MANTA

Radiobudzik MANTA CLK9020

89,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO28.09.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Radio Analogowe Zakresy fal radiowych FM
Dźwięk Stereo Kolor obudowy Czarny
Kod produktu 427076 Wyświetla datę oraz dzień tygodniaBluetooth -  bezprzewodowo odtwarzany dźwięk

Radiobudzik Manta CLK9020 to nowoczesny i funkcjonalny budzik z technologią bezprzewodowego przesyłania dźwięku Bluetooth, odtwarzacza mp3 z pamięci USB i kart pamięci. Wyposażony w radio FM, alarm i funkcje automatycznego wyłączenia idealnie sprawdzi się o poranku.

 

Zamień swój budzik w głośnik bluetooth
Radiobudzik Manta CLK9020 został wyposażony w nowoczesny moduł Bluetooth 5.0, dwa głośniki o łącznej mocy aż 10 watów RMS oraz akumulator. Dzięki temu możesz podłączyć do niego bezprzewodowo telefon, tablet lub laptop i zamienić swój budzik w bezprzewodowy głośnik Bluetooth. Dodatkowo wbudowany tuner FM z zewnętrzną anteną, port USB oraz slot na karty microSD pozwolą na to, aby Twoja ulubiona muzyka towarzyszyła Ci wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

 

Nie tylko w sypialni.
Radiubudzik MANTA CLK9020 sprawdzi się nie tylko w sypialni. Dzięki dużym białym cyfrom, eleganckiej czerni obudowy oraz aluminiowemu wykończeniu podstawy będzie on ozdobą salonu, czy nowocześnie urządzonej kuchni.

 

Który jest dzisiaj dzień?
Na wyświetlaczu CLK9020 znajdziesz także datę oraz dzień tygodnia. Nie musisz już podchodzić do ściennego kalendarza lub wybudzać telefon, wystarczy, że zerkniesz na swój radiobudzik.

 

Zaśnij spokojnie.
Dzięki wbudowanemu delikatnemu oświetleniu LED będziesz mógł stworzyć przyjemny klimat tuż przed zaśnięciem. Dodatkowo oświetlenie wyłączy się automatycznie po około 20 minutach. Funkcja ta umożliwi także spokojne zaśnięcie Twojego dziecka. Natomiast funkcja trójstopniowej regulacji jasności wyświetlacza, z możliwością całkowitego jego wygaszenia sprawi, że na pewno nic nie będzie Ci przeszkadzać w szybkim zaśnięciu.

 

Słuchaj muzyki przed zaśnięciem
Dzięki funkcji bezprzewodowej transmisji Bluetooth możesz przesyłać swoją ulubioną muzykę z urządzeń mobilnych na CLK9020. Możesz również podłączyć swój radiobudzik do odtwarzacza mp3 lub innego urządzenia z wyjściem AUX. Dodatkowo radiobudzik umożliwia odtwarzanie dźwięku zapisanego w formatach mp3 i wav z pamięci USB.

Alarm (budzik) Tak
Funkcje dodatkowe Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze Smartphona, Bluetooth, Czytnik kart pamięci, Funkcja głośnomówiąca, Kalendarz, Odtwarzanie MP3, Regulacja jasności, Wejście AUX
Regulacja barwy dźwięku Nie
Sygnał alarmu Beeper, Radio
Wbudowany zegar Tak
Wyłącznik czasowy (sleep timer) Tak
Projektor Nie
Termometr Nie
Funkcja ładowania telefonu Brak
Częstotliwości fal radiowych FM 88 - 108 MHz
Radio Analogowe
Zakresy fal radiowych FM
Dźwięk Stereo
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Akumulatorowe
Złącze USB Tak
Waga [g] 650
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 194 x 54 x 92 mm
Kolor obudowy Czarny
Wyposażenie Antena, Kabel AUX, Kabel USB
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Nazwa producenta/importera MANTA

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!