SZUMISIE

Przytulanka SZUMISIE Antoś

189,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze02.10.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Czujnik snu, Efekty dźwiękowe Czujnik snu Tak
Zasilanie Bateryjne Obsługa aplikacji Nie
Kod produktu 488039
Szumiący SZUMIŚ Antoś z mechanizmem i czujnikiem snu

Szumiś Antoś idealny przyjaciel maluszka

Szumiący miś Antoś to idealny pierwszy przyjaciel noworodka. Jest słodki, mięciutki i pomaga maluszkom w zasypianiu. Dzieci lubią usypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu mamy. Przy Szumisiu czują się bezpiecznie, szybciej się wyciszają i zasypiają. Szumiące misie mogą towarzyszyć maluszkom od pierwszego dnia życia i posłużą na długo.

 Szumiś Antoś z czujnikiem snu

Łatwe zasypianie z mechanizmem i czujnikiem snu

Mechanizm z czujnikiem snu posiada 5 rodzajów szumu. Szumi przez godzinę, a następnie wycisza się i wchodzi w tryb czuwania. Jeśli dziecko zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się głośniejszy dźwięk, mechanizm automatycznie uruchomi się na wybrany ostatnio dźwięk.

 Szumiś Antoś z czujnikiem snu

Jak szumi Szumiś?

Każdy Szumiś emituje 5 rodzajów szumu: szumisiowy szum - nasz autorski biały szum, różowy szum, szum fal morskich, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem. Maluszki lubią zasypiać przy szumie, bo pamiętają go z brzucha mamy. Szum wycisza maluszki, sprawia, że czują się bezpiecznie i spokojnie zasypiają. Mechanizm automatycznie wyciszy się po 60 minutach.

 Szumiś Antoś z czujnikiem snu

Naturalne wyciszenie

Noworodki i niemowlęta nie muszą „uczyć się” korzystać z Szumisia, ponieważ szum jest dla nich jak powrót do brzucha Mamy. Dobrze znają i pamiętają ten dźwięk, dlatego tak szybko przy nim zasypiają.

 Szumiś Antoś z czujnikiem snu

Przyjazna przytulanka

Pluszowy Szumiś Antoś wykonany jest z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów. Przeszedł niezbędne testy dla zabawek i jest bezpieczny dla dzieci od pierwszego dnia życia. Szumiś ma miękkie łapki z sensorycznym wypełnieniem, więc posłuży dziecku i do zasypiania i do pierwszych zabaw. Szybko stanie się przyjacielem maluszka. Miś Antoś jest mięciutki, lekki i poręczny, sprawdzi się także podczas spacerów czy podróży.

 Szumiś Antoś z czujnikiem snu

Co w zestawie?

W opakowaniu znajduje się Szumiś HAMA ANTOŚ.


Czujnik snu Tak
Efekty dźwiękowe Tak
Zasilanie Bateryjne
Płeć Chłopiec
Obsługa aplikacji Nie
Materiał wykonania Bawełna, Poliester
Wiek dziecka 0+
Kolor Biało-niebieski
Nazwa producenta/importera Hama Polska sp. z.o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!