GETNORD

Telefon GETNORD Walrus

Podziel się:

19999
Raty już od
756
Sprawdź
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

WE WTOREK 19.02.2019

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Kod produktu 871622
Telefon GETNORD Walrus

Czy jesteś jedną z tych osób, która twierdzi, że wszystko jest stworzone do konkretnego użytku? Tak, na smartfonie można poserfować po internecine i czytać swoje e-maile, jednak te funkcje łatwiej jest obsługiwać na swoim PC. Bez względu na to, jak zaawansowane techniczne są dziś przyciski dotykowe, nigdy nie pokonają fizycznych przycisków. Jeśli chodzi o telefonowanie nie ma tu współzawodnictwa. Wygoda posługiwania się zwykłym aparatem, który wygodnie mieści się w dłoni, z prawdziwymi przyciskami za każdym razem przebija smartfony.
Podczas, gdy inni producenci idą w “smarty” my nadal trzymamy się produkcji i rozwoju telefonów komórkowych z przyciskami, które mają służyć nie tylko osobom lubującym sie w prostocie, bez dzwonków i pogwizdywań, ale również zaspokajamy potrzeby pracujących profesjonalistów. Smartfony są kulowe, ale nie zdają egzaminu w wilgotnym lub zimnym środowisku. Mając na ręce rękawicę, której używamy do pracy nie można obsługiwać ekranu dotykowego. Dlatego osoby pracujące zawodowo polegają na wypróbowanej praktyczności naszych produktów.
IP68

Obudowa Getnord Walrus jest wykonana przy użyciu specjalnej technologii podwójnego formowania wtryskowego. Twardy plastik i ochraniająca przed wstrząsami guma są przetopione przy pomocy wysokich temperature, w celu zapewnienia wytrzymałości tworzywa. Standardy wojskowe w USA MIL-STD-810G wymagają przeprwadzenia testu naszych urządzeń polegajacych na zrzuceniu co najmniej 26 krotnego pod różnymi kątami telefonu na twardą powierzchnię. W naszym laboratorium testującym zrzucamy telefon z wysokości 1.8 metra!
Technologie Specjalne – takie w pełni hermetyczne obudowy, uszczelnione, wodoszczelne głośniki, przy najważniejszym czynniku jakim są tu testy przeprowadzone na każdym aparacie, który przejdzie przez linię produkcyjną - - zapewnia stopień ochrony klasy IP68. Mówiąc zwykłym językiem każdy inny telefon zostałby skasowany gdyby go wrzucić do głębin morskich. Ale Getnord Walrus nie!
Funkcja SOS dla osób pracujących na oddalonych stanowiskach

Praca w trudnych warunkach atmosferycznych zawsze stanowi ryzyko. Telefon jest pierwszym i najważniejszym urządzeniem, które powinieneś mieć pod ręką kiedy potrzeba ci będzie pomocy. W razie nagłego wypadki liczy się każda sekunda. Dla takich przypadków zaprojektowaliśmy specjalny system z funkcą SOS dla osób pracujących w oddaleniu od innych.


Kiedy nadejdzie sytuacja, że potrzebna jest pomoc już teraz lub “na wczoraj” ekran twego telefonu może być mokry, zapylony lub roztrzaskany na kawałki. Jednak wszystko czego potrzebujesz to czerwony przycisk SOS w samy centrum aparatu. Bez względu na stan twojego ekranu, na to czy twój telefon ma blokadę klawiszy czy też nie wystarczy tylko pocisnąć SOS, a Getnord Walrus zacznie automatycznie telefonować na trzy numery alarmowe, równocześnie wysyłając wiadomość SMS na te numery.
Prawdziwa latarka

Twój telefon jest zawsze pod ręką, a zintegrowana latarka ma światło o potężnej sile. Może powiesz, że te małe światełka LED tylko błyszczą ale nie oświetlają? Musisz wyszukać w menu telefonu fnkcję latarki? Nie w aparacie Getnord Walrus. Zintegrowaliśmy w nim prawdziwą latarkę z reflektorem, która ma moc oświetlenia ci drogi na odległość 10 metrów przed tobą. Nie ma potrzeby aby szukać w menu - Getnord Walrus zaprojektował odrębny przycisk włączający latarkę. A działa on też przy ogólnej blokadzie.
Krokomierz

Zdrowe ciało, zdrowy umysł. Najłatwiejszym sposobem na spalenie kalorii i zrzucenie zbędnych kilogramów jest bieganie lub spacery. Teraz możesz śledzić swój postęp! Zintegrowany krokomierz w telefonie Getnord Walrus to proste i skuteczne narzędzie to mierzenie liczby wykonanych kroków. Przypnij telefon do paska dzięki specjalnemu zaczepowi i zacznij się ruszać!
Ekran bez zadrapań

Wielu producentów telefonów wychwala swoje ekrany „Gorilla” za ich solidność, ale czy kiedykolwiek widziałeś kilkudniowy ekran bez żadnych zadrapań? Konstrukcja dla ekranów odpornych na zadrapania jeszcze nie istnieje, ale wiedząc na co nasze telefony są narażone każdego dnia, musieliśmy wynaleźć rozwiązanie. I znaleźliśmy sposób. Poza zleceniem produkcji ekranów do telefonu najlepszych firmom, takim jak Corning Gorilla, zapewniamy dodatkowe, hartowane szkło ochronne. Specjalnie wyprodukowane w Japonii szkło ochronne Asahi, stosowane w naszych telefonach Getnord Lynx, charakteryzuje się twardością 9H, zgodnie ze skalą Mohsa (najwyższym poziomem jest H10 – twardość diamentu). Co więcej, szkło ochronne jest całkowicie przejrzyste, praktycznie niewidoczne.
Jeśli uda Ci się jakoś zadrapać szkło Asahi (co jest prawie niemożliwe, jest to wyczyn zasługujący na najwyższe wyrazy uznania), możesz zmienić szkło ochronne usuwając je i zakładając nowe. Wewnątrz oryginalnego Zestawu Szkła Ochronnego Getnord znajdą się wszystkie potrzebne narzędzia i instrukcje, aby dokonać wymiany hartowanego szkła Asahi. Zanim się obejrzysz, Twój ekran będzie znów jak nowy.

 

Dzwonki MP3 Tak
Grubość [mm] 21
Szerokość [mm] 57
Waga [g] 155
Wysokość [mm] 125
Alarm (budzik) Tak
Dyktafon Tak
Funkcje dodatkowe Przycisk SOS , Latarka
Kalendarz Tak
Kalkulator Tak
Tryb głośnomówiący Tak
Wibracje Tak
Bluetooth Tak
DLNA Nie
E-mail Tak
EDGE Nie
GPRS Tak
HSDPA Nie
HSPA+ Nie
HSUPA Nie
MMS Nie
NFC Nie
SMS Tak
Standard Bluetooth 3.0
Wi-Fi Nie
Aparat fotograficzny przedni Nie
Aparat fotograficzny tylny Tak
Funkcje aparatu Nagrywanie filmów
Lampa LED Nie
Odtwarzacz audio Tak
Odtwarzacz wideo Tak
Radio FM Tak
Rozdzielczość aparatu fotograficznego tynego [Mpix] 1.3
Rozdzielczość aparatu fotograficznego tylnego [Mpix] 1.3
Odbiornik GPS Nie
System operacyjny Producenta
Kolor obudowy Czarno-żółty
Telefon dla seniora Nie
Wyposażenie Ładowarka , Zestaw słuchawkowy , Bateria , Kabel USB , Śrubokręt
Gwarancja 24 miesiące
Czytnik kart pamięci Tak
Dual SIM Tak
Ekran dotykowy Nie
Maksymalna pojemność karty pamięci [GB] Do 32 GB
Menu w języku polskim Tak
Micro SIM Tak
Nano SIM Nie
Pamięć RAM [MB] 64
Pamięć wbudowana [MB] 64
Pyłoszczelność Tak
Rozmowy wideo Nie
Wodoodporność Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Złącze USB microUSB
Zwiększona wytrzymałość Tak
Przekątna ekranu [cal] 2.2
Technologia ekranu TFT
Maksymalny czas czuwania [h] 350
Pojemność akumulatora [mAh] 1700
Rodzaj akumulator Litowo-jonowy
Maksymalny czas rozmów [h] 9.5
                    
  
  Telefon GETNORD Walrus

Telefon GETNORD Walrus

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!