SPOKEY

Zestaw hantli SPOKEY Monster (2 x 3 kg)

42,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO26.09.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Hantla Liczba sztuk w opakowaniu 2
Waga [kg] 6 Ergonomiczny uchwyt Nie
Materiał Cement, PVC Zacisk Nie
Kod produktu 614532

Jeśli szukasz sprzętu sportowego, który podniesie poziom i jakość Twojego domowego treningu, idealnym wyborem będzie zestaw hantli Spokey MONSTER. Wykorzystując obciążenia do ćwiczeń, osiągniesz wymarzone efekty - wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję czy pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

 

Zestaw hantli sześciokątnych Spokey MONSTER 2x3 kg

- Posiadają sześciokątny kształt, który zapewnia stabilność podczas wykonywania różnych ćwiczeń, np. pompek z użyciem hantli, ale także sprawia, że obciążenia nie przemieszczają się swobodnie po podłodze.

- Zostały zaprojektowane tak, aby ich kształt umożliwiał wygodne umiejscowienie dłoni, a następnie pewny chwyt.

 

Stworzone do domowego treningu fitness

Dwie hantle Spokey MONSTER najlepiej sprawdzą się w celach kształtowania różnych partii mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem rąk i bicepsów. Gama możliwych do wykonywania z nimi ćwiczeń jest jednak znacznie bardziej szeroka! Są doskonałym wyborem do treningu fitness, aerobiku, joggingu, ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz jako wstęp do pracy z wyższymi obciążeniami. MONSTER zostały przygotowane w różnych wersjach wagowych i kolorystycznych, dzięki możesz swobodnie dostosować je do własnych potrzeb i aktualnej formy.

 

Ćwiczenia z prawdziwą pasją

MONSTER zostały przygotowane w klasycznej bryle z szerokim, wygodnym miejscem na dłoń. Sześciokątny kształt zapewnia stabilność podczas wykonywania np. pompek z użyciem hantli, ale także sprawia, że obciążenia nie będą swobodnie przemieszczać się po podłodze. Zestaw MONSTER składa się z dwóch jednakowych hantli o tej samej wadze.

 

Niezbędnik każdej siłowni

Hantle to uniwersalny pomocnik codziennego treningu - są podstawą każdej domowej siłowni. Dają nam niezliczone możliwości, gdyż pozwalają dostosować rodzaj oraz jakość treningu do naszych oczekiwań, predyspozycji i możliwości! Spokey MONSTER zostały zaprojektowane tak, by doskonale prezentować się w domowej siłowni.

Rodzaj Hantla
Liczba sztuk w opakowaniu 2
Waga [kg] 6
Ergonomiczny uchwyt Nie
Funkcja sztangi Nie
Zestaw Tak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu 2 hantle
Kolor Szary
Materiał Cement, PVC
Zacisk Nie
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera SPOKEY

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!