FISHER PRICE

Klocki plastikowe FISHER PRICE Farma

85,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

POJUTRZE 28.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 30 Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+ Kod produktu 432756
Kreatywna zabawa

Gwarantuje wielogodzinną zabawę

Klocki Mega Bloks Farma a Kuku GRJ18 to zabawka odpowiednia dla dzieci od dwunastego miesiąca życia. Dzięki temu możesz od najmłodszych lat uczyć swoje pociechy kolorów, kształtów i wspierać nowe umiejętności motoryczne. Opakowanie ma wymiary 8,26 × 38,1 × 29,21 cm oraz waży niecały kilogram. Wystarczy, że zapakujesz je w ozdobny papier i możesz podarować klocki, jako prezent urodzinowy czy pod choinkę.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Kreatywna zabawa Gwarantuje wielogodzinną zabawę

Sekretne przejścia w zabawce

Producent klocków postarał się, aby zabawa nie była nudna. W jednym miejscu znajdują się sekretne drzwi, które kryją urocze kurczątko. Najmłodsi są zachwyceni odkrywaniem nowego i zaciekawieni, co kryje się tam, gdzie na pierwszy rzut oka tego nie widać. Dołączone zwierzątka robią popularne „a kuku”, które jest tak bardzo uwielbiane przez najmłodszych. Wystarczy, położyć krówkę lub kurczaka na jednym z klocków, a zabawka porusza swoimi łapkami. Przekłada się to na sporo radości i uśmiechów od ucha do ucha. Zwierzątka mogą również zjeżdżać na zjeżdżalni oraz poruszać wiatrakiem. Wystarczy umieścić je w odpowiednim miejscu. Nowe możliwości odkrywane przez dzieci są stopniowo, przez co zabawka z pewnością szybko się nie znudzi.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Sekretne przejścia w zabawce

Nauka nowych umiejętności

Kupując klocki Mega Bloks z serii Farma A Kuku, wspierasz swoje dziecko również w rozwijaniu nowych umiejętności. Zdolność myślenia poszerzana jest poprzez równe rozmiary i kolory klocków. Najmłodsi mogą uczyć się, w jaki sposób je do siebie dopasowywać, aby wyszła idealna budowla. Umiejętności motoryczne są również niezwykle ważne od najmłodszych lat. Konkretne czynności ruchowe pozwalają na samodzielność. Dzięki temu zestawowi pozwalasz na ich rozwijanie u swojego dziecka. Każdy ruch to szlifowanie tych umiejętności. Gdy najmłodsi sięgają po wymarzoną część do swojej farmy, równocześnie poprawiają swoją kondycję, która również zalicza się do motorycznych możliwości.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Nauka nowych umiejętności

Wyraziste kolory

Elementy znajdujące się w zestawie są wyjątkowo kolorowe. Dzięki temu dzieci interesują się każdą jego częścią i chcą się nimi bawić. Poznawanie możliwości podczas budowania wieżowców jest łatwiejsze, gdy każda jego część jest w innym odcieniu. Pozwala to na lepszą wizualizację tego, co dzieci mają w głowie. Zastosowanie popularnych kolorów takich, jak czerwony, żółty, zielony czy niebieski może również pomóc w nauce ich nazw. Rodzice mogą przy pomocy zestawu starać się nauczyć odcieni swoje pociechy. Nauka poprzez zabawę jest znacznie fajniejsza niż taka przy stole.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Wyraziste kolory

Zawartość opakowania

W każdym opakowaniu znajdują się dwa zwierzątka Guck-Guck. Są one niezwykle urocze, przez co dzieci je uwielbiają. Sprawiają, że każda zabawa jest wyjątkowa i prowadzi to wielu uśmiechów, nie tylko najmłodszych. 30 wytrzymałych klocków pomaga w realizacji wymarzonych budowli. Mają one różne kolory, dzięki czemu stawianie budynków jest łatwiejsze. Dwie zjeżdżalnie urozmaicają zabawę i pomagają w tworzeniu nowych historii dzieciom. Tajne drzwi to jeden z ciekawszych elementów. Tutaj nasze pociechy mogą odkrywać coś nieoczywistego. Kręcący się wiatrak jest przysłowiową wisienką na torcie w tym zestawie. Umieszczenie go na szczycie budowli to uzupełnienie wszystkich wizualizacji z głowy.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Zawartość opakowania

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 30
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+
Waga z opakowaniem [g] 400
Wymiary opakowania [mm] 380 x 290 x 85
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!