SKS

Pompka rowerowa SKS Spareo Double Action

159,99

Najszybsza dostawa:

w sobotę03.12.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Maksymalne ciśnienie [bar] 6 Kompatybilny wentyl Dunlop, Presta, Schrader
Manometr Nie Materiał Aluminium, Tworzywo sztuczne
Długość [mm] 241 Typ Ręczna
Kolor Srebrno-czarny Kod produktu 562851
Końcówki do wentyli SV, DV, AVPompowanie dwustronne - double action

Historia marki SKS sięga 1921, kiedy Karl Scheffer-Klute otworzył swój mały warsztat w rodzinnej wsi. Dziś SKS to czołowy światowy producent nie tylko najwyższej jakości pompek, ale także błotników, kluczy innych akcesoriów rowerowych. SKS wciąż jest firmą rodzinną, a jej produkty ułatwiają życie rowerzystom w niemal 100 krajach.

POMPKA ROWEROWA SKS SPAERO DOUBLE ACTION

Współcześnie ludzie poszukują różnych sposobów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Szukają pasji, która da im radość i zadowolenie. Jedną z popularniejszych form aktywności jest jazda na rowerze. Pozwala nie tylko kształtować sylwetkę, ale także podziwiać fantastyczne tereny, jakie otrzymał człowiek w darze od Matki Natury. Każdy rowerzysta koniecznie musi wyposażyć się w akcesoria, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort. Bardzo ważnym produktem, który przyda się miłośnikowi jazdy na rowerze, jest pompka rowerowa.

Dzięki temu nic go nie zaskoczy, w każdej chwili uzupełni powietrze w oponie i będzie mógł dalej oddawać się swojej pasji. Produktem godnym polecenia jest pompka rowerowa SKS SPAERO DOUBLE ACTION. Produkt jest wytworzony z materiałów wysokiej jakość, co wpływa na trwałość i wytrzymałość. Jest kompaktowa, dlatego zmieści się w każdym plecaku. Można ją zabrać ze sobą w każdą podróż. Uratuje rowerzystę z każdej opresji.

Pompka rowerowa SKS SPAERO-DOUBLE-ACTION opis cechy funkcje parametry specyfikacja

Bardzo wygodna pompka do roweru

Ważną zaletą pompki do roweru jest poręczność i wygoda. Jest bardzo łatwa w obsłudze. Dzięki temu pompowanie odbywa się bardzo sprawnie. W konsekwencji zadanie można wykonać szybko i wyruszyć w dalszą ciekawą podróż.

Pompka do roweru jest lekka i kompaktowa. Dlatego bez problemu zmieści się w każdym plecaku. Można ją zatem zabrać wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Kolarz będzie zatem zabezpieczony w każdej sytuacji. W związku z tym może w pełni oddawać się swojej pasji i nie myśleć o kwestiach technicznych.

Pompka rowerowa SKS SPAERO-DOUBLE-ACTION wygoda rozmiary waga kompaktowa poręczna na ramę

Pompka rowerowa wysokiej jakości

Zaletą pompki do roweru SKS SPAERO DOUBLE ACTION jest to, że wyprodukowano ja z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji użyto tworzywo sztuczne i aluminium. Przekłada się to na trwałość i wytrzymałość. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się z walorów produktu przez długi czas.

Pompka rowerowa SKS SPAERO-DOUBLE-ACTION jakość wykonanie materiały aluminium worzywo stal

Funkcjonalna pompka rowerowa

Jest to bardzo nowoczesna pompka do roweru, która oferuje niezwykle praktyczne rozwiązania dla wygody każdego rowerzysty. Wyposażona została w elastyczny wężyk zakończony praktyczną głowicą obustronną. Co więcej, budowa wężyka sprawia, że można łatwo dopasować ustawienia pompki do położenia zaworu. Pasuje do wszystkich wentyli, a mianowicie Dunlop, Presta, a także Schrader. Maksymalne ciśnienie wynosi 6 bar.

Pompka rowerowa SKS SPAERO-DOUBLE-ACTION wentyle wężyk pompowanie ciśnienie

Maksymalne ciśnienie [bar] 6
Kompatybilny wentyl Dunlop, Presta, Schrader
Manometr Nie
Materiał Aluminium, Tworzywo sztuczne
Długość [mm] 241
Waga [g] 159
Typ Ręczna
Kolor Srebrno-czarny
Dodatki Uchwyt mocujący
Gwarancja 5 lat
Nazwa producenta/importera SKS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!