HMS

Pas wyszczuplający HMS GR220 (rozmiar L)

47,99
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Pas Długość [cm] 79
Kod produktu 190836

GR220 HMS - to gorset wyszczuplający. Został wykonany z neoprenu oraz poliestru, dzięki czemu jest wyjątkowo pomocny, w uzyskaniu wymarzonej sylwetki i wyszczupleniu, jednego z najbardziej problematycznych miejsc, jakim jest brzuch.

 

Gorset spełnia taką samą funkcję co pas odchudzający, a dodatkowo w trakcie noszenia, podkreśla kobiece kształty. Jest bardzo uniwersalny, można go zakładać niemal w każdej sytuacji. Jego efektywność, zwiększa się jednak wraz ze wzrostem, aktywności fizycznej. Podczas ćwiczeń, dostarczamy organizmowi dużą dawkę ciepła, metabolizm przyspiesza, a co za tym idzie, spalana jest tkanka tłuszczowa.

 

GR220 HMS jest lekki i wygodny, nie powoduje uczucia dyskomfortu, nawet podczas całodziennego noszenia. Wygodę w jego użytkowaniu, gwarantuje zapięcie na haftki i pięciostopniowa regulacja obwodu, które pozwalają idealnie dostosować rozmiar do wymiarów użytkownika.

 

Gorset GR220 HMS przynosi podwójną korzyść. Używanie go, wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, a już samo jego założenie sprawia, że upragnione kobiece kształty są od razu widoczne.

Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Rodzaj Pas
Typ Wyszczuplający
Ćwiczone partie mięśni Brzuch
Długość [cm] 79
Szerokość [cm] 24
Materiał Neopren, Poliester
Rodzaj zapięcia Haftka
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera ABISAL Sp. z o.o.
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!