SZUMISIE

Przytulanka SZUMISIE Miluś Miętowy

179,99

Najszybsza dostawa:

JUTRO26.09.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Czujnik snu, Efekty dźwiękowe Czujnik snu Tak
Zasilanie Bateryjne Obsługa aplikacji Nie
Kod produktu 488036
Szumiący SZUMIŚ Miluś Miętowy z mechanizmem z czujnikiem snu

Króliczek Miluś idealny przyjaciel maluszka

Szumiś królik w kolorze miętowym to miły i przytulny miś, który chętnie utuli do snu maluszka. Szumiący królik odtwarza szumy podobne do tych, które dzieci słyszą przez wiele miesięcy w brzuszku mamy. Dlatego po urodzeniu maluszki, tak chętnie śpią przy szumach, dzięki którym uspokajają się i szybciej zasypiają. Szumiś Miluś emituje 5 rodzajów szumu, aby rodzic mógł znaleźć ten, który najbardziej pasuje maluszkowi.

Szumiś Miluś Miętowy z czujnikiem snu

Łatwe zasypianie z mechanizmem z czujnikiem snu

Mechanizm z czujnikiem snu posiada 5 rodzajów specjalnie wybranych szumów, które mają uspokajać dziecko przed i w trakcie snu. Dzięki szumom, które znajdują się w mechanizmie, Twój maluszek będzie zasypiał znacznie łatwiej i szybciej. Mechanizm z czujnikiem snu szumi przez godzinę, a następnie wycisza się i wchodzi w tryb czuwania, jeśli dziecko zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się głośniejszy dźwięk, mechanizm ponownie się uruchomi i dalej będzie szumiał.

 Szumiś Miluś Miętowy z czujnikiem snu

Jak szumi Szumiś

Każdy Szumiś wydaje 5 rodzajów szumu: szumisiowy szum - nasz autorski biały szum, różowy szum, szum fal morskich, szum padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem. Maluszki lubią zasypiać przy szumie, bo pamiętają go z brzucha mamy. Szum wycisza maluszki, sprawia że czuje się bezpiecznie i spokojnie zasypia. Mechanizm automatycznie wyciszy się po 60 minutach. Jest obsługiwany jednym przyciskiem oraz ma regulowaną głośność i posiada czujnik snu.

 Szumiś Miluś Miętowy z czujnikiem snu

Naturalne wyciszenie

Noworodki i niemowlęta nie muszą „uczyć się” korzystać z Szumisia, ponieważ dźwięk ten jest dla nich jak powrót do brzucha Mamy. Jest naturalny i pożądany. Dlatego większość malutkich dzieci usypia chwilę po włączeniu urządzenia, nawet gdy jest od włączony po raz pierwszy.

 Szumiś Miluś Miętowy z czujnikiem snu

Przyjazna przytulanka

Pluszowy króliczek Miluś jest wykonany z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów i jest bezpieczna nawet dla najmniejszych dzieci. Stonowane kolory i minimalistyczna forma sprawiają, że zabawka jest spokojna w odbiorze i sprzyja wyciszeniu. Szumiący króliczek może zostać przez dziecko nazwana konkretnym imieniem i stać się jego najlepszym przyjacielem podczas codziennych zabaw. Optymalny rozmiar Szumisia sprawia, że dziecko może z łatwością zabrać go ze sobą na spacer lub w podróż. Maluszki przy szumisiu czują się bezpiecznie, szybciej się uspokajają, wyciszają i zasypiają. Szumiące misie mogą towarzyszyć maluszkom od pierwszego dnia życia i posłużą im na długo.

 Szumiś Miluś Miętowy z czujnikiem snu

Co w zestawie?

W opakowaniu znajduje się Szumiś HAMA MILUŚ.


Czujnik snu Tak
Efekty dźwiękowe Tak
Zasilanie Bateryjne
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Obsługa aplikacji Nie
Materiał wykonania Bawełna, Poliester
Wiek dziecka 0+
Kolor Miętowy
Nazwa producenta/importera Hama Polska sp. z.o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!