LIMAR

Kask rowerowy LIMAR Scrambler Czarno-niebieski Miejski (rozmiar L)

239,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO02.02.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Materiał skorupy Poliwęglan Materiał wewnętrzny EPS
Typ Dla dorosłych Przeznaczenie Rower
Rozmiar L Kolor Czarno-niebieski
Kod produktu 562492 Wygodna i płynna regulacja rozmiaruOtwory wentylacyjne poprawiają komfort
Kask rowerowy Limar ScramBler

Wiele osób nie może doczekać się, kiedy przyjdzie piękna wiosna i ciepłe lato. Czekają na te pory roku, gdyż pragną wreszcie wyciągnąć swój ukochany rower i znów podziwiać piękne tereny podczas jazdy na jednośladzie.

Nieodzownym elementem wyposażenia każdego kolarza jest kask rowerowy. Musi on być wytworzony z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Produktem godnym polecenia jest kask rowerowy Limar Scrambler. Jest to połączenie włoskiego stylu z zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie technologii.

Kask Limar ScramBler opis cechy funkcje

Technologia In-Mold

Kask został wytworzony z zastosowaniem technologii określanej mianem In-Mold. Z jednej strony zapewnia ona lekkość, co przekłada się na wygodę użytkowania. Z drugiej strony daje wytrzymałość i trwałość, która dobrze chroni przed skutkami uderzenia.

Jest to inaczej trwałe połączenie warstw skorupy kasku. Zastosowano w tym przypadku piankę EPS, która doskonale amortyzuje uderzenia. W rezultacie użytkownik otrzymuje dobry produkt, który zapewnia wysoki poziom ochrony i wpływa tym samym na jego satysfakcję.

Kask Limar ScramBler wykonanie materiał ochrona

*zdjęcie poglądowe


Doskonała wentylacja

Kolarz niejednokrotnie spędza bardzo dużo czasu w kasku. Dlatego niezbędna jest jak najlepsza wentylacja. W tym produkcie umieszczono aż 22 otwory wentylacyjne. Zapewnia to świeżość podczas jazdy. Wyższy komfort i wygoda to czynniki, które także mają przełożenie na bezpieczeństwo jazdy.

Kask Limar ScramBler wentylacja otwory

*zdjęcie poglądowe


pionowa regulacja położenia

Dobry kask powinien być optymalnie dopasowany do głowy użytkownika. Kask Limar Scrambler wyposażony został w pionową regulację położenia. W rezultacie produkt zachowuje stabilność i bardzo dobrze trzyma się na głowie rowerzysty podczas przemierzania kolejnych ścieżek rowerowych.

Ponadto nie powoduje ucisków głowy, w związku z tym miłośnik jazdy na rowerze nie musi obawiać się uporczywego bólu głowy.

Kask Limar ScramBler Regulacja dopasowanie

*zdjęcie poglądowe


Materiał skorupy Poliwęglan
Materiał wewnętrzny EPS
Regulacja Tak
Wentylacja Tak
Wyściółka Tak
Technologie In-mold
Waga [g] 265
Rodzaj Kask
Typ Dla dorosłych
Przeznaczenie Rower
Przeznaczenie do roweru Miejski
Rozmiar L
Płeć Damska, Męska
Certyfikaty CE EN 1078:2012 + A1:2012
Kolor Czarno-niebieski
Dodatki Brak
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera LIMAR

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!