Słuchawki dokanałowe QCY T1C Biały

59,00
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Transmisja bezprzewodowa

Bluetooth

Aktywna redukcja szumów (ANC)

Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20 Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000

Dynamika [dB]

108

Typ słuchawek

Dokanałowe
Przeznaczenie Do telefonów Kolor Biały
Kod produktu 422279

Przemyślane rozwiązania
Słuchawki, za sprawą ergonomicznej budowy, idealnie leżą w uszach, dzięki czemu użytkowanie ich jest komfortowe, nawet gdy korzystamy z nich przez dłuższy czas. W zestawie znajdują się trzy wkładki o różnych wielkościach, co daje możliwość dopasowania ich do niemal każdego ucha. W wersji T1C projektanci postawili na otwarte etui,dzięki czemu bez problemu można wyciągnąć i schować słuchawki jedną ręką.

Dedykowana aplikacja
T1C automatycznie łączą się z ostatnim sparowanym urządzeniem. Wystarczy uruchomić Bluetooth na smartfonie, wyjąć słuchawki z etui i gotowe. Słuchawki posiadają dedykowaną aplikację na telefony, w której można kontrolować equalizer, edytować funkcje dotykowego panelu i wiele innych.

Wysoka jakość dźwięku
Dzięki zastosowaniu profesjonalnego kodeka SBC+AAC słuchawki dostarczają bardzo dobrze odwzorowany dźwięk, zapewniając jednocześnie uwydatniony bas, a także świetne średnie i wysokie tony. Dzięki swojej uniwersalności słuchawki spełnią oczekiwania praktycznie każdego użytkownika.

Dwa tryby odtwarzania
W zależności od potrzeb słuchawki można wykorzystywać w trybie stereo, lub mono. Tryb mono umożliwia podłączenie każdej słuchawki do innego urządzenia, dzięki czemu w jednej słuchawce możemy np. prowadzić rozmowę, a w drugiej słuchać muzyki. Zastosowanie technologii ENC zapewnia czysty.

Ładujące etui
Akumulatory, w które wyposażone są słuchawki, umożliwiają odtwarzanie muzyki do 4 godzin.Ładuje się je poprzez włożenie ich do etui, natomiast magnetyczny system łączenia uniemożliwia ich wypadnięcie. Zastosowany akumulator o pojemności 380 mAh pozwala na 4-krotne naładowanie słuchawek bez konieczności podpinania etui do gniazdka, zapewniając dodatkowe kilkanaście godzin pracy. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom etui możemy zabrać praktycznie wszędzie, wkładając je do torebki lub kieszeni.

Idealne do grania
Bluetooth 5.0 zapewnia szybką transmisję danych i stabilny sygnał, co sprawia, że opóźnienia są minimalne i nie zauważalne. Przydatne jest to szczególnie w grach mobilnych typu FPS, gdzie dźwięk odgrywa bardzo ważną rolę i często decyduje o życiu i śmierci wielu graczy.

Inteligentne sterowanie
Słuchawki zostały wyposażone w dotykowe panele, które umożliwiają wygodne sterowanie. Za ich sprawą można przełączać muzykę, wstrzymywać ją, uruchamiać ponownie oraz odbierać i odrzucać połączenia głosowe. Potrójne naciśnięcie przycisku MFB uruchomi inteligentnych asystentów takich jak Xiao Ai, Siri, czy Alexę, którzy jeśli tego sobie zażyczymy, przełączą nam muzykę, zadzwonią do znajomych,czy sprawdzą pogodę.

Klasa IPX4
T1C posiadają ochronę klasy IPX4, która umożliwia korzystanie z nich podczas trudnych warunków pogodowych. W przypadku zabrudzenia słuchawek, bez obaw o ich uszkodzenie, można przemyć je pod bieżącą wodą. Jest to bardzo przydatne, gdy po intensywnym treningu zachodzi potrzeba odświeżenia urządzenia dla większego komfortu użytkowania.

Transmisja bezprzewodowa

Bluetooth

Aktywna redukcja szumów (ANC)

Nie

True Wireless

Tak

Mikrofon

Tak
Odtwarzacz MP3 Nie
Regulacja głośności Nie
Funkcje dodatkowe Dedykowana aplikacja, IPX4, Możliwość odbierania połączeń, Sterowanie muzyką
Ładowanie indukcyjne Nie
Pasmo przenoszenia min. [Hz] 20
Pasmo przenoszenia max. [Hz] 20000

Dynamika [dB]

108
Impedancja [Ω] 32

Typ słuchawek

Dokanałowe

Składane

Nie
Waga [g] 4
Bezprzewodowe Tak
Wodoodporność Tak
Średnica membrany [mm] 6
Złącze USB typ C
Przeznaczenie Do telefonów
Kolor Biały
Wyposażenie 3 komplety końcówek, Etui z funkcją ładowania, Kabel USB-A / Micro USB
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Dla sportowców Tak
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera QCY

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!