Fotelik rowerowy ELIBAS Grafitowy

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Maksymalne obciążenie [kg] 22 Mocowanie Rama
Materiał Tworzywo sztuczne Kolor Grafitowy
Kod produktu 880175 Trzypunktowe pasy bezpieczeństwaPodnóżki z regulacją wysokości
Bezpieczna podróż z dzieckiem

Spokojna podróż na co dzień

Uwielbiasz jeździć na rowerze, ale Twoje dziecko jest za małe, żeby mogło podróżować samo? Jest na to rozwiązanie! Fotelik rowerowy ELIBAS! Fotelik proponowany jest w grafitowym kolorze z czerwonym pokrowcem. Jego profilowana konstrukcja jest bardzo wygodna i sprawi, że podróż małego pasażera będzie bardzo komfortowa. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci do 7 roku życia i maksymalnej wadze do 22 kg.

*UWAGA! Podczas jazdy dzieci muszą zawsze nosić kask.

Fotelik rowerowy ELIBAS Grafitowy w grafitowym kolorze z czerwonym pokrowcem profilowana konstrukcja dla dzieci do 7 roku życia maksymalna waga do 22 kg podczas jazdy dzieci muszą zawsze nosić kask

Pakiet bezpieczeństwa

Fotelik został wyposażony w pasy ochronne z trzypunktowym blokowaniem oraz osłonki na nogi, które zabezpieczą dziecko przed kontaktem ze szprychami. Podnóżki mają regulowaną wysokość.

Fotelik rowerowy ELIBAS Grafitowy pasy ochronne z trzypunktowym blokowaniem osłonki na nogi podnóżki mają regulowaną wysokość

Komfort i wygoda

Fotelik rowerowy ELIBAS posiada również miękką poduszkę, którą z łatwością można ściągnąć z fotelika i wyprać. Poduszka obejmuje całe oparcie i siedzisko, zapewniając w ten sposób komfort wygodnej podróży dla maluszka. Kolejnym atutem fotelika jest wyprofilowane miejsce na kask, które pozwoli dziecku wygodnie się oprzeć podczas podróży.

Fotelik rowerowy ELIBAS Grafitowy miękka poduszka łatwo ściągnąć i wyprać obejmuje całe oparcie i siedzisko wyprofilowane miejsce na kask

Łatwy montaż

Fotelik mocowany jest za siodełkiem na amortyzującym wysięgniku. Solidny system montażu pozwala na sprawne i szybkie mocowanie oraz zdejmowanie fotelika. Fotelik montowany jest na ramie roweru.

Fotelik rowerowy ELIBAS Grafitowy mocowany za siodełkiem na amortyzującym wysięgniku na ramie roweru

Wysokiej jakości wykonanie

Fotelik rowerowy ELIBAS został stworzony z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest niezwykle łatwe w konserwacji. Jego dodatkową zaletą jest niska waga, która wynosi zaledwie 2 kg.

Fotelik rowerowy ELIBAS Grafitowy z wysokiej jakości tworzywa sztucznego łatwe w konserwacji niska waga 2 kg

Spełnia najwyższe standardy

Fotelik rowerowy ELIBAS nie zawiera substancji szkodliwych dla dziecka i otoczenia, które zostały potwierdzone certyfikatem TÜV. Dodatkowo produkt spełnia normy bezpieczeństwa EN 14344.

Fotelik rowerowy ELIBAS Grafitowy nie zawiera szkodliwych substancji dla dziecka i otoczenia certyfikat TÜV spełnia normy bezpieczeństwa EN 14344

Maksymalne obciążenie [kg] 22
Mocowanie Rama
Oparcie Tak
Podnóżki Tak
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolor Grafitowy
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera HTP DESIGN

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!