotowywania na parze warzyw, ryb, mięs, owoców morza, potraw dietetycznych i wegetariańskich, posiłków dla dzieci, a także rozmaitych deserów. Programu pracuje w trybie pracy szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).
- Program „zupa / gotowanie” przeznaczony jest do przygotowywania bulionów, zup, kompotów, a także do gotowania parówek i innych zamrożonych półfabrykatów. Program pracuje w trybie szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).
- Program „kasza na mleku / kasze” przeznaczony jest do przygotowywania rozmaitych kasz na mleku lub wodzie. Program pracuje w trybie szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).  
- Program „wypiekanie / zapiekanie” przeznaczony jest do pieczenia keksów, biszkoptów, ciast z farszem słodkim lub słonym, a także do zapiekania w folii mięsa i ryb z użyciem normalnego ciśnienia (zawór wypuszczania pary: otwarty).  
- Program „duszenie / pilaw” przeznaczony jest do duszenia mięsa, ryb, warzyw, a także do przygotowywania rozmaitych rodzajów pilawu. Program pracuje w trybie szybkowaru (zawór wypuszczania pary: zamknięty).

4-stopniowy system zabezpieczeń
Multicooker-szybkowar Redmond RMC-PM4506E posiada wielopoziomowy system zabezpieczeń. Używając urządzenie jako szybkowar, dany tryb pracy uruchomi się tylko po zamknięciu pokrywy, która następnie zostanie zablokowana. Jeżeli ciśnienie w komorze roboczej przekroczy dopuszczalny poziom, automatycznie otworzy się zawór próżniowy do obniżenia ciśnienia. Jeżeli w komorze roboczej przekroczona zostanie dopuszczalna temperatura, specjalny ogranicznik przerwie pracę elementu grzewczego aż do momentu, w którym temperatura nie osiągnie bezpiecznego poziomu. W przypadku błędu krytycznego podczas pracy urządzenia, multicooker-szybkowar wyposażony został w dodatkowe mechanizmy obniżania ciśnienia i zabezpieczenia sprzętu przed przegrzaniem.

Funkcja odgrzewania potraw
Funkcja umożliwia odgrzewanie gotowych potraw, nawet zaraz po wyjęciu z lodówki.
 
Podtrzymywanie temperatury gotowych potraw (podgrzewanie automatyczne)
Multicooker-szybkowar Redmond RMC-PM4506E wyposażony został w funkcję podtrzymywania temperatury gotowej potrawy (podgrzewanie automatyczne), co pozwala zachować gorący posiłek, np. Obiad lub kolację, do 8 godzin. Funkcję należy stosować rozsądnie, gdyż zbyt długie podgrzewanie posiłku może spowodować, iż potrawa będzie zbyt sucha.

Opóźnienie startu programu
Funkcja opóźnionego startu umożliwia przygotować potrawę na daną godzinę z możliwością opóźnienia startu do 24 godzin. Wystarczy ustawić minutnik i potrawa będzie gotowa na czas. Funkcja doskonale sprawdzi się, gdy będziemy np. Oczekiwać gości lub zechcemy, aby potrawa była gotowa na śniadanie.

Misa z powłoką antyadhezyjną
Wewnętrzna powłoka misy, wchodzącej w skład zestawu multicookera-szybkowaru Redmond rmc-pm4506e, posiada wysokiej jakości powłokę antyadhezyjną (zapobiegającą przypalaniu potraw firmy daikin® (japonia), która umożliwia przygotowywanie potraw z użyciem minimalnej ilości oleju. Dzięki temu posiłki będą bardziej zdrowe i pożyteczne. Misę można używać zarówno w multicookerze, jak i w piekarniku. Naczynie może być myte ręcznie lub w zmywarce.

Książka 100 przepisów
Zespół kucharzy firmy Redmond opracował barwnie ilustrowaną książkę kucharską, zawierającą 100 przepisów na różnorodne dania. Wszystkie przepisy zostały zaadaptowane z myślą o wykorzystaniu ich z użyciem multicookera-szybkowaru Redmond RMC-PM4506E. Każdy przepis zawiera szczegółowe wskazówki w kwestii zestawienia i liczby składników, a także instrukcję krok po kroku, podążając za którą, osiągnięcie naszych rezultatów jest na wyciągnięcie ręki.

Smacznego!
Parametry

Rodzaj

Szybkowar

Gwarancja

24 miesiące

Wyposażenie

Kabel zasilający,

Instrukcja obsługi w języku polskim,

Karta gwarancyjna,

Naczynie do gotowania na parze,

Książka kucharska,

Łopatka

Techniczne

Minutnik

✖ Nie

Funkcje

Podtrzymywanie ciepła,

Odgrzewanie,

Funkcja opóźnionego startu

Moc [W]

900

Pojemność [l]

5

Sterowanie

Elektroniczne

Kratka grilla

✔ Tak

Mieszadło

Nie dotyczy

Płyta do pieczenia

✖ Nie

Regulacja temperatury

✖ Nie

Wyposażenie i gwarancja

Znak zgodności

CE

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga: Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz przez Bank Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 100 zł

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A spółka TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Zgodnie z wymogami Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Acricole Bank Polska S.A., osoby poniżej 25 roku życia nie mogą złożyć wniosku kredytowego na produkty z kategorii "Telefony i smartfony" oraz we wniosku kredytowym może być tylko jeden produkt z kategorii "Telefony i smartfony".

Gwarancja Pełna Ochrona
Zobacz szczegóły gwarancji
Gwarancja Plus
Zobacz szczegóły gwarancji
Redmond Multicooker REDMOND RMC-PM4506E Biały Multicooker REDMOND RMC-PM4506E Biały Gwarancja
Pełna Ochrona
Gwarancja
Plus
Gwarancja
Standard
Od chwili zakupu
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Po okresie 2 lat od zakupu
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Zabezpiecz swój zakup wybierając gwarancję

Multicooker REDMOND RMC-PM4506E Biały

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00