TREC NUTRITION

Przedtreningówka TREC NUTRITION Boogieman Shot Grejpfrutowo-limonkowy (100 ml)

4,69

Cena jednostkowa:

46,90 zł/litr

Najszybsza dostawa:

JUTRO28.02.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Forma Płyn Smak Grejpfrutowo-limonkowy
18+ Dla osób pełnoletnich Kod produktu 539526

Pojemność [ml]

Boogieman Shot od Trec Nutrition to suplement diety. Formuła przedtreningowa Boogieman Shot zawiera kompleks beta-alaniny, kofeiny, L-argininy, L-cytruliny oraz inozyny. Boogieman Shot jest przeznaczony dla profesjonalnych sportowców. Zalecana dzienna porcja do spożycia to 15 ml. Zawiera substancje słodzące oraz kofeinę.

Boogieman Shot - stymulator ekstremalnej energii treningowej
Boogieman Shot pobudza do większej pracy treningowej - Przedtreningówki to grupa suplementów, które cieszą się chyba największym zainteresowaniem klientów. Producenci chcąc oferować ciągle coś nowego i zaskakującego wzbogacają ich formułę rozmaitymi składnikami o działaniu psychostymulującym. Dla wielu właśnie owo pobudzenie jest wyznacznikiem faktycznego wpływu przedtreningówki. Niestety ale do tego nie powinno ograniczać się działanie wysokiej klasy suplementu z tej grupy. Owszem przedtreningówka powinna stymulować organizm, ale do tego, żeby sprostać progresywnym założeniom treningowym. Wywoływane przez przedtreningówki pobudzenie jest czasem tak duże, że doprowadza do objawów rozbicia, wywołuje dyskomfort pokarmowy, niemożność skoncentrowania się na założonych zadaniach. Takich efektów nie doświadczysz stosując Boogieman Shot. Przedtreningówka ta zawiera kompleks składników stymulujących organizm jak: bezwodna kofeina i tauryna. Może nie spowodują one, że „wyskoczysz z butów” i ostatecznie zwymiotujesz w szatni, ale bezpiecznie pobudzą emisję adrenaliny, która zmobilizuje szlaki energetyczne ustroju w celu wykonania większej pracy treningowej.

Zasadniczym kompleksem składników Boogieman są optymalizatory energetyczne, które zwiększają siłę i wydolność mięśniową: beta-alanina, inozyna oraz arginina i cytrulina.

Boogieman poprawia energetykę wysiłkową
W składzie Boogieman Shot znajdziemy dużą dawkę beta-alaniny - aminokwasu, które podnosi mięśniowe stężenie peptydu karnozyny. Dużym stężeniem karnozyny charakteryzują się białe włókna mięśniowe, przystosowane do intensywnej, krótkotrwałej pracy, która umożliwia kształtowanie takich cech motorycznych jak siła, szybkość. Jeżeli w połowie serii w siłowni albo w kulminacyjnym momencie walki na ringu nagle opadasz z sił i mięśnie nie są w stanie podejmować dalszej pracy oznacza to, że doszło to zakwaszenia mięśniowego. Oczywiście istnieje prosty sposób aby odroczyć w czasie moment upadku mięśniowego i tym sposobem wydłużyć czas efektywnej pracy treningowej – zwiększyć zasoby mięśniowe karnozyny poprzez suplementację beta-alanianą. 100 ml Boogieman Shot to aż 5000 mg tego aminokwasu, który niweluje główną przyczynę zmęczenia w wysiłkach o wysokiej mocy. Boggieman zawiera także inozynę, która poprawia energetykę wysiłków w pierwszych sekundach, gdyż jest prekursorem ATP (podstawowa jednostka energetyczna). Poza tym inozyna zawarta w tej przedtreningówce wywiera dodatkowy wpływ psychostymulujący.

Boogieman to pompa mięśniowa
Boggieman Shot to pobudzenie, zwiększona koncentracja, maksymalizacja szlaków energetycznych ale także pompa mięśniowa, która jest sprzymierzeńcem każdego intensywnego wysiłku. Pompa mięśniowa wywołuje zwiększony napływ krwi do mięśni. Poza oczywistym, pożądanym efektem wizualnym, przekrwienie mięśniowe stanowi najlepsze podłoże do podejmowania ciężkich wysiłków, gdyż wiąże się z lepszym zaopatrzeniem pracujących mięśni w tlen, składniki odżywcze, antykataboliczne, energetyczne. Boogieman Shot to podwójna stymulacja syntezy tlenku azotu (NO) wywołującego pompę mięśniową, gdyż zawiera wysoce przyswajalne formy dwóch aminokwasów zaangażowanych w jego produkcję: alfaketoglutaranu argininy (AAKG) oraz jabłczanu cytruliny.

Dawkowanie Boogieman Shot
Jednorazową porcję produktu ‒ 15 ml (1 łyżka stołowa) - wypić 30 min. przed treningiem. Stosować 1 porcję dziennie. Wstrząsnąć przed użyciem.

Nie stosować przed snem! Nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Jednorazowe spożycie beta-alaniny w ilości powyżej 800 mg może powodować mrowienie i drętwienie.

Sposób przechowywania
Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w  temp. 2–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i przemrożeniem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

UWAGA!  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed spożyciem zapoznaj się z etykietą z tyłu opakowania.

Rodzaj Przedtreningówka
Forma Płyn
Smak Grejpfrutowo-limonkowy
Zastosowanie Przed treningiem
Pojemność [ml] 100
Ilość porcji w opakowaniu 6
Wielkość porcji 15 ml

AAKG

300 mg

Beta-alanina

750 mg

Cytrulina

168 mg

Kreatyna

Białko

Biotyna

Cukry

Błonnik

Glukuronolakton

Inozyna

30 mg

Jabłczan cytruliny

300 mg

Kofeina

60 mg

Kwas foliowy

Kwas pantotenowy

L-arginina

195 mg

L-teanina

L-tyrozyna

Magnez

Niacyna

Tauryna

300 mg

Tiamina

Wapń

Węglowodany

Witamina B12

Witamina B2

Witamina B6

Witamina C

Witamina E

Pozostałe składniki Aromaty, Maltodekstryna, Regulator kwasowości (cytryniany sodu), Substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), Substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza, neotam), Woda
Nazwa producenta/importera TREC NUTRITION

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!