RAVENSBURGER

Gra logiczna RAVENSBURGER GraviTrax Zestaw startowy

Produkt chwilowo niedostępny
Produkt
chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później


Tutaj dowiesz się, jak chronimy Twoje dane.

Czas gry [min] Nieokreślony Liczba graczy 1+
Wiek 8+ Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Kod produktu 422204
Rollercoaster dla metalowych kulek

GraviTrax to interaktywny system torów, dzięki którym stworzysz ekscytujące ścieżki i struktury, po których będą poruszać się Twoje metalowe kulki. Zestaw Startowy GraviTrax składa się z ponad 100 części i 18 różnych elementów konstrukcyjnych, z których można wyczarować zarówno tor wyścigowy, jak i skomplikowaną, pełną zakrętów i nieoczekiwanych przeszkód drogę dla jednej lub kilku kulek.

Gra logiczna RAVENSBURGER GraviTrax Zestaw startowy zabawa elementy zasady edukacyjna budowanie konstrukcja

Jak grać?

Zasada jest jedna – chodzi o to, by kulka (jedna lub kilka) toczyła się po torze i dotarła do celu. Dla początkujących do zestawu dołączona jest instrukcja z zadaniami i planami konstrukcyjnymi o różnych poziomach trudności, natomiast można również działać samodzielnie i planować ułożenie swojego zestawu GraviTraxa wedle własnej fantazji.

Gra logiczna RAVENSBURGER GraviTrax Zestaw startowy zabawa elementy zasady edukacyjna budowanie konstrukcja

Pobudzenie wyobraźni i nauka fizyki

Dzięki interaktywnemu, modułowemu systemowi torów Gravitrax dziecko może nie tylko zaprojektować i zbudować swoje własne tory, ale również eksperymentować z grawitacją, magnetyzmem, prawami fizyki i tajnikami architektury – różne elementy zestawu pozwalają na regulację prędkości kulki, co pobudza nie tylko fantazję najmłodszych, ale również ciekawość praw rządzących przyrodą oraz wzbudza w nich zainteresowanie naukami ścisłymi. To zdecydowanie zabawka, która nie tylko zapewnia rozrywkę, ale pozwala na rozwinięcie umysłu i pobudzenie kreatywności.

Gra logiczna RAVENSBURGER GraviTrax Zestaw startowy zabawa elementy zasady edukacyjna budowanie konstrukcja

Zabawa bez końca

Przygodę z GraviTraxem rozpoczynamy od zestawu startowego, ale dzięki zestawom uzupełniającym i dodatkom – zabawa nie skończy się nigdy, ponieważ dzięki nim Zestaw Startowy GraviTrax można rozszerzać w nieskończoność, a tym samym wymyślać kolejne tory dla metalowych kulek. Dodając do tego wszystkiego spryt i szczyptę wyobraźni możemy być pewni, że właściciel lub właścicielka Gravitraxa będą mieć zapewnioną zabawę i zajęcie na długie godziny. Nie jest również wykluczone, że gra wciągnie też dorosłych.

Gra logiczna RAVENSBURGER GraviTrax Zestaw startowy zabawa elementy zasady edukacyjna budowanie konstrukcja

Zawartość:

Instrukcja, zestaw zadań, plany konstrukcyjne, 4-częściowa podstawa, 2 przezroczyste poziomy, 6 kulek, 40 dużych elementów dystansowych, 12 małych elementów dystansowych, 21 zakrętów, 3 skrzyżowania, 2 zwrotnice, 1 element łączący 3w1, 1 wir, 1 element startowy, 1 armatka magnetyczna, 3 długie szyny, 6 średnich szyn, 9 krótkich szyn, 1 cel, 4 elementy podstawowe, wkłady do elementów podstawowych: 2 łapacze, 1 wolny spadek, 1 rozprysk, 1 podłużny element końcowy.


Typ Gra logiczna
Czas gry [min] Nieokreślony
Liczba graczy 1+
Wiek 8+
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wymiary opakowania [mm] 338 x 338 x 178
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Seria Gravitrax
Przeznaczenie Dla dzieci
Nazwa producenta/importera RAVENSBURGER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!