MATTEL

Klocki plastikowe MATTEL Mega Construx Czołg

109,00
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.10.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Construx
Liczba elementów [szt] 339 Płeć Chłopiec
Wiek 6+ Kod produktu 432933
Solidne, trwałe wykonanie

Będzie świetnie służyć dzieciom przez długi czas

Klocki MEGA CONSTRUX CZOŁG + 3 FIGURKI GNY56 to niezwykle duży i rozbudowany zestaw z klockami i figurkami, który posłuży do zbudowania fantastycznego, realistycznego czołgu i stoczenia prawdziwej wojennej batalii! Czołg od Mattel to świetna rozrywka dla każdego miłośnika militarnych zabawek.

KLOCKI MEGA CONSTRUX CZOŁG 3 FIGURKI GNY56 Solidne trwałe wykonanie Będzie świetnie służyć dzieciom przez długi czas

339 elementów

Model czołgu składa się aż z 339 elementów, tak więc dzieci mają przed sobą niełatwe zadanie. Niemniej, zbudowanie własnego, realistycznego czołgu z pewnością dostarczy im wiele frajdy i radości, a także pozwoli rozwinąć umiejętności konstrukcyjne, zdolność samodzielnego myślenia, czy też skupiania się na konkretnych czynnościach. Składanie czołgu to nie lada gratka dla fanów zabawek militarnych, dlatego dzieci, które interesują się tą tematyką, z pewnością będą zachwycone klockami i figurkami od Mattel.

KLOCKI MEGA CONSTRUX CZOŁG 3 FIGURKI GNY56 339 elementów

Realistyczny czołg

Model wojskowego czołgu jest niezwykle realistyczny i składa się z wielu militarnych detali. Posiada obrotowy kokpit i wyrzutnię, a całość umieszczona jest na ciągłych silikonowych gąsienicach. Piaskowy kolor, tematyczne naklejki oraz naboje do działa sprawiają, że prezentuje się on naprawdę niesamowicie i robi nie lada wrażenie. Każdy chłopiec z pewnością ucieszy się z własnej repliki wojskowego czołgu. Gotowa, złożona maszyna nie tylko jest świetnym elementem do zabawy, ale również oryginalnym wystrojem dla pokoju. Może również posłużyć do wzbogacenia militarnej kolekcji, a także rozwoju zainteresowań dziecka.

KLOCKI MEGA CONSTRUX CZOŁG 3 FIGURKI GNY56 Realistyczny czołg

Dla dzieci od szóstego roku życia

Klocki MEGA CONSTRUX od Mattel przeznaczone są dla dzieci od szóstego roku życia. Ze względu na drobne elementy zabawki nie należy dawać młodszym dzieciom. Klocki znajdujące się w zestawie są małe i drobne. Mogą być one niebezpieczne dla maluchów, które lubią wkładać różne rzeczy do buzi.

KLOCKI MEGA CONSTRUX CZOŁG 3 FIGURKI GNY56 Dla dzieci od szóstego roku życia

3 figurki żołnierzy

W zestawie znajdują się 3 figurki żołnierzy oraz inne drobne akcesoria tematyczne. Dzięki figurkom dzieci mogą bawić się w prawdziwą wojnę i tworzyć własne historie, dzięki czemu cała zabawa jest jeszcze lepsza. Każdy z żołnierzy pełni bowiem ważną funkcję w zespole operacyjnym, ponadto każda figurka jest również uzbrojona w akcesorium do broni. Model czołgu można składać samodzielnie lub poprosić o pomoc kolegów i podjąć wyzwanie wspólnie. Wówczas cała zabawa będzie jeszcze lepsza!

KLOCKI MEGA CONSTRUX CZOŁG 3 FIGURKI GNY56 3 figurki żołnierzy

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Construx
Liczba elementów [szt] 339
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec
Wiek 6+
Waga z opakowaniem [g] 555
Wymiary opakowania [mm] 260 x 280 x 55
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Nazwa producenta/importera MATTEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!