STRONG

Dekoder STRONG SRT82 DVB-T2/HEVC/H.265

149,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO25.09.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00

Tuner

DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022) Funkcje dodatkowe Blokada rodzicielska, Dolby Digital, EPG - elektroniczny przewodnik po programach, Odtwarzanie i nagrywanie USB, Technologia Free to Air
Cyfrowe wyjście HDMI Tak Rozdzielczość sygnału 1080p
Typ zestawu Tuner Złącze USB Tak
Zgodność ze standardami DVB-T2/HEVC/H.265 Złącze EURO (SCART) Nie
Kod produktu 462324
Odbieraj sygnał TV w standardzie DVB-T2

Prosta instalacja, jeszcze prostsza obsługa

Podłączenie urządzenia do domowego TV jest banalnie proste. Dekoder STRONG SRT82 łączy się z nim za pomocą wolnego złącza HDMI. Oznacza to, że do poprawnego działania sprzętu nie potrzeba dodatkowych kabli lub oprogramowania. Wręcz przeciwnie - komponent działa na zasadzie plug and play co oznacza, że rozpoczyna on swą pracę tuż po wpięciu go do stosownego gniazda. Od tego momentu odbiornik TV jest zdolny do obsługi sygnału DVB-T2.

Dekoder STRONG SRT82 - obsługa

Multimedia? To nie problem!

Za pomocą dekodera STRONG SRT82 można nie tylko odbierać sygnał TV nowej, jeszcze lepszej generacji, ale też otwierać szereg plików multimedialnych. Jest to możliwe dzięki wpięciu do dekodera kabla USB Y, dzięki któremu użytkownik zyskuje zupełnie nowe gniazda USB. Można do nich podłączyć dysk ze swoimi ulubionymi klipami lub wybraną muzyką, by nadal cieszyć się nieograniczonym dostępem do posiadanych plików audio i wideo. Dzięki temu niewielkiemu akcesorium, będzie można przerobić swój stary telewizor na prawdziwe, wielofunkcyjne centrum multimedialne.

Dekoder STRONG SRT82  - multimedia

Łatwe zarządzanie plikami

Za pomocą urządzenia można nie tylko odtwarzać pliki multimedialne, ale też łatwo zarządzać każdym z nich. Dekoder STRONG SRT82 obsługuje funkcję nagrywania, dzięki której będzie można łatwo zapisać swoje ulubione odcinki programów na pamięć zewnętrzną. Mało tego! Użytkownik będzie również mógł zarządzać ich nazwą, a także - w razie potrzeby - usuwać je z podłączonej do komponentu pamięci. Oczywiście dekoder obsługuje również wcześniej zapisane multimedia, w tym też pliki z nośników zewnętrznych.

Dekoder STRONG SRT82  - pliki

Zarządzanie programem TV

Urządzenie oferuje możliwość zatrzymania aktualnie odtwarzanego programu TV, a następnie odtworzenie go z odpowiednim opóźnieniem. Funkcja Timeshift - bo o niej mowa - pozwala dokładnie zapoznać się z prezentowanymi treściami, dzięki czemu żaden szczegół programu nie umknie telewidzowi. Warto podkreślić, że funkcja ta działa jedynie wtedy, gdy do gniazda USB jest wpięta pamięć masowa. Zarządzanie aktualnie odtwarzanymi treściami będzie dużo łatwiejsze dzięki wbudowanej pamięci, wewnątrz której może się znaleźć lista aż 400 zapisanych kanałów TV i stacji radiowych.

Dekoder STRONG SRT82  - program

Zawartość zestawu

Zakupując dekoder STRONG SRT82, otrzymujesz urządzenie podstawowe, odbiornik podczerwieni na kablu, kabel micro-USB, pilota, baterie do pilota oraz dokumentację.


Funkcje dodatkowe Blokada rodzicielska, Dolby Digital, EPG - elektroniczny przewodnik po programach, Odtwarzanie i nagrywanie USB, Technologia Free to Air
Cyfrowe wyjście HDMI Tak
Cyfrowe wyjście koaksjalne Nie
Cyfrowe wyjście optyczne Nie
Rozdzielczość sygnału 1080p
Typ zestawu Tuner
Wejście LNB (antena satelitarna) Nie
Wejście/wyjście antenowe Tak

Wyjście komponentowe

Nie
Wyjście kompozytowe Nie
Wyjście S-Video Nie
Złącze USB Tak
Zgodność ze standardami DVB-T2/HEVC/H.265
Złącze Ethernet (LAN) Nie
Złącze EURO (SCART) Nie
Głębokość [mm] 28
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 102
Wyposażenie Baterie do pilota, Kabel microUSB, Odbiornik podczerwieni na kablu
Wysokość [mm] 12
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera STRONG

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!