Monitoring GPS TEKSON z funkcją e-TOLL

399,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze30.05.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kolor Czarny Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Moduł GPS Kod produktu 496850
Globalny system nawigacji

Wszechstronne zastosowanie

Monitorowanie pojazdu mechanicznego jeszcze nigdy nie było takie proste. Dzięki usłudze gps.tekson.eu możesz śledzić swój pojazd z w całej UE, w czasie rzeczywistym oraz możesz generować wiele indywidualnych raportów dla pojazdu. Urządzenie akredytowane przez KAS, jako dopuszczone do realizacji płatności za przejazdy drogami objętymi systemem e-TOLL oraz SENT. Świetnie sprawdzi się nie tylko w przypadku samochodów osobowych, ale także skuterów, motocykli, maszyn budowlanych, pojazdów komunalnych, łodzi, motorówek, maszyn rolniczych, pojazdów ciężarowych, flot handlowych czy w wypożyczalniach samochodów.

Moduł GPS TELTONIKA FMB920 UE e-toll sent KAS

Funkcjonalność urządzenia:

Możliwość śledzenia pojazdu w czasie rzeczywistym, a także archiwum wykonanych tras, przebieg w danym okresie czy też prędkość, z jaką samochód się porusza.
Rozliczanie przejazdów w systemie e-TOLL. Po dodaniu urządzenia do gps.tekson.eu otrzymasz BiznesID, dzięki któremu będziesz mógł dodać urządzenie do rządowej strony etoll.gov.pl, wtedy już nie będziesz potrzebować żadnej aplikacji do rejestrowania tras, urządzenie zrobi wszystko za Ciebie.
Generowanie szczegółowego raportu dla pojazdu/grupy pojazdów takich jak raport główny, paliwa, tras i postojów, stref / POI, zarówno pojedynczych pojazdów, jak i dla całej floty. Możesz wygenerować raport dotyczący np. maksymalnej prędkości, dystansu, czasu pracy silnika czy prędkości pojazdu.
Dostęp do platformy na telefonie i komputerze 24/7, a także pełne wsparcie techniczne od wykwalifikowanych specjalistów.

Moduł GPS TELTONIKA FMB920 śledzenie w czasie rzeczywistym rozliczanie e-TOLL generowanie raportu platforma

Najważniejsze funkcje aplikacji:

Mapa - wszystkie pojazdy zarejestrowane w usłudze GPS TEKSON, widoczne są na jednej mapie. Po kliknięciu na pojazd pojazd wyświetla się ostatnia trasa pojazdy. Opcja dostępna przy większej ilości urządzeń podpiętych do konta klienta.
Historia tras - w tym miejscu można wyświetlić historię trasy z konkretnego dnia, zakresu dat dla konkretnego pojazdu. Wygenerowany raport wyświetlony jest na mapie. Wszystkie trasy z danego zakresu wyświetlają się w kolumnie po lewej stronie mapy.
Podsumowania: Raport główny / pojazd, dzienny raport przebiegów / pojazd, dzienny raport przebiegów / flota
Historia przejazdów i odwiedzin: raport trasy, raport tras i postojów, raport postojów, raport postojów na włączonym zapłonie, raport stref, raport stref / POI, raport stref – odwiedziny, raport odwiedzin stref / POI, wejścia w strefach
Ewidencja pojazdu i kierowcy: Książka Ewidencji Pojazdu, Książka Ewidencji Kierowcy, raport stanu liczników, e-karta drogowa.

Moduł GPS TELTONIKA FMB920 mapa historia tras podsumowania rozliczenie paliwa historia przejazdów ewidencja kierowcy ewidencja pojazdu

Łatwy montaż i rejestracja

Wraz z usługą gps.tekson.eu na okres 12 miesięcy otrzymują Państwo urządzenie GPS firmy TELTONIKA, które ma łatwy montaż poprzez gniazdo zapalniczki. Po podłączeniu urządzenia wystarczy się tylko zarejestrować na stronie gps.tekson.eu i można od razu korzystać z urządzenia. Urządzenie wyposażone jest w nowoczesny moduł eSIM, co gwarantuje niezawodną pracę w sieci komórkowej.

Moduł GPS TELTONIKA FMB920 12 miesięcy montaż zasilanie gniazdo zapalniczki moduł esim

Zawartość pakietu:

Usługa gps.tekson.eu na 12 miesięcy oraz moduł GPS TELTONIKA FMB920.


Kolor Czarny
Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Moduł GPS
Nazwa producenta/importera TELTONIKA

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
  • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
  • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
  • Wszystko załatwisz online
  • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
  • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
  • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- Okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- Opłata wstępna od 10 % do 40%

- Opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!