SZUMISIE

Przytulanka SZUMISIE Zuzia

199,99

Najszybsza dostawa:

pojutrze02.10.2023

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Funkcje Czujnik snu, Efekty dźwiękowe Czujnik snu Tak
Zasilanie Bateryjne Obsługa aplikacji Nie
Kod produktu 488038
Szumiący SZUMIŚ Zuzia z mechanizmem z czujnikiem snu

Szumiś Zuzia idealny przyjaciel maluszka

Szumiący miś Zuzia to idealny pierwszy przyjaciel maluszka. Jest mięciutki i pomaga dzieciom w zasypianiu. Dzieci lubią usypiać przy szumie, bo przypomina im dźwięki, które słyszały w brzuchu mamy. Czują się przy nim bezpiecznie, szybciej się uspokajają, wyciszają i zasypiają. Szumiący miś Zosia może towarzyszyć maluszkom od pierwszego dnia życia i posłuży na długo.

Szumiś Zuzia z czujnikiem snu

Łatwiejsze zasypianie z mechanizmem z czujnikiem snu

Mechanizm z czujnikiem snu posiada 5 rodzajów szumu szumi przez godzinę, a następnie wchodzi w tryb czuwania, jeśli dziecko zacznie płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas, mechanizm znów się uruchomi i dalej będzie szumiał.

 Szumiś Zuzia z czujnikiem snu

Jak szumi Szumiś

Każdy Szumiś wydaje 5 rodzajów szumu: szumisiowy szum - nasz autorski biały szum, różowy, fal morskich, padającego deszczu, wód płodowych z bijącym sercem. Noworodki lubią zasypiać przy szumie, bo pamiętają go z brzucha mamy. Szum wycisza maluszki, sprawia że czują się bezpiecznie i spokojnie zasypiają. Mechanizm z czujnikiem snu obsługiwany jest jednym przyciskiem oraz ma regulowana głośność.

 Szumiś Zuzia z czujnikiem snu

Naturalne wyciszenie

Noworodki i niemowlęta nie muszą „uczyć się” korzystać z Szumisia, ponieważ dla nich dźwięk ten jest jak powrót do brzucha Mamy. Jest naturalny i pożądany. Dlatego większość maleńkich dzieci prawdopodobnie uśnie chwilę po włączeniu urządzenia, nawet gdy zrobimy to po raz pierwszy.

 Szumiś Zuzia z czujnikiem snu

Przyjazna przytulanka

Pluszowa Przytulanka jest wykonana z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów i jest absolutnie bezpieczna nawet dla najmniejszych dzieci. Stonowane kolory i minimalistyczna forma sprawiają, że zabawka jest spokojna w odbiorze i sprzyja wyciszeniu. Szumiąca Przytulanka może zostać przez dziecko nazwana konkretnym imieniem i stać się najbliższą przyjaciółką podczas codziennych zabaw. Optymalny rozmiar Szumisia sprawia, że dziecko może z łatwością zabrać go ze sobą na spacer lub w podróż.

 Szumiś Zuzia z czujnikiem snu

Co w zestawie?

W opakowaniu znajduje się Szumiś HAMA ZUZIA.


Czujnik snu Tak
Efekty dźwiękowe Tak
Zasilanie Bateryjne
Płeć Dziewczynka
Obsługa aplikacji Nie
Rodzaj Przytulanka
Materiał wykonania Poliester
Wiek dziecka 0+
Kolor Biało-różowy
Nazwa producenta/importera Hama Polska sp. z.o.o.

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!