Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Odtwarzacz sieciowy MARANTZ MCR511 Biało-czarny

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Obsługa formatów audio: AAC, MP3, WMA, WAV, FLAC, DSD Wi-Fi: Tak
Bluetooth: Tak Złącze HDMI: Nie
Złącze USB: Tak Kolor: Biało-czarny
Kod produktu e858286

 


Solidna obudowa

Szeroka możliwość korzystania z mediów cyfrowych.

MARANTZ M-CR511 Melody Stream to nowoczesny odtwarzacz sieciowy oferujący szerokie możliwości korzystania z mediów cyfrowych. Już sama konstrukcja odtwarzacza to wyraz wielkiej dbałości o jakość. MARANTZ M-CR511 oparto o akrylową pokrywę górną odporną na zarysowania. Dzięki temu cała konstrukcja posłuży przez bardzo długi okres czasu.

Proste połączenie WiFi


Odtwarzacz sieciowy MARANTZ M-CR511 to gwarancja dźwięku wysokiej jakości obejmującego również odtwarzanie plików w wysokiej rozdzielczości 192KHz/24-bit. Obsługiwane formaty audio to pliki MP3 i WMA, AAC (MPEG4), (bezstratne) pliki FLAC, oraz pliki WAV i DSD. Odtwarzacz wyposażono w proste jedno przyciskowe połączenie Wi-Fi, cyfrowe wejście pozwalające na podłączenie TV oraz dwa porty USB. Dodatkową zaletą odtwarzacza jest możliwość ładowania podłączonych urządzeń.

Technologia DLNA


DLNA (Digital Living Network Alliance) to standard rozpowszechniania mediów w sieci domowej LAN. Odtwarzacz MARANTZ M-CR511 umożliwia swobodne udostępnianie materiałów multimedialnych, takich jak zdjęcia, filmy i muzykę, innym połączonym z siecią urządzeniom w domu.

Strumieniowanie muzyki


Ten odtwarzacz sieciowy zaskakuje świetnym wyposażeniem pod względem łączności bezprzewodowej. Poza standardowym już Bluetooth, MARANTZ M-CR511 jest zgodny z AirPlay oraz obsługuje funkcjonalność Spotify Connect, liczne stacje internetowe oraz dyski NAS (Network Attached Storage). Odtwarzanie utworów możliwe jest także przez dedykowaną aplikację Marantz Hi-Fi Remote app, która pozwala w prosty sposób obsługiwać odtwarzacz przy pomocy każdego przenośnego urządzenia z systemem Android i iOS.

Zastosowane technologie

DSD
DSD

Direct Stream Digital to system korzystający z 1-bitowej modulacji delta-sigma do cyfrowego kodowania dźwięku. System ma za zadanie polepszenie jakości odtwarzanego dźwięku.
Techniczne

Pobór mocy (tryb czuwania) [W]

0.3

Kolor

Biało-czarny

Pobór mocy (tryb włączenia) [W]

45

Ethernet

Złącze umożliwiające przewodowe podłączenie urządzenia do internetu lub tworzenie sieci lokalnej. Ethernet pozwala tworzyć sieci o podstawowej szybkości nie mniejszej niż 10 Mb/s.

✔ Tak

Charakterystyka

Obsługa formatów audio

AAC,

MP3,

WMA,

WAV,

FLAC,

DSD

Direct Stream Digital to system korzystający z 1-bitowej modulacji delta-sigma do cyfrowego kodowania dźwięku. System ma za zadanie polepszenie jakości odtwarzanego dźwięku.

Odtwarzanie płyt

Nie dotyczy

Sposób umieszczenia płyty

Nie dotyczy

Zgodność z iPod / iPhone

✔ Tak

Fizyczne

Głębokość [cm]

30.2

Szerokość [cm]

29.2

Waga [kg]

2.6

Wysokość [cm]

7.8

Funkcje

Radio

✔ Tak

Radio internetowe

✔ Tak

Wi-Fi

✔ Tak

Komunikacja
AirPlay

Funkcja AirPlay pozwala na bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki wprost z iPada/iPoda/iPhone'a. Wystarczy podłączyć posiadane głośniki do stacji AirPort Express, by urządzenie automatycznie je wykryło. Teraz wystarczy stuknięciem wybrać głośniki, przez które chce się akurat słuchać muzyki. Wszystko odbywa się bezprzewodowo, dlatego swobodnie można wybierać utwory tam, gdzie akurat się siedzi, stoi lub tańczy.

✔ Tak

Bluetooth

✔ Tak

DLNA

✔ Tak

Parametry

Gwarancja

24 miesiące

Wyposażenie

Pilot

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim,

Karta gwarancyjna

Złącza

Cyfrowe wyjście koaksjalne

✖ Nie

Cyfrowe wyjście optyczne

✔ Tak

Liczba złączy analogowych audio

1

Wyjście słuchawkowe

✔ Tak

Złącze HDMI

✖ Nie

Złącze USB

✔ Tak

Wyposażenie i gwarancja

Znak zgodności

CE

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Odtwarzacz sieciowy MARANTZ MCR511 Biało-czarny

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00