CAVION

Elektryczna deskorolka smartboard CAVION Go 6.5 Czarno-zielony

Podziel się:

69900
Raty już od
2641
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kolor Czarno-zielony Maksymalna prędkość [km/h] 10
Maksymalny kąt nachylenia terenu [stopnie] 17 Moc silnika [W] 2 x 350
Rozmiar kół [cale] 6.5 Zasięg na jednym ładowaniu [km] 15 - 20
Kod produktu 883259

Rozmiar kół [cale]


 

Z Cavion GO 6.5 miasto jest Twoje. 

 Deskorolka elektryczna Cavion GO 6.5 to nie tylko rozrywka i rekreacja, ale też świetny i ekologiczny sposób przemieszczania się. Nie ma ograniczeń wiekowych na jej używanie, to deska dla ludzi prawie każdym wieku, idealna nawet dla najmłodszych! Urządzenie świetnie spisuje się w pomieszczeniach, na zewnątrz, nie ograniczaj się – śmigaj wszędzie tam, gdzie Cię dusza poniesie.
 
Miej frajdę! I bądź eko.

Elektryczna deska Cavion GO 6.5 to niesamowita zabawa i frajda z jazdy! Idealny sposób na drogę do szkoły, wspólne zabawy na ścieżkach w parku, czy szalone harce na szkolnym boisku. Nie wydzielają spalin. Czy wiesz że koszt przejazdu 100km pojazdem elektrycznym to zaledwie kilka złotych? Dodatkowo do Cavion GO 6.5 dołączyliśmy dedykowaną torbę, do której w razie potrzeby będziesz mógł spakować deskę i przenieść ją w dowolne miejsce. 
 
 

Nowy, zielony design. Plus dodatkowe bajery. 

Bluetooth i głośniki pozwalające odtworzyć Twoją ulubioną muzykę ze Spotify. Naszą deskorolkę elektryczną Cavion GO 6.5 wyposażyliśmy w specjalne antypoślizgowe, gumowe maty oraz światła led pozwalające na wieczorne przejażdżki. Wszystkie te detale łączy obudowa, która w całości tworzy całkiem niezły design.
 
 
Unikaj nudy. Balansuj ciałem i baw się dobrze. 

Masz dosyć nudy? Lubisz ruch i powiew świeżego powietrza? Wskocz na naszą zieloną deskę Cavion GO 6.5 i baw się dobrze! 6.5-calowe koła pozwalają jeździć po ścieżkach o nachyleniu do 17˚. Na tej desce rozpędzisz się nawet do 10 km/h. Korzystanie z Cavion GO jest wyjątkowo łatwe i intuicyjne – poruszamy się poprzez minimalny balans ciałem. Certyfikowana bateria Samsung® 4400mAh gwarantuje, że urządzenie nie zapali się nie wybuchnie, a często takie sytuacje zdarzają się niecertyfikowanym urządzeniom.
 
  
 
 
Idealna proporcja jakości do ceny.

Solidna, bardzo dobrze wykonana, z akumulatorami od Samsunga® i 24-miesięczną gwarancją bawi długo i bezpiecznie. Każda sztuka po zejściu z linii produkcyjnej przechodzi jednostkową kontrolę jakości.
 
 

 

Kolor Czarno-zielony
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim , Karta gwarancyjna , Ładowarka , Torba
Gwarancja 24 miesiące
Kurzo i wodoodporność IP54
Maksymalna prędkość [km/h] 10
Maksymalne obciążenie [kg] 120
Maksymalny kąt nachylenia terenu [stopnie] 17
Moc silnika [W] 2 x 350
Rozmiar kół [cale] 6.5
Wymiary [mm] 585 x 185 x 178
Zasięg na jednym ładowaniu [km] 15 - 20
Zasilanie Bateria Samsung 36V, 4400 mAh

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!