Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Najszybsza dostawa:
JUTRO 27-09-2018

Powerline ASUS PL-AC56 Kit

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Porty: 3 x RJ45 Prędkość transmisji: 1200
Zasięg: 300 Rodzaj wtyczki / gniazda: Wtyczka europejska
Kod produktu 861180

Rozszerz szybką sieć Wi-Fi przez dowolne gniazdo zasilania!

Twój PL-AC56 Kit to prosty I szybki sposób na doprowadzenie łącza do wszystkich zakamarków w Twoim domu. PL-AC56 Kit wykorzystuje przewodową technologię HomePlug® AV2 o przepustowości 1200 Mbps, zintegrowaną z Wi-Fi AC1200 Mbps, by doprowadzić szybkie łącze (przewodowe i bezprzewodowe) w każde miejsce w domu za pomocą instalacji elektrycznej. Wystarczy, że go podłączysz i możesz się cieszyć szybkim stałym łączem na wszystkich urządzeniach – bez poplątanych kabli!

 

Mocne połączenie Wi-Fi i integracja z PLC
PL-AC56 Kit może dostarczyć Ci sieć Wi-Fi oraz przewodowe łącze o prędkości 1200 Mbps obu połączeń sieciowych. Wysoka przepustowość AC 1200 Wi-Fi jest idealna, gdy chcemy strumieniować filmy w jakości 4K UHD

Błyskawiczne ustawienie funkcji plug-and-play!
Ustawienie parametrów PL-AC56 Kit jest niesamowicie proste! Wystarczy podłączyć urządzenie można się cieszyć połączeniem przez Ethernet lub WI-Fi.

Krok 1:
Połącz mniejszy adapter z routerem za pomocą kabla sieciowego I podłącz kabel do gniazdka.
Krok 2:
Podłącz większy (Wi-Fi) adapter do dowolnego gniazdka i połącz swoje urządzenia przez Wi-Fi lub porty sieciowe na adapterze. Gotowe!


Ustawienia Wi-Fi za pomocą jednego przycisku

Ustawienie Wi-Fi przez wciśnięcie przycisku klonowania na adapterze Wi-Fi I przycisku WPS na routerze zajmuje dosłowni tylko kilka chwil. Potem możesz się cieszyć nieprzerwanym połączeniem w całym domu lub biurze. Nie trzeba ustawiać adaptera po raz kolejny!

Przycisk szyfrowanego parowania

Przyciski parowania na obu adapterach ustawiają szyfrowane połączenie między nimi, uniemożliwiając podłączenie się nieuprawionego adaptera do Twojej sieci przewodowej (naturalnie możesz podłączyć swoje własne adaptery!). Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy w miejscu zamieszkania znajduje się wspólna instalacja elektryczna, np. w bloku – Twoi sąsiedzi już nie podłączą się przypadkowo pod Twoją sieć.
Funkcja oszczędzania energii

W przeciwieństwie do tradycyjnych adapterów, które są zawsze w pełni naładowane, PL-AC56 Kit posiada inteligentną funkcję przejścia w stan, w którym wykrywa, czy podłączone urządzenia zostały wyłączone, czy są nieaktywne. W takim przypadku PL-AC56 przechodzi w tryb wykorzystujący mniejszą moc, zmniejszając tym zużycie energii o 80%. Dzięki temu Twoje rachunki za prąd będą mniejsze, a przy okazji, takie rozwiązanie jest przyjazne środowisku.
Filtr przeciwszumowy

Niektóre adaptery przewodowe mogą zostać naruszone przez elektryczne zakłócenia wywołane przez elektryczne urządzenia używane przez domowników. PL-AC56 korzysta z praktycznej technologii filtrującej szumy, zapewniając gładką i stabilną pracę.
Parametry

Gwarancja

24 miesiące

Przyciski

Resetowania,

Parowania

Wyposażenie

Instrukcja obsługi w języku polskim,

Karta gwarancyjna

Zasięg

300

Techniczne

Modulacja

OFDM

Obsługiwane standardy

IEEE 802.11n,

IEEE 802.11b,

IEEE 802.11g,

IEEE 802.11ac

Porty

3 x RJ45

Prędkość transmisji

1200

Rodzaj wtyczki / gniazda

Wtyczka europejska

Zabezpieczenia

WPA-PSK,

WPA2-PSK,

64/128-bit WEP

Wyposażenie i gwarancja

Znak zgodności

CE

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Powerline ASUS PL-AC56 Kit

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00