Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Najszybsza dostawa:
JUTRO 20-09-2018

Powerline ASUS PL-N12 Kit

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

Porty: 2 x RJ45 Prędkość transmisji: 500
Zasięg: 300 Rodzaj wtyczki / gniazda: Wtyczka europejska
Kod produktu 861183


Zyskaj dostęp do Wi-Fi z dowolnego gniazdka elektrycznego!

Zestaw ASUS PL-N12 natychmiast rozszerza Twoją sieć kablową i bezprzewodową o ciężko dostępne obszary Twojego domu. Do połączenia między routerem, a dowolnym punktem dostępu wykorzystuje on technologię Home Plug ® AV oraz istniejącą instalację elektryczną ze zwykłymi gniazdkami. Daje Ci to stabilny, wygodny sygnał Wi-Fi 300 Mbp wszędzie, bez niepotrzebnego bałaganu!

Dwa porty Ethernet LAN na punkcie dostępowym Wi-Fi pozwalają na wykorzystanie zestawu PL-N12 do podłączenia dowolnych urządzeń korzystających z kabli sieciowych: komputerów, konsol, czy inteligentnych telewizorów. Zestaw PL-N12 jest zadziwiająco prosty w instalacji: po prostu podłącz adaptery i wciśnij przycisk, aby stworzyć bezpieczne połączenie pomiędzy nimi.

ZapewnienieWi-Fi staje się dziecinnie proste z funkcją klonowania jednym kliknięciem, które rozwiązuje problem konieczności podawania loginów i haseł. To jest naprawdę takie proste! Technologia inteligentnego filtrowania szumów zapobiega wpływaniu zakłóceń elektrycznych na wydajność sieci, a Roaming Assist zawsze łączy Cię z najlepszym sygnałem Wi-Fi podczas, gdy poruszasz się po domu.

Wi-Fi 300 Mbps oraz świetna komunikacja


Pomimo swoich niewielkich rozmiarów i wygody zestaw PL-N12 posiada pełne właściwości sieciowe. Twoje gniazdka elektryczne stają się węzłami Wi-Fi 300 Mbps, podczas gdy dwa porty Ethernet LAN mogą być wykorzystywane do podłączenia komputerów, konsol do gier, inteligentnych telewizorów oraz innych urządzeń sieciowych!

Natychmiastowa instalacja plug-and-play!

Instalacja zestawu PL-N12 jest niesamowicie prosta! Po prostu podłącz go i ciesz się internetem za pośrednictwem kabla sieciowego lub Wi-Fi.

Krok 1:
Podłącz mniejszy adapter do routera kablem sieciowym, a następnie do gniazdka sieciowego.
Krok 2:
Włącz większy adapter (Wi-Fi) do dowolnego gniazdka sieciowego, a następnie podłącz do niego swoje urządzenia przez Wi-Fi, albo porty sieciowe na adapterze i to wszystko!
   
Instalacja Wi-Fi jednym dotknięciem

Z zestawem PL-N12 nie musisz podawać skomplikowanych loginów i haseł sieciowych! Po prostu naciśnij przycisk klonowania na adapterze Wi-Fi oraz przycisk WPS na routerze, poczekaj chwilę i gotowe! Następnie umieść adapter Wi-Fi w dowolnym miejscu, aby cieszyć się jednolitą siecią w całym domu lub biurze – bez konieczności kolejnego konfigurowania adaptera!
   
Bezpieczeństwo za jednym dotknięciem

Aby utworzyć naprawdę bezpieczne połączenie oparte na instalacji elektrycznej wciśnij przyciski „Paruj” na obu adapterach. Ustanawia to bezpiecznie szyfrowane połączenie pomiędzy adapterami i uniemożliwia komuś innemu podłączenie nieautoryzowanego adaptera do Twojej instalacji (oczywiście zawsze możesz dodawać swoje własne adaptery!). Jest to idealne rozwiązanie jeśli mieszkasz gdzieś, gdzie instalacja elektryczna jest współdzielona, jak np. w przypadku mieszkania – Twoi sąsiedzi nie będą w stanie przypadkowo podłączyć się do Twojej sieci, a Twoje dane będą w pełni bezpieczne.

Oszczędzający energię tryb czuwania

W odróżnieniu od tradycyjnych adapterów, które są zawsze w pełni zasilane, zestaw PL-N12 dysponuje inteligentnym trybem czuwania, który wykrywa kiedy podłączone urządzenia zostały wyłączone lub są nieaktywne. Gdy ma to miejsce PL-N12 przełącza się w tryb nisko energetyczny, ograniczający zużycie prądu o 80%.Pozwala Ci to oszczędzać na rachunkach elektrycznych oraz jest mniej szkodliwe dla środowiska.
Filtr szumów

Niektóre adaptery korzystające z instalacji elektrycznej mogą być podatne na wpływ zakłóceń płynących z innych urządzeń domowych. Zestaw PL-N12 korzysta z technologii inteligentnego filtrowania szumów do zapobiegania temu, zapewniając płynne i stabilną wydajność.
Roaming Assist zapewniający stabilność połączenia

Roaming Assist jest technologią wykorzystywaną w zestawie PL-N12i routerach ASUS, która sprawia że zawsze jesteś podłączony do najlepszego sygnału Wi-Fi, gdy poruszasz się po domu tak, że nie musisz manualnie rozłączać się i ponownie łączyć z kolejnymi sygnałami Wi-Fi.
Parametry

Gwarancja

24 miesiące

Przyciski

Resetowania,

Parowania

Wyposażenie

Instrukcja obsługi w języku polskim,

Karta gwarancyjna

Zasięg

300

Techniczne

Modulacja

OFDM

Obsługiwane standardy

IEEE 802.11n,

IEEE 802.11b,

IEEE 802.11g

Porty

2 x RJ45

Prędkość transmisji

500

Rodzaj wtyczki / gniazda

Wtyczka europejska

Zabezpieczenia

WPA-PSK,

WPA2-PSK,

64/128-bit WEP

Wyposażenie i gwarancja

Znak zgodności

CE

5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

DARMOWY TRANSPORT!

Powerline ASUS PL-N12 Kit

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00