Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Najszybsza dostawa:
PON 23-07-2018

Odkurzacz PHILIPS AquaTrio Pro 3w1 FC7088/01 (Mycie/Suszenie)

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Napięcie akumulatora [V]: Nie dotyczy Czas pracy [min]: Nie dotyczy
Tak Pojemność pojemnika/worka [l]: Nie dotyczy
Kod produktu 795628
Praca na mokro

Odkurzacz umożliwia odkurzanie na mokro. Brud zasysany przez odkurzacz gromadzi się w zbiorniku z wodą, którą można w łatwy sposób wylać po zakończeniu pracy. Dzięki odkurzaniu na mokro powietrze w domu jest czystsze.
ODKURZACZ MYJĄCY AquaTrio Pro FC7088/01
Philips Fc7088 Kv 1120px

POZNAJ CECHY AQUATRIO PRO

Philips Myje I Suszy


Technologia Triple-Acceleration
Jedno urządzenie - trzy funkcje: skutecznie odkurza, myje i osusza. A podłoga schnie o 50% szybciej*.

Philips Zbiorniki Na Czysta I Brudna Wode


Osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę
Woda, którą zmywasz podłogę będzie zawsze czysta, unikniesz także roznoszenia brudu*.

Philips 60m2


Oszczędza czas i zużycie wody
Jedno napełnienie zbiornika wystarczy do umycia 60 m2 podłogi! Zaoszczędzisz 70% więcej wody*.

Philips Rozne Podlogi


Idealny do wszystkich twardych podłóg
Myjesz parkiet, płytki winylowe lub kamień naturalny?
Z każdym rodzajem podłogi poradzisz sobie tak samo dobrze**.

Philips Obszar Roboczy 12


Funkcja Auto Clean
Odkurzacz myjący AquaTrio Pro, dzięki funkcji Auto Clean, jest urządzeniem samoczyszczącym.

Philips Alergia


Jakość przyjazna alergikom

Rekomendowany przez Europejskie Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny dla alergików.

* W porównaniu do tradycyjnego mycia mopem.
** Dotyczy twardych podłóg nadających się do mycia na mokro.

ODKURZASZ, MYJESZ, SUSZYSZ - ZOBACZ JAK TO DZIAŁA

KOMPAKTOWE ROZMIARY I NIEZWYKŁA WYDAJNOŚĆ

Philips Fc7088 Opis 1120px

JAK DZIAŁA TECHNOLOGIA TRIPLE ACCELERATION?

Odkurzacz AquaTrio Pro został wyposażony w innowacyjną technologię Triple Acceleration. Umożliwia ona odkurzanie, mycie i suszenie  podłogi jednocześnie. Urządzenie jest połączeniem tradycyjnego odkurzacza z mopem myjącym o znacznie mniejszym zużyciu wody. Idealne rozwiązanie do szybkiego i skutecznego czyszczenia twardych podłóg każdego rodzaju.

Philips Triple Acceleration Szerokie
Philips 1. Odkurzanie cyklonicznePhilips 1. Odkurzanie cyklonicznePhilips 1. Odkurzanie cykloniczne

1.Odkurzanie cykloniczne

Po pierwsze, szybko obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki z mikrofibry tworzą mgiełkę wodną, która zbiera cząsteczki brudu i kurz. Wszystkie nieczystości lądują w zbiorniku na brudną wodę.

Philips 2. Czyszczenie na mokroPhilips 2. Czyszczenie na mokroPhilips 2. Czyszczenie na mokro

2.Czyszczenie na mokro

Po drugie, technologia Aqua Cyclone skutecznie usuwa wszelkie mokre plamy jak błoto oraz inne rozlane płyny z każdej podłogi o twardej powierzchni, pozostawiając podłogę czystą.

Philips 3. SuszeniePhilips 3. SuszeniePhilips 3. Suszenie

3.Suszenie

Po trzecie, urządzenie AquaTrio Pro rozpoczyna osuszanie powierzchni, dzięki przepływowi powietrza, wytwarzanemu przez szybko obracające się szczotki. W krótkim czasie podłoga jest praktycznie sucha.

ATMOSFERA PRZYJAZNA ALERGIKOM

Philips Usuwa 99 Bakterii

Usuwa do 99% wszystkich bakterii* i zmniejsza ilość alergenów. 
Dla zdrowia Twoich bliskich. 

Mycie podłogi odkurzaczem AquaTrio Pro gwarantuje, że usuniesz nawet 99%* wszystkich bakterii oraz 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków. Cały zebrany kurz i brud zostaną zamknięte w odseparowanym zbiorniku z brudną wodą, czyniąc atmosferę w domu przyjazną alergikom.

* W przypadku stosowania detergentu.

Philips Fc 7088 Bez Detergentow

Skuteczne mycie. 
Także bez konieczności stosowania detergentów.

Z odkurzaczem myjącym AquaTrio Pro umyjesz podłogi bez konieczności stosowania detergentów*. To bardzo dobre rozwiązanie w przypadku osób wrażliwych na chemiczne środki czyszczące. Od tej pory skuteczne mycie przy użyciu tylko zimnej lub ciepłej wody jest możliwe! * Urządzenie skutecznie działa z ciepłą bądź zimną wodą, z użyciem detergentów lub bez.

Philips Alergia

Rekomendacja ECARF.
Produkt przyjazny osobom cierpiącym na alergie.

Odkurzacz AquaTrio z filtrem wodnym otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny alergikom. Zastosowana technologia Aqua Cyclone wszystkie zebrane z brudu i kurzu alergeny wiąże w wodzie, nie pozwalając im ponownie unosić się w powietrzu.

JESZCZE PROŚCIEJ, JESZCZE WYGODNIEJ - OSZCZĘDZAJ WODĘ I CZAS!

Philips Duże powierzchnie. Technologia TRIPLE ACCELERATIONPhilips Duże powierzchnie. Technologia TRIPLE ACCELERATIONPhilips Duże powierzchnie. Technologia TRIPLE ACCELERATION

Duże powierzchnie. Technologia TRIPLE ACCELERATION

Dzięki zastosowaniu technologii, odkurzacz myjący AquaTrio Pro sprawdza się idealnie na dużych powierzchniach mieszkań i lokali użytkowych. Sprzątanie większych metraży jest szybsze i łatwiejsze niż przy użyciu tradycyjnego odkurzacza i mopa. Za jednym pociągnięciem odkurzasz, myjesz i suszysz. Raz, dwa i gotowe!

Philips Czyść skutecznie. Oddzielne zbiorniki na czystą i brudną wodęPhilips Czyść skutecznie. Oddzielne zbiorniki na czystą i brudną wodęPhilips Czyść skutecznie. Oddzielne zbiorniki na czystą i brudną wodę

Czyść skutecznie. Oddzielne zbiorniki na czystą i brudną wodę

Twoja podłoga będzie zawsze umyta czystą wodą, a wszelkie zanieczyszczenia i alergeny zostaną odseparowane, dzięki zastosowaniu dwóch osobnych zbiorników (na wodę czystą i brudną). 

Philips Oszczędzaj wodę. Sprzątaj ekologicznie i ekonomiczniePhilips Oszczędzaj wodę. Sprzątaj ekologicznie i ekonomiczniePhilips Oszczędzaj wodę. Sprzątaj ekologicznie i ekonomicznie

Oszczędzaj wodę. Sprzątaj ekologicznie i ekonomicznie

Jedno napełnienie zbiornika, to zaledwie 700 ml wody. Taka ilość wystarczy, by skutecznie wyczyścić ponad 60 m² twardej podłogi! AquaTrio Pro jest funkcjonalny, a zarazem oszczędny. Działaj ekonomicznie i ekologicznie.

Philips Błyskawiczne schnięcie. Nawet 50% szybsze niż w przypadku mycia mopemPhilips Błyskawiczne schnięcie. Nawet 50% szybsze niż w przypadku mycia mopemPhilips Błyskawiczne schnięcie. Nawet 50% szybsze niż w przypadku mycia mopem

Błyskawiczne schnięcie. Nawet 50% szybsze niż w przypadku mycia mopem

Dzięki odkurzaczowi AquaTrio Pro zaoszczędzisz nawet 50% nakładów czasu, pracy i prądu* w porównaniu do tradycyjnego odkurzania połączonego z myciem mopem. W przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu, możesz go używać od razu, gdyż nie wymaga wstępnego nagrzewania.

* W porównaniu do odkurzaczy o mocy 2200 W.

Philips Wyczyść każdą twardą podłogę*. Odpowiednią do mycia na mokroPhilips Wyczyść każdą twardą podłogę*. Odpowiednią do mycia na mokroPhilips Wyczyść każdą twardą podłogę*. Odpowiednią do mycia na mokro

Wyczyść każdą twardą podłogę*. Odpowiednią do mycia na mokro

Zaprojektowany z myślą o myciu wielu typów twardych podłóg. Świetnie radzi sobie z deskami drewnianymi, jak i laminowanymi; syntetycznym linoleum czy winylem; płytkami ceramicznymi czy wykonanymi z kamienia naturalnego, oraz marmurem.

* Dotyczy podłóg, które można myć wodą.

Philips Dotrzyj do każdej szczeliny. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibryPhilips Dotrzyj do każdej szczeliny. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibryPhilips Dotrzyj do każdej szczeliny. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry

Dotrzyj do każdej szczeliny. Szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry

Wykonane z mikrofibry szczotki o dużej mocy, obracające się z prędkością 6700 obr./min skutecznie usuwają wszelkie zabrudzenia. Dzięki przystosowywaniu się do różnych kształtów podłogi, szczotki docierają do wszystkich zakamarków i szczelin.

Philips Urządzenie samoczyszczące. Auto CleanPhilips Urządzenie samoczyszczące. Auto CleanPhilips Urządzenie samoczyszczące. Auto Clean

Urządzenie samoczyszczące. Auto Clean

Czy po skończonej pracy urządzenie może wyczyścić się samo? Tak, to możliwe! Wystarczy, że umieścisz odkurzacz na specjalnej podstawce, wlejesz na nią wodę z kranu i włączysz urządzenie na kilka sekund. 
 
W celu uzyskania optymalnej wydajności czyszczenia należy wymieniać szczotki AquaTrio Pro co 6 miesięcy.

Philips Wskaźniki LED. Jasne i przejrzyste komunikatyPhilips Wskaźniki LED. Jasne i przejrzyste komunikatyPhilips Wskaźniki LED. Jasne i przejrzyste komunikaty

Wskaźniki LED. Jasne i przejrzyste komunikaty

O stanie urządzenia poinformują Cię wskaźniki LED. Kolor zielony wskaźnika sygnalizuje gotowość do pracy. Niebieski kolor informuje o konieczności opróżnienia lub uzupełnienia zbiorników wody. Czerwony kolor wskaźnika ostrzeże o konieczności usunięcia przeszkody w przypadku blokady szczotek.

ONI NAM ZAUFALI

"Philips AquaTrio AquaTrio Pro FC7088 ma już od kwietnia 2015r. i jestem bardzo zadowolona,szybko i bez schylania można posprzątać cały dom.Polecam osobą,które mają w domu zwierzęta bo idealnie sprząta włosy,sierść.To mój udany zakup,polecam."

Zofia

"Dzięki niemu mam więcej czasu dla siebie. Bez Filipka moje życie byloby o duzo gorsze. Mam go od 4 miesięcy i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Polecem w 100%."

Ewelina1707

"spełni oczekiwania w 100%. stawiane prze nim mega ciężkie zadania nie sprawiają problemów."

04tomi

"Superrrr, innowacyjny sprzęt, który ułatwia mi życie i czas.Polecam go wszystkim moim znajomym.Zakupiły już 3 osoby.Jestem zachwycona.Poprostu LOVE."

BeataN

Philips Fc7088 Opinie

PODSUMOWANIE


CHARAKTERYSTYKA

Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Twarde Podogi
Do twardych podłóg
Tak
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Mikrofibra
Szczotki z mikrofibry
2 sztuki
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Uruchamianie
Czas uruchamiania
Natychmiast
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Kolor
Kolor
Antracyt

DANE TECHNICZNE

Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Triple Acceleration
Technologia Triple Acceleration
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Auto Clean
Funkcja Auto Clean
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Filtracja
Cykloniczny system filtracji
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Led
Wskaźniki LED

PARAMETRY

Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Zbiornik Na Czyst Wode
Zbiornik czystej wody
0,65 l
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Zbiornik Na Brudn Wode
Zbiornik brudnej wody
0,80 l
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Zasieg
Zasięg działania
9,5 m
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Szeroko Nasadki
Szerokość nasadki
320 mm
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela 6700obr
Moc mechaniczna
6700 obr./min
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela 500w
Moc wejściowa
Maks. 500 W
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Ciezar
Waga produktu
6,7 kg
Philips Odkurzacze Ikonki Tabela Wymiary
Wymiary produktu (DxSxW)
305 x 320 x 1150 mm


W OPAKOWANIU

Philips Fc7088 W Opakowaniu 1120px

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Na jakich rodzajach podłóg można używać odkurzacza Philips AquaTrio Pro?
Urządzenia można używać na wszystkich twardych podłogach pokrytych warstwą wodoodporną.
Przykłady twardych podłóg to: linoleum, płytki emaliowane, parkiet lakierowany, drewno, olejowany parkiet i drewno, laminat, winyl, marmur itp. 
Jeśli aktualnie twarda podłoga jest bez problemu regularnie czyszczona mokrym mopem, urządzenie AquaTrio Pro jest również odpowiednie do tej podłogi. Jeśli nie masz pewności, że podłoga została zabezpieczona przed wilgocią, przed czyszczeniem jej na mokro skontaktuj się z producentem, aby uzyskać informacje. Urządzenie wykorzystuje bardzo delikatne szczotki z mikrofibry, aby usunąć brud.
Przeciwwskazania do korzystania z urządzenia: nie stosuj do czyszczenia podłóg, których wierzchnia warstwa wodoodporna jest uszkodzona, nie stosuj do czyszczenia dywanów.
nie stosuj do czyszczenia niezabezpieczonych podłóg (drewniane lub kamienne powierzchnie, które nie zostały pokryte żadną powłoką), nie stosuj na zewnątrz, np. na balkonach lub patio.

Kiedy należy wymienić szczotki mopujące?
Zalecamy wymianę szczotek mopujących co 6 miesięcy lub gdy urządzenie nie działa tak dobrze jak wcześniej.
Aby urządzenie działało optymalnie, obie szczotki mopujące należy zawsze wymieniać jednocześnie. Zużyte szczotki mopujące nie są szkodliwe dla środowiska. Można je wyrzucić wraz ze zwykłymi odpadami gospodarstwa domowego.

Czy mogę dodać wodę destylowaną do zbiornika czystej wody?
Nie, urządzenie nie będzie działać prawidłowo z wodą destylowaną. Jeśli wolisz używać wody destylowanej, zawsze dodawaj trochę wody z kranu lub przezroczystego płynu do czyszczenia podłóg.

Jak przechowywać odkurzacz Philips AquaTrio Pro po użyciu?
Zaleca się płukanie urządzenia po każdym użyciu, ponieważ zapobiega to gromadzeniu brudu i mnożeniu się bakterii. 

Techniczne

Zasilanie

Sieciowe

Napięcie akumulatora [V]

Nie dotyczy

Czas ładowania [h]

Nie dotyczy

Czas pracy [min]

Nie dotyczy

Zasięg pracy [m]

9.5

Turboszczotka

✖ Nie

Elektroszczotka

✖ Nie

Waga [kg]

6.7

Długość przewodu [m]

8

Odkurzanie

Zbieranie kurzu

Pojemnik

Pojemność pojemnika/worka [l]

Nie dotyczy

Pojemność zbiornika na ciecz

0.65

Praca na mokro

Odkurzacz umożliwia odkurzanie na mokro. Brud zasysany przez odkurzacz gromadzi się w zbiorniku z wodą, którą można w łatwy sposób wylać po zakończeniu pracy. Dzięki odkurzaniu na mokro powietrze w domu jest czystsze.

✔ Tak

Odłączany odkurzacz ręczny

✖ Nie

Regulacja mocy ssania

Funkcja umożliwiająca za pomocą pokrętła lub suwaka dostosować siłę ssania odkurzacza do rodzaju sprzątanej powierzchni.

✖ Nie

Filtry

Typ filtra

Cykloniczny

Parametry

Dominujący kolor

Antracyt

Gwarancja

24 miesiące

Wyposażenie

Dysze/szczotki

2 obrotowe szczotki z mikrofibry

Pozostałe wyposażenie

2 x nakładka

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Wyposażenie i gwarancja
5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga: Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz przez Bank Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 100 zł

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A spółka TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Zgodnie z wymogami Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Acricole Bank Polska S.A., osoby poniżej 25 roku życia nie mogą złożyć wniosku kredytowego na produkty z kategorii "Telefony i smartfony" oraz we wniosku kredytowym może być tylko jeden produkt z kategorii "Telefony i smartfony".

Gwarancja Pełna Ochrona
Zobacz szczegóły gwarancji
Gwarancja Plus
Zobacz szczegóły gwarancji
PHILIPS Odkurzacz PHILIPS AquaTrio Pro 3w1 FC7088/01 (Mycie/Suszenie) Odkurzacz PHILIPS AquaTrio Pro 3w1 FC7088/01 (Mycie/Suszenie) Gwarancja
Pełna Ochrona
Gwarancja
Plus
Gwarancja
Standard
Od chwili zakupu
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Po okresie 2 lat od zakupu
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Zabezpiecz swój zakup wybierając gwarancję

Standardowa gwarancja

PHILIPS Odkurzacz PHILIPS AquaTrio Pro 3w1 FC7088/01 (Mycie/Suszenie) Odkurzacz PHILIPS AquaTrio Pro 3w1 FC7088/01 (Mycie/Suszenie)
Okres gwarancji 24 miesiące
Miejsce realizacji Autoryzowany serwis producenta

Odkurzacz PHILIPS AquaTrio Pro 3w1 FC7088/01 (Mycie/Suszenie)

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00