PANASONIC

Głośnik multiroom PANASONIC SC-ALL2EG-K

Podziel się:

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Kod produktu 845255


Przegląd

Za sprawą stylowej konstrukcji, radio-budzika i głośników o dużej mocy urządzenie ALL2 to idealne połączenie wygody użytkowania z wysokiej jakości dźwiękiem.
Głośnik ALL2 może być używany niezależnie albo jako element systemu stereo/surround wraz z głośnikiem typu soundbar ALL70T albo speakerboard ALL30T. Ponadto istnieje możliwość personalizacji sześciu znajdujących się na jego szczycie przycisków tak, aby jednym naciśnięciem uzyskiwać dostęp do ulubionych źródeł muzyki i internetowych stacji radiowych.
Jedna wielka, szczęśliwa i umuzykalniona rodzina

Jedna wielka, szczęśliwa i umuzykalniona rodzina


Produkty serii ALL to grupa urządzeń audio pozwalających bezprzewodowo łączyć się z siecią w celu zapewnienia wygodnego odtwarzania w wielu pomieszczeniach z praktycznie wszystkich źródeł audio — począwszy od telefonów komórkowych, a skończywszy na komputerach i odtwarzaczach CD.
Opcje obejmują: bezprzewodowy interfejs połączeniowy ALL1C, przenośny głośnik ALL3, smukły głośnik ALL8, głośnik z radio-budzikiem ALL2, odtwarzacz CD Hi-Fi ALL5CD, głośnik typu soundbar do kina domowego ALL70T, głośnik typu speakerboard ALL30T oraz komponent Hi-Fi do treści audio HD PMX100.
Każde źródło — zawsze i wszędzie

Każde źródło — zawsze i wszędzie


Rodzina produktów ALL zapewnia elastyczność pozwalającą na odtwarzanie z praktycznie dowolnego źródła dźwięku. Internetowe stacje radiowe, kolekcje cyfrowej muzyki na komputerze, płyty CD, wejścia AUX, a nawet dźwięk z programów telewizyjnych i filmów — co tylko zechcesz.
Aplikacja Panasonic Music Streaming pozwala cieszyć się oryginalnymi funkcjami i interfejsami głównych muzycznych usług subskrypcyjnych, takich jak Qualcomm AllPlay Radio Powered by TUNEIN, Spotify, AUPEO! czy Napster.
Jakość dźwięku

Jakość dźwięku


Urządzenie ALL2 brzmi równie świetnie jak wygląda.
80-milimetrowy pełnozakresowy głośnik wytwarza głęboki, szczegółowy i bogaty dźwięk, a innowacyjny subwoofer o dużym wychyleniu stożka generuje bas typowy dla znacznie większych głośników.
Zapewniający moc 40 W produkt ALL2 pozwala także odtwarzać pliki FLAC HD.
Konstrukcja

Konstrukcja


Nowatorska pionowa obudowa urządzenia ALL2 pozwoliła zawrzeć mocny i wypełniający otoczenie dźwięk oraz wygodny zegar LED w jednym urządzeniu.
Ponadto wykończona na połysk górna powierzchnia urządzenia zawiera szereg przycisków do wyboru źródła jednym naciśnięciem, co sprawia, że nasze urządzenie idealnie nadaje się do postawienia na szafkę nocną czy blat kuchenny.
Konfiguracja systemu ALL jest prosta

Do konfiguracji systemu głośników ALL do wielu pomieszczeń nie potrzeba nic więcej niż routera Wi-Fi i aplikacji Panasonic Music Streaming.
Wystarczy włączyć nowo zakupiony głośnik z rodziny ALL, wyszukać go w aplikacji Music Streaming, nadać mu nazwę (np. Kuchnia albo Sypialnia) i już możesz cieszyć się muzyką przesyłaną strumieniowo.
Aplikacja pozwala również w prosty sposób parować albo grupować głośniki w celu uzyskania idealnego dźwięku w środowisku własnego domu.*

* Wyjścia audio i wideo mogą nie być zsynchronizowane
Bądź smart

Chcesz w końcu móc bez skrępowania cieszyć się pełną jakością dźwięku utworów zapisanych na posiadanych urządzeniach typu smart? Wystarczy skonfigurować połączenie Bluetooth z najbliższym głośnikiem serii ALL, aby bezpośrednio przesyłać muzykę strumieniowo.
Głośniki z rodziny ALL potrafią nawet odtwarzać dźwięk z wideoklipów oglądanych na ekranie tabletu.
Co ważniejsze, głośniki ALL są połączone w sieć, dlatego też dają możliwość dalszego przesyłania dźwięku z najbliższego głośnika ALL do innych głośników tej serii w całym domu.
Z komputera na hi-fi

Dla wielu fanów muzyki naturalnym miejscem gromadzenia cyfrowej kolekcji utworów jest laptop.
Teraz dzięki linii produktów ALL można zapomnieć o ograniczeniach, jakie niosą ze sobą przeciętnie brzmiące głośniki komputera. Utwory można przesyłać strumieniowo z laptopa do głośników z rodziny ALL za pomocą technologii Bluetooth albo Wi-Fi, zaś aplikację Panasonic Music Streaming można wykorzystać do wybierania głośników, z których muzyka ma być odtwarzana.
Twój elastyczny pomocnik

Twój elastyczny pomocnik


ALL2 to znacznie więcej niż wyszukany i stylowy głośnik sieciowy. To także zegar i budzik muzyczny stanowiący bez wątpliwości praktyczny dodatek do każdej szafki nocnej czy blatu kuchennego.
Porozmawiajmy o personalizacji

Porozmawiajmy o personalizacji


W przypadku głośnika ALL2 do uzyskania dostępu do ulubionych źródeł muzyki wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.
Po prostu wskaż internetową stację radiową, którą chcesz przypisać do każdego z wyraźnie ponumerowanych przycisków na górnej powierzchni urządzenia i to wszystko. Od tej pory możesz błyskawicznie uzyskiwać dostęp do sześciu ulubionych kanałów, bez potrzeby przeglądania całej listy w aplikacji dedykowanej dla serii ALL.


Korzystaj z internetowych usług muzycznych
Spotify / TuneIn / Napster i inne

Łatwa w użyciu konstrukcja
Dostęp do ulubionej muzyki za pomocą jednego przycisku

Bezprzewodowy system do wielu pomieszczeń z możliwością rozbudowy
funkcja Multi-Zone / tryb Party, parowanie stereo

Moc wyjściowa 40 W
Bluetooth
Spotify
TuneIn
AUPEO
Wi-Fi
Sześć personalizowanych przycisków
                    
  
  Głośnik multiroom PANASONIC SC-ALL2EG-K

Głośnik multiroom PANASONIC SC-ALL2EG-K

Standardowa gwarancja producenta
Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Ilość lat pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
Warunki ubezpieczenia

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!