NAVROAD

Nawigacja NAVROAD Uni AutoMapa EU

Podziel się:

69900
Raty już od
2641
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 22.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Dożywotnia aktualizacja map Nie Profile tras Dla samochodów osobowych
Wydawca mapy AutoMapa Czytnik kart pamięci Tak
System operacyjny Android 6.0 Wyświetlacz [cale] 5
Kod produktu 877490


PIERWSZY W POLSCE UNIWERSALNY ASYSTENT KIEROWCY

NavRoad UNI to zaprojektowana od podstaw nawigacja samochodowa nowej generacji. Choć słowo nawigacja jest dużym uproszczeniem, bowiem UNI to pierwszy w Polsce asystent kierowcy. Suma doświadczeń ostatnich dwóch dekad pozwoliła stworzyć unikalne urządzenie w tym segmencie.

5-calowy wyświetlacz o podwyższonej jasności, system Android, transmisja danych, traffic, największa baza fotoradarów, wbudowany rejestrator samochodowy – to zaledwie namiastka możliwości NavRoad UNI.

Ergonomia to podstawa, dlatego kierowca może skupić się na prowadzeniu, UNI zajmie się resztą. Już sam montaż urządzenia, dzięki autorskiemu magnetycznemu uchwytowi aktywnemu zajmuje mniej niż sekundę. Nie trzeba podłączać dodatkowych przewodów do urządzenia – wystarczy zbliżyć je do uchwytu, a NavRoad UNI automatycznie się uruchomi (po uruchomieniu silnika).


NavRoad UNI wyposażony jest w rejestrator trasy. Nowoczesny sensor NovaTek zapewnia wysokiej jakości obraz FullHD oraz szeroki kąt widzenia na poziomie aż 155 stopni. Z kolei czujnik przeciążenia gwarantuje zapisanie każdej niebezpiecznej sytuacji. NavRoad UNI nie tylko doprowadzi Cię szybko i bezpiecznie do celu, ale zadba też o to, by nagrała się każda sekunda Twojej trasy wraz z informacją o prędkości i lokalizacji.


UNI bazuje na autorskim, intuicyjnym oprogramowaniu stworzonym przez specjalistów NavRoad. Połączenie najpopularniejszego na świecie systemu operacyjnego ANDROID oraz unikalnych rozwiązań stworzonych z myślą o wygodzie kierowcy, zapewnia maksymalną ergonomię użytkowania. Z kolei dedykowana platforma NavRoad INFO dostarczy informacji na temat prognozy pogody, przepisów ruchu drogowego w krajach Europy, taryfikatora mandatów, znaków drogowych czy spodziewanych utrudnień w ruchu. Co więcej, intuicyjny, otwarty interfejs pozwala na korzystanie z dodatkowych aplikacji, zgodnych z systemem ANDROID, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować na urządzeniu ulubione programy.


Zainstalowane oprogramowanie AutoMapa Europy wraz z systemem AM’Traffic, szybko i skutecznie doprowadzi Cię pod każdy adres, z pominięciem wszelkich utrudnień w ruchu, jak korki czy drogi zamknięte w związku z remontami. Licencja ważna 365 dni.


Znany i lubiany system Yanosik, specjalnie dopasowany do oprogramowania UNI i w pełni z nim kompatybilny, zapewni bezpieczeństwo i zredukuje koszty podróży.


Transmiter FM wraz z wbudowanym odtwarzaczem, umożliwia słuchanie ulubionej muzyki poprzez samochodowy system audio. Uruchomienie funkcji Auto FM pozwoli natomiast na słuchanie w głośnikach samochodowych komunikatów z nawigacji. Co ważne, zaraz po zakończeniu komunikatu, radio powraca do odtwarzania słuchanej stacji. Dzięki temu NavRoad UNI zapewnia wygodę znaną dotąd z wbudowanych nawigacji samochodowych. W zależności od systemu audio zainstalowanego w pojeździe.


Zastosowany wysokiej jakości ekran wykonany w technologii IPS, o podwyższonej jasności, wraz z czujnikiem światła pozwala na indywidualne dopasowanie jasności ekranu w każdych warunkach oświetlenia.NavRoad UNI zapewnia łączność ze światem poprzez instalację karty SIM lub podłączenie do sieci Wi-Fi, w tym hotspotu w smartfonie. Dzięki temu możesz na bieżąco otrzymywać informacje o korkach i natężeniu ruchu, wypadkach, fotoradarach, kontrolach drogowych czy prognozie pogody.


Wbudowane w aktywny uchwyt magnetyczny złącza, pozwalają na wykorzystanie pełnej funkcjonalności urządzenia bez konieczności każdorazowej walki z kablami. Do uchwytu podłączyć można bowiem nie tylko przewód zasilania, ale także kamerę cofania. Ponadto uchwyt wyposażony jest w standardowe gniazdo USB, dzięki któremu uzyskamy dostęp np. do ulubionej muzyki przeniesionej na pamięci typu pendrive.

Grubość [mm] 16.3
Szerokość [mm] 140.5
Waga [g] 183
Wysokość [mm] 82.7
Dożywotnia aktualizacja map Nie
Funkcje dodatkowe Wbudowana kamera samochodowa , Możliwość podłączenia kamery cofania , Przeglądarka internetowa
Funkcje nawigacji Asystent pasa ruchu
Menu w języku polskim Tak
Profile tras Dla samochodów osobowych
Transmiter FM Tak
Wizualizacja mapy Trójwymiarowa
Wydawca mapy AutoMapa
Zainstalowane mapy Europa
Kolor obudowy Czarny
Wyposażenie Ładowarka samochodowa , Uchwyt samochodowy , Kabel USB
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
Bluetooth Tak
Czytnik kart pamięci Tak
Procesor MediaTek MT6580 1.3GHz
Rodzaj pamięci Karta pamięci , Pamięć wewnętrzna
Sterowanie Dotykowe poprzez wyświetlacz
System operacyjny Android 6.0
Typ nawigacji Nawigacja samochodowa
Wbudowana pamięć [GB] 8
Wi-Fi Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyświetlacz [cale] 5
Zasilanie Ładowarka samochodowa , Wbudowany akumulator
Złącze USB miniUSB
                    
  
  Nawigacja NAVROAD Uni AutoMapa EU

Nawigacja NAVROAD Uni AutoMapa EU

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!