Zgłoś błąd
Kontakt

Zadzwoń

22 122 33 00

pon-pt: 8:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10:00 - 18:00

Zobacz więcej

Serwer plików QNAP TS-231+

Gwarancja niższej ceny

Znalazłeś produkt w niższe cenie?
Obniżymy ją jeszcze bardziej!

Najważniejsze informacje o produkcie

2.5, 3.5 2x RJ45, 3x USB 3.0, 1x eSATA
Wi-Fi: Tak Kod produktu 247616
Informuje o rozmiarze dysku. Wartość podawana jest w calach. Najczęściej dyski występują w rozmiarze 2.5 i 3.5 cala.
Informuję o złączach, w jakie został wyposażony zestaw głośnomówiący.

Model TS-231+ jest wydajnym, ale łatwym w użytkowaniu, sieciowym centrum przechowywania danych. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych, synchronizację, zdalny dostęp oraz domową rozrywkę. Za pomocą aplikacji Notes Station użytkownik może łatwo tworzyć cyfrowe notatki w bezpiecznej chmurze prywatnej, które można następnie udostępniać współpracownikom i znajomym bez żadnych kosztów. Dzięki zaawansowanemu, dwurdzeniowemu procesorowi ARM® Cortex®-A15, 1 GB RAM, trzem portom USB 3.0 i dwóm portom LAN, model TS-231+ doskonale sprawdza się w pracy wielozadaniowej jako NAS dla małych i domowych biur. Oto jak TS-231+ jest w stanie zwiększyć wydajność pracy i usprawnić życie cyfrowe:


  • Tworzenie notatnika bazującego na chmurze prywatnej w celu udostępniania notatek współpracownikom i znajomym za pomocą aplikacji mobilnych Notes Station 2.0 i Qnotes
  • Organizacja plików i zarządzanie zadaniami backupu w jednej scentralizowanej lokalizacji
  • Pełne szyfrowanie NAS w technologii bazującej na wolumenach i mechanizmy przyspieszania sprzętowego
  • Synchronizacja plików między komputerami, laptopami i urządzeniami mobilnymi
  • Budowa centrum monitoringu 24/7 dla domu/małego biura
  • Strumieniowanie multimediów przez DLNA, AirPlay i Chromcast i odtwarzanie ich w telewizorze
Dwurdzeniowy procesor zapewniający wysoką wydajność

Wyposażony w mocny, a mimo to energooszczędny dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A15 1,4 GHz oraz 1 GB pamięci RAM DDR3, model TS-231+ jest wysokowydajnym urządzeniem NAS dedykowanym dla grup roboczych i małych i domowych biur. Urządzenie oferuje doskonałe parametry: prędkość odczytu do 204 MB/s i prędkość zapisu do 213 MB/s. Oferowany przez TS-231+ mechanizm przyspieszanego sprzętowo szyfrowania i deszyfrowania zapewnia prędkość transferu powyżej 162 MB/s; rozwiązanie pozwala też na szyfrowanie całego wolumenu NAS 256-bitowym szyfrem AES, co razem podnosi wydajność i jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo poufnych danych prywatnych przechowywanych na TS-231+. Użytkownik może też używać modelu TS-231+ jako centrum multimediów: zasoby multimedialne można oglądać w czasie wykonywania zadań pobierania lub backupu plików i nie wpływa to na wydajność TS-231+. W przypadku instalacji najnowszej karty sieciowej 802.11ac lub dwupasmowej karty Wi-Fi USB 2,4 GHz / 5 GHz 802.11n, model TS-231+ jest w stanie oferować niezwykle wysokie prędkości przesyłania dużych plików oraz strumieniowania multimediów wymagających dużej szerokości pasma.


Wysoka wydajność z podwójną obsługą LAN

Model TS-231+ obsługuje wiele trybów trunkingu portów, umożliwiając administratorom IT konfigurowanie agregacji łączy w celu zwiększenia całkowitej zdolności systemu do przesyłania danych. Obsługiwana jest także funkcja awaryjnego przełączania łącza (failover) oraz funkcja dwóch adresów IP, co daje gwarancję nieprzerwanej pracy systemu. Obsługiwane tryby trunkingu portów to m.in.: Balance-rr (równoważenie obciążenia typu round-robin), Active Backup (rezerwa łącza), Balance XOR (ochrona przed awarią za pomocą polityki XOR), Broadcast, IEEE 802.3ad, Balance-tlb (Adaptacyjne równoważenie obciążenia transmisji) oraz Balance-alb (adaptacyjne równoważenie obciążenia).
QTS – prostota i wydajność

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika systemu QTS, operacje systemowe w modelu TS-231+ przebiegają płynnie i wygodnie. Inteligentny pulpit systemu pozwala użytkownikowi szybko odszukać potrzebne funkcje, tworzyć na pulpicie skróty lub grupy skrótów, monitorować w czasie rzeczywistym ważne informacje o systemie oraz otwierać wiele okien aplikacji w celu jednoczesnego wykonywania wielu zadań, co w sumie zwiększa wydajność operacyjną systemu.

Tworzenie cyfrowych notatek w prywatnej chmurze

Aplikacja Notes Station 2.0 umożliwia bezpieczne udostępnianie współpracownikom swoich prywatnych cyfrowych notatek. Wystarczy kilka kroków, aby tworzyć i edytować notatki w intuicyjnym edytorze webowym. W celu szybkiego notowania treści można też wykonywać zrzuty ekranu za pomocą aplikacji Qsnap lub rozszerzenia przeglądarki Chrome o nazwie Notes Station Clipper. Użytkownik może też łatwo korzystać z bogatych zasobów multimedialnych przechowywanych na serwerze TS-231+ w celu udoskonalania swoich notatek. Za pomocą aplikacji mobilne Qnotes, ma też do nich dostęp na swoim telefonie komórkowym lub tablecie wszędzie i o każdej porze.
Aplikacja Notes Station 2.0 umożliwia importowanie/eksportowanie plików PDF, obsługę kanałów informacyjnych RSS, robienie migawek w celu kontrolowania wersji, podgląd online załączonych plików multimedialnych, szyfrowanie notatek 256-bitowym szyfrem AES, tworzenie kopii zapasowych oraz modyfikowanie notatek Evernote. Ponadto pozwala ona zapraszać innych użytkowników do czytania i edytowania notatek w celu stymulowania produktywnej komunikacji i pracy zespołowej i umożliwia w jednym łatwo dostępnym miejscu organizowanie kalendarzy i list zadań do wykonania na podstawie notatek. Użytkownik może więc lepiej robić notatki, wydajniej je zapisywać i organizować – zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym.

Container Station – w komplecie z kontenerami LXC i Docker

System Container Station firmy QNAP w unikalny sposób łączy technologie lekkiej wirtualizacji (wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego) LXC i Docker®. Rozwiązanie pozwala używać w urządzeniu TS-231+ wielu izolowanych systemów Linux, a także pobierać aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub™ Registry. Obsługiwane są funkcje importu/eksportu kontenerów oraz ustawienia zezwoleń; system oferuje też panel sterowania z wieloma informacjami i elastyczny interfejs użytkownika pozwalający zarządzać wieloma kontenerami. Dzięki modelowi TS-231+ użytkownik może poznać system Container Station i cieszyć się możliwościami oferowanymi przez wirtualne kontenery.

Wyższa wydajność pracy dzięki wielu portom USB 3.0

Dzięki zastosowaniu trzech portów SuperSpeed USB 3.0, model TS-231+ pozwala elastycznie organizować zadania na różnych urządzeniach zewnętrznych bez zakłócania zadań wykonywanych na bieżąco. Użytkownik może wykonywać kopie zapasowe plików na napędy USB, ma dostęp do danych przechowywanych na kartach SD za pośrednictwem czytników kart USB, może udostępniać przez sieć do 3 drukarek i może się połączyć z zasilaczem UPS w celu zapewnienia ciągłości zasilania.

Dopracowane rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych w celu zabezpieczenia danych

Port USB w panelu przednim posiada funkcję kopiowania za jednym dotknięciem – użytkownik może błyskawicznie wykonać backup danych z napędów zewnętrznych na TS-231+ lub odwrotnie – może skopiować dane z TS-231+ na napędy zewnętrzne. Program do backupu QNAP NetBak Replicator umożliwia backup danych systemu Windows (łącznie z archiwizowaniem poczty programu Outlook) zarówno w czasie rzeczywistym jak i według harmonogramu. Obsługiwane jest także oprogramowanie Time Machine: użytkownicy systemu Mac OS X mogą bezproblemowo wykonywać backup danych na TS-231+. Obsługiwanych jest ponadto wiele różnych programów do backupu producentów zewnętrznych, np. True Image firmy Acronis® i Backup Exec firmy Symantec®.

Kompleksowe zabezpieczenia

W otwartych środowiskach sieciowych dane biznesowe są potencjalnie narażone na atak hakerów. Model TS-231+ oferuje szereg różnych zabezpieczeń, takich jak szyfrowanie dostępu, blokowanie adresów IP i inne. Administratorzy IT mogą też kontrolować prawa dostępu każdego użytkownika do różnych folderów, co pozwala zapobiec nieuprawnionemu uzyskaniu dostępu do ważnych plików. TS-231+ posiada zabezpieczenie 256-bitowym szyfrem AES, przez co chroni poufne dane biznesowe przed dostępem nieuprawnionych użytkowników nawet w przypadku, gdy dyski twarde lub cały system zostaną skradzione.


Wydajny i elastyczny wolumen QNAP

Elastyczny wolumen QNAP zapewnia bezpieczniejszy i elastyczniejszy sposób przechowywania danych w urządzeniach typu NAS. Jest to wolumen nowej generacji, który oferuje wydajne funkcje takie jak pooling pamięci z wolumenami typu thin provisioned, odzyskiwanie przestrzeni oraz blokowe jednostki logiczne iSCSI LUN.

Udostępnianie plików między różnymi platformami, scentralizowany magazyn danych

Model TS-231+ obsługuje protokoły SMB/CIFS, NFS i AFP, przez co umożliwia udostępnianie plików w systemach Windows, Mac oraz Linux/UNIX. Dane, logi i obrazy ISO płyt CD i DVD można centralnie przechowywać w TS-231+, gdzie są one chronione zintegrowanym rozwiązaniem antywirusowym.

Zarządzanie plikami przez Internet

Aplikacja File Station przenosi do przeglądarek internetowych operacje na plikach tradycyjnie wykonywane na poziomie pulpitu. Pozwala wysyłać i pobierać pliki przechowywane na TS-231+ oraz zarządzać nimi, gdy tylko dostępne jest połączenie z Internetem. Obok oferowania funkcji takich jak rozpakowywanie plików, tworzenie folderów i inteligentne wyszukiwanie plików i folderów, File Station pozwala również łatwo udostępniać pliki znajomym i rodzinie przez niepowtarzalne adresy URL. Dzięki niezawodnym zabezpieczeniom, SSL i hasłom, zarządzanie i udostępnianie plików za pomocą File Station jest łatwe i bezpieczne.

Prywatna chmura bez ograniczeń

W odróżnieniu od usług typu chmur publicznych, potencjalnie problematycznych w sensie bezpieczeństwa i charakteryzujących się ograniczoną pojemnością, TS-231+ umożliwia budowę bezpiecznej chmury prywatnej o olbrzymiej pojemności. Usługa myQNAPcloud umożliwia zdalny dostęp do plików przechowywanych na serwerze TS-231+, co pozwala odtwarzać i udostępniać multimedia znajdujące się na TS-231+ lub wygodnie i z dowolnej lokalizacji kontrolować stan systemu.


Synchronizacja plików między komputerami i urządzeniami mobilnymi jak w Dropboxie

Dzięki Qsync model TS-231+ zmienia się w bezpieczne centrum danych umożliwiające synchronizację plików. Jakiekolwiek pliki wysłane do TS-231+ zostają udostępnione wszystkim powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Qsync przydaje się zwłaszcza osobom często przebywającym w podróży – ułatwia zarządzanie plikami i gwarantuje, że na różnych urządzeniach dostępne są zawsze najnowsze wersje plików. Qsync oferuje różne metody synchronizacji plików i udostępniania plików w grupie, co bardzo zwiększa elastyczność współpracy w projektach realizowanych zespołowo.

Kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające do monitoringu 24/7

W modelu TS-231+ dostępny jest system Surveillance Station – profesjonalne rozwiązanie do monitoringu z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. System oferuje szeroki wybór ponad 2700 kompatybilnych modeli kamer IP oraz jako standard 2 bezpłatne licencje na kamery IP, z możliwością zakupu dodatkowych licencji w celu zwiększenia liczby kanałów kamer maksymalnie do 16. Umożliwia monitoring w czasie rzeczywistym, nagrywanie i odtwarzanie wideo oraz audio, a także oferuje szeroki wachlarz ustawień użytkownika. Ponadto, na urządzeniach z systemem iOS® lub Android™, użytkownik może też zainstalować aplikację mobilną VMobile. Aplikacja ta pozwala zarządzać monitorowaniem kamer non-stop i z dowolnego miejsca, co przekłada się na bezpieczeństwo pomieszczeń biurowych użytkownika. Można wreszcie zainstalować aplikację mobilną Vcam, która zmienia urządzenie mobilne w kamerę sieciową, której obraz jest natychmiast nagrywany na TS-231+.

Signage Station - kreatywna prezentacja animowanych treści i reklam

Dzięki Signage Station każdy może łatwo opracować zawartość szerokiej gamy materiałów takich jak tablice z menu, ogłoszenia, plakaty i profile biznesowe. Signage Station jest wspaniałym narzędziem pozwalającym uatrakcyjnić ogłoszenia lub materiały animowane służące do promocji własnych usług. Narzędzie pozwala wreszcie na czas aktualizować opracowane wcześniej treści. Dzięki intuicyjnym narzędziom do edycji, aplikacja iArtist Lite pomaga użytkownikowi tworzyć różnego rodzaju znaki za pomocą prostych narzędzi typu przeciągnij i upuść. Swoje kreatywne pomysły można w ten sposób promować na całym świecie – wystarczy kilka prostych kroków, aby je błyskawicznie opublikować, poprawić lub udostępnić.

Archiwizowanie pamiątkowych zdjęć. Udostępnianie migawek z własnego życia.

Model TS-231+ może pełnić funkcje skarbca, w którym użytkownik przechowuje kopie zapasowe swoich ulubionych zdjęć. Aplikacja Photo Station sprawia, że udostępnianie zdjęć jest proste. Użytkownik może wyznaczyć własne prawa dostępu. Aby za pomocą przeglądarki internetowej stworzyć i zorganizować własne albumy zdjęciowe, wystarczy załadować swoje zdjęcia na TS-231+, po czym można je już udostępniać rodzinie i znajomym przez portale społecznościowe takie jak Facebook, Google+, Twitter i Pinterest. Równie użyteczne są urządzenia mobilne, dzięki aplikacji Qfile w urządzeniach z systemem iOS® lub Android™ można błyskawicznie wysyłać zdjęcia na serwer TS-231+.

Obsługa DLNA, AirPlay i Chromecast na potrzeby strumieniowania multimediów

Urządzeń spełniających standardy DLNA, takich jak inteligentne telewizory, konsole Sony® PS3 i Microsoft® Xbox 360 oraz odtwarzacze multimediów, można używać do odtwarzania przechowywanych na serwerze TS-231+ wysokiej jakości filmów wideo w rozdzielczości HD. Aplikacji Qfile można też używać na urządzeniu z systemem iOS i w ten sposób przeglądać filmy wideo i zdjęcia przechowywane na TS-231+ oraz odtwarzać je w telewizorze za pomocą Apple TV. Zainstalowanie dostępnych w centrum aplikacji QTS App Center aplikacji QAirplay i Chromecast pozwala strumieniować posiadane zbiory multimedialne bezpośrednio na telewizor przez odtwarzacz Apple TV lub Chromecast, z pominięciem urządzenia mobilnego, a zatem w sposób oszczędzający jego baterię.

Centrum pobierania 24/7

Model TS-231+ jest doskonałym centrum pobierania umożliwiającym szybkie pobieranie z wykorzystaniem różnych technologii np. BT, linki Magnet, PT (Private Trackers), eMule oraz protokoły FTP i HTTP. Po zakończeniu konfigurowania zadań pobierania można wyłączyć komputer – pobieranie zostanie bezgłośnie dokończone przez TS-231+. Dzięki programowi narzędziowemu QGet użytkownik może zarządzać swoimi zadaniami pobierania na wielu serwerach Turbo NAS zdalnie przez sieć lokalną lub przez Internet.

Dostęp, użytkowanie, synchronizacja i zabawa za pomocą tabletów i smartfonów

Model TS-231+ jest urządzeniem do przechowywania danych w prywatnej chmurze, dzięki któremu da się wirtualnie powiększyć pojemność urządzeń mobilnych. Aplikacja Qfile umożliwia łatwy dostęp do przechowywanych plików, ich wysyłanie, pobieranie i udostępnianie oraz zarządzanie nimi tak, jak gdyby wszystkie te pliki użytkownik miał we własnej kieszeni. Jeżeli aplikacja Qfile zostanie zainstalowana na urządzeniu z systemem iOS, użytkownicy mogą także przeglądać filmy wideo i zdjęcia przechowywane w TS-231+ oraz odtwarzać je za pomocą Apple TV. Aplikacja Qmanager pozwala zdalnie i wydajnie monitorować model TS-231+ oraz zarządzać nim bez włączania komputera. Dzięki aplikacjom Qmusic, Qphoto i Qvideo, użytkownik może – zawsze i gdziekolwiek się znajdzie – korzystać ze zdjęć, utworów muzycznych i filmów wideo przechowywanych na TS-231+ oraz udostępniać je.

Instalowanie na żądanie aplikacji rozszerzających funkcjonalność NAS

Model TS-231+ posiada wbudowane centrum aplikacji App Center zapewniające dostęp do różnych instalowanych na żądanie aplikacji stworzonych bądź przez QNAP, bądź przez deweloperów zewnętrznych. Wśród aplikacji tych znajdują się m.in. narzędzia do backupu/synchronizacji, aplikacje biznesowe, narzędzia do zarządzania treścią, do komunikacji i pobierania plików, aplikacje rozrywkowe i wiele innych. Centrum aplikacji stanowi także centralną lokalizację do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz do aktualizowania ich. Ponadto platforma QNAP bazuje na idei open-source, aby umożliwić deweloperom tworzenie własnych aplikacji, co może, potencjalnie, nieograniczenie poszerzyć możliwości modelu TS-231+.


Oszczędność energii

Model TS-231+ jest wyposażony w energooszczędny dwurdzeniowy procesor ARM. Procesor ten zapewnia wysoką wydajność wykonywania operacji przez system i doskonale nadaje się do budowy chmury prywatnej non-stop dostępnej online bez generowania wysokich rachunków za elektryczność. Dodatkowe rozwiązania proekologiczne to m.in. przełączanie dysków twardych w tryb gotowości, planowe włączanie/wyłączanie oraz włączanie przez LAN (WoL).
Charakterystyka

Maksymalna liczba dysków

2

Informuje o rozmiarze dysku. Wartość podawana jest w calach. Najczęściej dyski występują w rozmiarze 2.5 i 3.5 cala.

2.5, 3.5

Zainstalowane dyski

Brak

Informuje o obsługiwanych trybach RAID. Konfiguracja macierzy dyskowej zapewniają większą prędkość przesyłu lub zwiększone bezpieczeństwo danych.

0, 1, JBOD

Informuje o usługach działających na urządzeniu.

Serwer CIFS, Serwer FTP, Serwer NFS, Stacja monitoringu, Serwer Syslog, Wake-On-LAN, Serwer DHCP, Klient HTTP, ISCSI target, AFP, NTP, Serwer UpnP, SMART, Dysk wirtualny, Serwer MySQL, Serwer FTP (SSL/TLS), Kosz sieciowy, ITunes serwer, Radio internetowe, Skanowanie złych sektorów, Szyfrowana replikacja

Zarządzanie

Przeglądarka WWW, SSH, Telnet, HTTP, HTTPS, SNMP v2

Temperatura pracy [st. C]

0 - 40

Wilgotność pracy [%]

5 - 95

Techniczne
Informuje, w jaki procesor został wyposażony smartfon oraz o jego częstotliwości.

ARM Cortex-A9

Pamięć RAM

512 MB

Informuje o rodzaju styku. Jest to rodzaj złącza za pomocą którego dysk jest podłączany do komputera.

USB 3.0, RJ-45

Informuje o typie interfejsu dysków urządzenia.

SATA III

Informuje o materiałach użytych w konstrukcji aparatu.

Tower

Parametr informujący o przestrzeni dysku, im większa pojemność dysku, tym więcej danych można na nim zapisać.

Nie dotyczy

Zasilanie

Sieciowe

Informuję o złączach, w jakie został wyposażony zestaw głośnomówiący.

2x RJ45, 3x USB 3.0, 1x eSATA

Wi-Fi

✔ Tak

Fizyczne
Głębokość korpusu podawana w milimetrach.

225

Szerokość korpusu podawana w milimetrach.

102

Wysokość korpusu podawana w milimetrach.

168.5

Parametry
Okres w którym producent bądź dystrybutor zapewnia bezpłatne naprawy całości produktu lub elementów ujętych w karcie gwarancyjnej.

24 miesiące

Informuje o dostępnej kolorystyce w jakiej dany produkt jest oferowany.

Biały

Wyposażenie

Zasilacz sieciowy, Kabel Ethernet

Załączona dokumentacja

Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Wyposażenie i gwarancja
5/5 Ocena ogólna

Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Oceń cechy produktu *

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych są spółki Grupy Media Expert, kontakt: Media Expert, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Twoje dane przetwarzamy w celu opublikowania opinii, w celu jej analizy, oraz w celach marketingowych. Wyrażając swoją opinię możesz przy okazji dobrowolnie wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas komunikacji handlowej. Swoją zgodę możesz cofnąć w każdym czasie na stronie https://www.avans.pl/lp,rezygnacja lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.* Pola wymagane

Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Formularz dodawania opinii nie został poprawnie wypełniony.

Aby dodać opinię należy poprawić lub uzupełnić dane.

Wybierz bank

Wybierz opcję

Kwota kredytu

Pierwsza wpłata

Ilość rat

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego." Sprawdź RRSO

Dowiedz się więcej ›

Wysokość Twojej raty

"Obliczenia dokonywane przez kalkulator rat mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1 i 66 (1) § 1 Kodeksu cywilnego ."

Dowiedz się więcej ›

Raty

Po wyliczeniu miesięcznej raty przejdź do zamówienia.

1. W formularzu zamówienia wybierz dostawę kurierem, a sposób zapłaty „Raty przez Internet”

2.  Sporządź samodzielnie wniosek ratalny bez wychodzenia z domu, a następnie oczekuj na kontakt przedstawiciela Banku Credit Agicole Bank Polska S.A. lub Banku Santander Consumer Bank S.A., który poinformuje Cię o wynikach weryfikacji.

 

Uwaga: Raty przez Internet oferowane są przez Bank Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz przez Bank Santander Consumer Bank S.A. już od wartości 100 zł

Pytania dotyczące  obsługi ratalnej wniosku Credit Agricole Bank Polska S.A. prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 354 95 53 (koszt zgodnie z taryfą operatora).
Dodatkowe pytania dotyczące obsługi ratalnej wniosku Santander Consumer Bank prosimy kierować na numer infolinii Banku 71 773 28 47 lub [email protected]

 

Pytania związane z realizacją zamówienia kieruj na adres e-mail: [email protected] lub na numer infolinii sklepu +48 (22) 122 33 00 lub 801 080 247 (koszt zgodnie z taryfą operatora)


W imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A spółka TERG S.A. będąca właścicielem strony www.avans.pl umocowana jest do działania w charakterze pośrednika kredytowego w tym m.in. do: informowania swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług, udostępniania swoim Klientom wniosku o kredyt, przyjmowania oświadczeń kredytobiorców składanych w wykonaniu umów kredytowych, w tym o odstąpieniu od umowy kredytowej oraz udzielania wyjaśnień dotyczących treści wymienionych wyżej dokumentów

Reprezentatywny przykład dla Credit Agrciole Bank Polska S.A. przy wartości towaru/usługi: 1730,00 zł. Całkowity koszt kredytu 311,40 zł (w tym prowizja 311,40 zł, odsetki 0 zł,). Całkowita kwota kredytu 1730,00 zł  i całkowita kwota do zapłaty 2041,40 zł , okres obowiązywania umowy kredytowej np. dla 18 miesięcy: wysokość raty kredytu 113,41 zł. RRSO w ofercie „Niska Rata” dla kredytu w opcji bez ubezpieczenia wynosi 23,90%. Stała stopa oprocentowania kredytu 0%.

Zgodnie z wymogami Santander Consumer Bank S.A. oraz Credit Acricole Bank Polska S.A., osoby poniżej 25 roku życia nie mogą złożyć wniosku kredytowego na produkty z kategorii "Telefony i smartfony" oraz we wniosku kredytowym może być tylko jeden produkt z kategorii "Telefony i smartfony".

Serwer plików QNAP TS-231+

Produkt został dodany do schowka.

Kalkulator ratalny

Avans.pl © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone.
Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 38 500 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; INFOLINIA: 22 122 33 00

Szukasz niższej ceny?

Skorzystaj z gwarancji niższej ceny!

Sprawdź szczegóły

lub zadzwoń do nas

22 122 33 00