SKS

Pompka rowerowa SKS VX 345-395

49,99
39,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 28.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Maksymalne ciśnienie [bar] 8 Kompatybilny wentyl Dunlop, Presta, Schrader
Manometr Nie Materiał Tworzywo sztuczne
Długość [mm] 470 Typ Ręczna
Kolor Czarny Kod produktu 562856
Końcówki do wentyli SV, DV, AVMaksymalne ciśnienie 8 bar

Historia marki SKS sięga 1921, kiedy Karl Scheffer-Klute otworzył swój mały warsztat w rodzinnej wsi. Dziś SKS to czołowy światowy producent nie tylko najwyższej jakości pompek, ale także błotników, kluczy innych akcesoriów rowerowych. SKS wciąż jest firmą rodzinną, a jej produkty ułatwiają życie rowerzystom w niemal 100 krajach.

POMPKA ROWEROWA SKS VX

Niektóre osoby nie mogą żyć bez pasji. Jest to sposób na czerpanie radości z uroków życia, własnych możliwości, pokonywania kolejnych ograniczeń. Dzięki temu świat staje się bardziej kolorowy. Jest wiele możliwości w tym zakresie. Bardzo popularną metodą spędzania wolnego czasu jest jazda na rowerze. Aktywność nie tylko kształtuje sylwetkę i pomaga poprawić wydolność organizmu, ale także daje radość z pokonywania trudnych tras, a także podziwiana fantastycznych widoków, jakie dała człowiekowi Matka Natura.

Jednakże każdy miłośnik jazdy na rowerze musi zadbać o swoje bezpieczeństwo. W tym celu trzeba nabyć niezbędne akcesoria rowerowe. Bardzo ważnym produktem jest pompka rowerowa. Powinna być wytworzona z materiałów wysokiej jakości, lekka, kompaktowa i wygoda w obsłudze. Artykułem godnym polecenia jest pompka do roweru SKS VX. Dostepna jest w trzech rozmiarach - 470mm, 580mm oraz 690mm.

POMPKA ROWEROWA SKS VX RACER opis cechy funkcje

Kompaktowa pompka do roweru

Ogromnym atutem produktu jest niska waga i kompaktowy rozmiar. W rezultacie pompka zmieści się do każdego plecaka. Można ją zabrać nawet na wycieczkę rowerową. Dlatego rowerzysta będzie zabezpieczony na każdą ewentualność. Cechy te sprawiają, że miłośnik jazdy na rowerze może w pełni oddać się swojej pasji i nie martwić się o kwestie natury technicznej.

POMPKA ROWEROWA SKS VX RACER waga rozmiar obsługa

Wysokiej jakości pompka rowerowa

Zaletą pompki rowerowej jest to, że została ona wytworzona z materiałów wysokiej jakości. Do produkcji użyto tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest trwała i wytrzymała. To sprawia, że użytkownik może korzystać z jej walorów przez długi czas.

Pompka do roweru SKS VX 345-395 jest niezwykle funkcjonalna. Pasuje do wszystkich wentyli, a mianowicie Dunlop, Presta, a także Schrader. Maksymalne ciśnienie wynosi 8 barów. Może być zamontowana na ramie roweru. Jest bardzo poręczna i wygodna w obsłudze. Dzięki temu pompowanie odbywa się sprawnie. Dlatego też zadanie można wykonać bardzo szybko i wyruszyć w dalszą podróż.

POMPKA ROWEROWA SKS VX RACER materiał wykonanie

Maksymalne ciśnienie [bar] 8
Kompatybilny wentyl Dunlop, Presta, Schrader
Manometr Nie
Materiał Tworzywo sztuczne
Długość [mm] 470
Typ Ręczna
Kolor Czarny
Dodatki Brak
Producent SKS
Gwarancja 5 lat
Nazwa producenta/importera SKS

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!