SIGMA

Licznik rowerowy SIGMA BC 9.16 ATS

141,08
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Komunikacja Bezprzewodowa Mocowanie Kierownica
Ilość funkcji 9 Podświetlenie Nie
Kolor Czarno-biały Kod produktu 555263
bezprzewodowy Licznik rowerowy Sigma BC 9.16 ATS

Każdy miłośnik jazdy na rowerze, który pragnie polepszyć swoją kondycję, a także otrzymywać wszelkie niezbędne informacje na temat swojej wycieczki powinien zainwestować w licznik rowerowy. Powinno to być urządzenie wysokiej jakości wyposażone w niezwykle przydatne funkcje. Produktem godnym polecenia jest licznik do roweru Sigma BC 9.16 ATS. Jest to bardzo funkcjonalny sprzęt zaawansowany pod względem technologicznym.

Licznik rowerowy SIGMA BC-9.16 5000

Licznik wyposażony w wiele przydatnych funkcji

Bezprzewodowy licznik rowerowy Sigma BC 9.16 ATS wyposażony jest w wiele przydatnych funkcji. Urządzenie pokazuje spalone kalorie obliczone na podstawie prędkości, a także przebytego dystansu. Co więcej, sprzęt informuje miłośnika jazdy na rowerze o maksymalnej prędkości podczas wycieczki. Ponadto inwestując w określone rozwiązanie, kolarz sprawdzi także całkowity czas jazdy. Jednakże to tylko niektóre funkcje tego urządzenia.

Licznik rowerowy SIGMA BC-9.16 5000

Montaż bez użycia narzędzi

Produkt jest bardzo łatwy w montażu. Do wykonania tej czynności niepotrzebne są żadne narzędzia. Wszystkie niezbędne elementy znajdują się w opakowaniu. To sprawia, że z określonym zadaniem bez trudności poradzi sobie każdy użytkownik.

Określony licznik rowerowy jest bardzo prosty w obsłudze. Zmiany trybu pracy dokonuje się za pośrednictwem jednego przycisku. Takie rozwiązanie sprawia, że korzystanie z urządzenia będzie dla pasjonaty kolarstwa jeszcze przyjemniejsze.

Licznik rowerowy SIGMA BC-9.16 5000

wodoodporność i Informacje o potrzebie serwisowania

Licznik do roweru Sigma BC 9.16 ATS jest wodoodporny. Klasa wodoszczelności została tutaj określona na poziomie IPX8. Zgodnie z definicją oznacza to, że produkt ma pełną ochronę przed zanurzeniem w wodzie. W związku z tym sprzęt jest odporny na zanurzenie ciągłe w warunkach zdefiniowanych przez producenta. Dzięki temu rowerzysta może podejmować rowerowe wyzwania niezależnie od warunków klimatycznych.

Prezentowany licznik rowerowy jest kompatybilny z UFSB (stacja diagnostyczna firmy Sigma). Za pośrednictwem UFSB można wprowadzić ustawienia, dzięki którym licznik powiadomi miłośnika jazdy na rowerze, za ile kilometrów należy serwisować rower.

Licznik rowerowy SIGMA BC-9.16 5000

Komunikacja Bezprzewodowa
Mocowanie Kierownica
Ilość funkcji 9
Podświetlenie Nie
Funkcje czasu Czas jazdy, Zegar
Funkcje rowerowe Dystans całkowity, Dystans wycieczki, Porównanie prędkości aktualnej do średniej, Prędkość aktualna, Prędkośc maksymalna, Prędkośc średnia
Funkcje ogólne Automatyczny start / stop, Kompatybilny z UFSB, Montaż bez użycia narzędzi, Możliwość zaprogramowania serwisu przez UFSB, Wodoodporny
Wymiary [mm] 50 x 35.5 x 10.2
Kolor Czarno-biały
Zawartość zestawu Bateria, Czujnik, Gniazdo licznika, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Magnes na okrągłą szprychę
Producent Sigma
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SIGMA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!