MATTEL

Figurka MATTEL Minionek Gadułka GMF27

59,99

Najszybsza dostawa:

w sobotę13.08.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Seria Minionki Wiek 4+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka Materiał Tworzywo sztuczne
Akumulator / Bateria w zestawie Tak Wymiary [mm] 140 x 305 x 305
Kod produktu 432822
Wiele radości na twarzy Twojej pociechy

„Bello!” zacznijmy zabawę!

Zabawka Minionki Minionek Gadułka Zabawka Dla Dzieci GMF27 przeniesie Cię do magicznego świata żółtych stworzonek! Podaruj swojemu dziecku bohatera z filmu, z którym będzie mógł wchodzić w przeróżne interakcje. To zabawka dedykowana dzieciom powyżej 4 roku życia, a także kolekcjonerom.

ZABAWKA MINIONKI MINIONEK GADUŁKA ZABAWKA DLA DZIECI GMF27 Wiele radości na twarzy Twojej pociechy przeniesie Cię do magicznego świata żółtych stworzonek

Liczne reakcje dźwiękowe

Zabawka Minionki Minionek Gadułka Zabawka Dla Dzieci oferuje aż 35 różnych dźwięków i wypowiedzi! Wywołasz je, wykonując odpowiednie ruchy postacią. Dotknij głowy Otto, a opowie Ci jedną z historyjek lub zaśpiewa wesołą piosenkę. Po naciśnięciu kieszonki usłyszysz z jego ust roześmiane „Bello!”. Nie chcemy jednak zdradzać zbyt wiele! Poruszaj swoim Minionkiem do góry, do dołu, ustaw w pozycji do latania, a także kombinuj na inne sposoby, które tylko przyjdą Ci do głowy. A może przewrócisz Otto do góry nogami? Sam zobaczysz, jak wiele reakcji Ci zaoferuje.

ZABAWKA MINIONKI MINIONEK GADUŁKA ZABAWKA DLA DZIECI GMF27 Liczne reakcje dźwiękowe

Jeszcze więcej możliwości

Zabawka Minionki Minionek Gadułka Zabawka Dla Dzieci zawiera także złoty kamień-monetę z filmu. Włóż ją do kieszonki Otto, która została umiejscowiona na jego brzuchu. Jak myślisz, jak zareaguje? Ucieszy się, zdenerwuje, a może coś Ci powie? Przekonaj się sam, co dla Ciebie przygotował! To jednak nie wszystko, co potrafi Minionek. Gdy już zapadnie zmrok, skończy się moment zabawy, a nadejdzie czas na sen, połóż go na plecach. Otto zaśpiewa maluchowi kołysankę i sam zapadnie w głęboki sen. To świetna metoda na usypianie dziecka, a także możliwość na wprowadzenie wieczornej rutyny, dzięki której poczuje się bezpiecznie.

ZABAWKA MINIONKI MINIONEK GADUŁKA ZABAWKA DLA DZIECI GMF27 zaśpiewa maluchowi kołysankę

Wykonanie na 5+

Nie należy zapominać o samej estetyce zabawki Minionki Minionek Gadułka Zabawka Dla Dzieci. Trzeba przyznać, że prezentuje się po prostu zjawiskowo. Została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto posiada nowoczesne technologie dźwiękowe, dzięki którym reakcje zabawki są bardzo realistyczne. Warto także zaznaczyć, że Otto ma około 19 centymetrów wysokości.

ZABAWKA MINIONKI MINIONEK GADUŁKA ZABAWKA DLA DZIECI GMF27 wymiary

Moc zabawek interaktywnych

Nie od dziś wiadomo, że zabawki interaktywne są bardzo korzystne dla maluchów. Pobudzają ich ciekawość, a zarazem rozwijają różne zmysły: dotyku, słuchu czy wzroku. Dziecko może swobodnie doświadczać nowych wrażeń, samodzielnie wywołując reakcje zabawki. Co więcej, poprawia się także jego zdolność do zapamiętywania. Zabawka Minionki Minionek Gadułka Zabawka Dla Dzieci to nie tylko duża radość i świetne źródło rozrywki dla najmłodszych, ale także narzędzie do edukacyjno-rozwojowej zabawy.

ZABAWKA MINIONKI MINIONEK GADUŁKA ZABAWKA DLA DZIECI GMF27 Moc zabawek interaktywnych

Typ Figurka
Seria Minionki
Wiek 4+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Efekt dźwiękowy Tak
Efekt świetlny Nie
Liczba sztuk w opakowaniu 1
Materiał Tworzywo sztuczne
Akumulator / Bateria w zestawie Tak
Rodzaj baterii LR44
Zasilanie Bateryjne
Wymiary [mm] 140 x 305 x 305
Załączone wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Rodzaj Z bajek
Nazwa producenta/importera MATTEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!