XBLITZ

Rozgałęźnik samochodowy XBLITZ R2 Quick Charge

69,99
50,49
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 04.03.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kolor Czarny Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Rozdzielacz Kod produktu 551032
Rozdzielacz z portami USB

Xblitz R2 QUICK CHARGE to rozdzielacz samochodowy, dzięki któremu w aucie możemy podpiąć wiele urządzeń do zasilania przez gniazdo zapalniczki lub port USB. Możesz jednocześnie ładować telefon oraz zasilać kamerę samochodową lub nawigację satelitarną.

Rozgałęźnik ma dodatkowo wbudowany bezpiecznik 250V/10A, dzięki któremu uchroni on podpięte do niego urządzenia przed uszkodzeniem w przypadku skoku napięcia lub innej, nieoczekiwanej usterki.

Rozgałęźnik samochodowy XBLITZ R2 Quick Charge opis cechy funkcje

Ergonomia i trwałość

Dzięki elastycznemu, solidnemu oplotowi chroniącemu kabel o długości 850mm, nie musisz martwić się, że rozdzielacz samochodowy R2 QUICK CHARGE przestanie działać z powodu „zgiętego kabelka”.

Dodatkowo, dzięki podświetlonym obręczom wokół każdego gniazda zapalniczek, urządzenie wygląda gustownie i jest łatwe w obsłudze po ciemku.

Rozgałęźnik samochodowy XBLITZ R2 Quick Charge trwałość kabel led podświetlenie gniazda usb zapalniczka

Szybkie ładowanie

Rozdzielacz samochodowy Xbtliz R2 QUICK CHARGE posiada dwa gniazda zapalniczki oraz dwa porty USB, z czego jeden wyposażony jest w technologię Quick Charge 3.0. Dzięki niej możesz naładować swój smartfon lub tablet znacznie szybciej, niż w przypadku użycia tradycyjnego portu USB.

Przykładowo, naładowanie akumulatora o pojemności 2750mAh od zera do 70% zajmuje jedyne pół godziny. Warunkiem poprawnego działania portu Quick Charge 3.0 jest użycie przewodu USB oraz ładowanego urządzenia, które również wspierają tę technologię.

Rozgałęźnik samochodowy XBLITZ R2 Quick Charge szybkie ładowanie Quick Charge

uniwersalność

Rozdzielacz samochodowy Xblitz R2 QUICK CHARGE może zostać użyty zarówno w pojazdach osobowych jak i ciężarowych. Innymi słowy, wspiera samochody posiadające akumulatory 12V jak i te wyposażone w akumulatory 24V. Niezależnie więc od tego, czym podróżujesz po drogach, z tym urządzeniem możesz cieszyć się posiadaniem dwóch gniazd zapalniczki oraz dwóch portów USB do zasilania lub ładowania swoich urządzeń.

Rozgałęźnik samochodowy XBLITZ R2 Quick Charge zasilanie 12v 24v ciężaówka akumulator

Kolor Czarny
Materiał Tworzywo sztuczne
Rodzaj Rozdzielacz
Nazwa producenta/importera XBLITZ
Znak zgodności

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!