FISHER PRICE

Klocki plastikowe FISHER PRICE Podwójna Przygoda

129,52
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.10.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 42 Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+ Kod produktu 432758
Fantastyczna podwodna zabawa

Rozwijaj kreatywność dzieci od najmłodszych lat

Mamy przyjemność przedstawić klocki Mega Bloks „a kuku” GNW64. Jest to seria podwodnej przygody, gdzie dzieci mogą poznać wodne zwierzęta. Klocki są idealnie dopasowane do małych rączek maluchów. Każda zabawa rozwija również umiejętności samodzielnego myślenia oraz podejmowania decyzji. To one decydują, kiedy i jak ich zwierzaki skorzystają ze zjeżdżalni. Zręczność szlifowana jest podczas tworzenia budowli, podobnie jak kreatywność. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci od 1 roku życia.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Fantastyczna podwodna zabawa Rozwijaj kreatywność dzieci od najmłodszych lat dla dzieci od 1 roku życia

Ruchome elementy

Zwierzątka, które zostały umieszczone w zestawie, robią „a kuku”. Wystarczy, że dziecko umieści element na którymś z klocków i może cieszyć się tym wspaniałym ruchem, który powoduje tak wiele radości. Producent zadbał, aby maluchy się nie nudziły. Gdy puszczą zwierzę na zjeżdżalnię minie, ono ośmiornicę lub przejdzie przez uroczą klapkę w kształcie rybki. W tym momencie ośmiornica zostanie uruchomiona, co sprawi, że drugie ze zwierząt zjedzie po przeciwnej stronie. Taka aktywna zabawa z pewnością będzie niezwykle interesująca.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Ruchome elementy

Kompatybilność z innymi zestawami

Klocki Mega Bloks z serii A KUKU Podwodna Przygoda są kompatybilne z innymi zestawami Mega Bloks First Builders oraz innymi zabawkami do budowania tej firmy. Dzięki temu dzieci mogą tworzyć cały świat z różnymi zwierzętami pochodzącymi z innych regionów. Jest to sposób na poznanie nazw oraz relacji, jakie panują w świecie przyrody. Pokazanie przez rodziców różnicy w klimacie, czy sposobie oddychania będzie znacznie łatwiejsze podczas zabawy klockami. Najmłodsi z pewnością zapamiętają każde słowo i będą chcieli dowiedzieć się jeszcze więcej.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Kompatybilność z innymi zestawami

Zawartość opakowania

Zestaw składa się z dwóch zwierzątek, które mają ruchome nóżki. Przy odpowiedniej ingerencji ze strony dziecka zabawka zrobi „a kuku”. Jest to element, który przynosi wiele radości i uśmiechów u maluchów. Zdarza się, że mogą siedzieć przez wiele godzin i oglądać popularny ruch z zasłanianiem i odsłanianiem twarzy. W pudełku są również 42 klocki. Są to dużych rozmiarów elementy przeznaczone do budowania niezwykłych budynków. Cztery zjeżdżalnie urozmaicają całą budowlę oraz sprawiają, że zabawa jest jeszcze ciekawsza. Dołączona wyrzutnia oraz obracająca się ośmiornica to uzupełnienie całego zestawu. Wszystko jest niezwykle kolorowe i wyraziste.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Zawartość opakowania

Bezpieczny transport

Zestaw został zapakowany w pudełko o wymiarach 11,43 × 45,72 × 29,21 cm. Każdy z elementów jest odpowiednio zabezpieczany, dzięki czemu transport jest bezpieczny. Żaden z klocków nie ulegnie zarysowaniu ani nie poszczerbi się. Waga całości wynosi 0,65 kg. Przekłada się to na łatwość podczas przenoszenia zabawki. Co więcej, zestaw wystarczy zapakować w prezentowe opakowanie lub owinąć papierem ozdobnym i można wręczyć je jako upominek urodzinowy pod choinkę lub na mikołajki. Z pewnością ucieszy to niejedno dziecko. Pudełko nadaje się również do przechowywania wszystkich elementów w domu. Zapobiega to kurzeniu oraz brudzeniu się klocków. Nie zajmuje dużo miejsca i ładnie wygląda.

KLOCKI MEGA BLOKS FARMA A KUKU ZESTAW KLOCKÓW DLA DZIECI GRJ18 Bezpieczny transport opakowanie

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 42
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+
Waga z opakowaniem [g] 1600
Wymiary opakowania [mm] 300 x 130 x 460
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!