UNITEK

Ładowarka UNITEK Y-P535 Smart

Podziel się:

12092
Raty już od
457
Sprawdź
Dostępny od ręki
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 865716

Stacja ładująca UNITEK Y-P535 (6 portów)

 

Ładowarka sieciowa Unitek Y-P535 to wydajna i użyteczna listwa z portami USB, służącymi do ładowania urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smartphony, powerbanki, smatwatche i inne. Za jej pomocą możemy ładować jednocześnie 6 urządzeń. Ładowarkę wyposażono w 5 portów USB o max natężeniu 2,4A, na każdym z nich oraz w 1 dodatkowy port USB w technologii QC 2.0. Port z technologią QC 2.0 (Quick Charge v 2.0) umożliwia ładowanie urządzeń opartych o chipset Qualcomm Snapdragon lub urządzeń Samsunga z technologią Adaptive Fast Charging w super expresowym tempie do 4 x szybciej niż dotychczas. 10 minut ładowania w tym standardzie starcza na 3-4 godziny działania tak ładowanych urządzeń.

 

Projektując ładowarkę Unitek Y-P535 zadbano o najwyższe standardy bezpieczeństwa, implementując standard BC 1.2, który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o dobranie odpowiedniego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane i wiele innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową pojemność. Listwa posiada wszystkie zabezpieczenia przed: zwarciem, przegrzaniem oraz przeładowaniem. Obudowa z perforacją zapewniającą efektywne odprowadzanie ciepła.

 

Ta 6-portowa ładowarka jest bardzo wygodna w użyciu. Ma wbudowaną podstawkę, która utrzymuje ją w pionie. Do sieci ładowarkę podłączamy za pomocą przewodu - możemy zatem ustawić ją w dogodnym miejscu na biurku. Sprawdzi się w domu, w pracy, podczas imprez, w szkołach i wszędzie tam, gdzie wiele urządzeń mobilnych poszukuje szybkiego i wygodnego naładowania.

 

Główne cechy:

 

-5 portów USB z maksymalnym natężeniem 2,4A na każdym porcie,
-1 dodatkowy port USB z technologią QC 2.0 do 4-krotnie szybszego ładowania,
-technologia BC 1.2 (Battery Charging 1.2) do inteligentnego i bezpiecznego ładowania - chroni baterie ładowanych urządzeń,
-może leżeć, stać w dogodnym miejscu z dala od gniazda zasilania.
Opakowanie zawiera: ładowarkę Y-P535, przewód zasilający, uwagi dla użytkownika.

Kolor Czarny
Rodzaj Ładowarka
Gwarancja 24 miesiące
Czujniki Brak
Dedykowany model Uniwersalny

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!