FISHER PRICE

Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC

59,38
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 28.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 60 Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+ Kod produktu 432761
Bezpieczna i trwała zabawka

Wspiera rozwój dziecka na każdym kroku

Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC (DXH35) to linia zabawek, które pozwalają łączyć zabawę z nauką. Doskonale nadają się zarówno dla maluchów, jak i dla nieco starszych dzieci, na przykład tych w wieku przedszkolnym. Kolorowy pociąg z klockami gwarantuje wielogodzinną, fantastyczną zabawę! Zabawka nie wymaga baterii oraz pilota.

Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Bezpieczna trwała zabawka gwarantuje wielogodzinną zabawę Wspiera rozwój dziecka na każdym kroku

Pociąg z 20 klockami ABC

Komplet składa się z pociągu zawierającego 3 podstawy na kółkach oraz z 20 różnokolorowych klocków z literkami od A do Z. Jest więc to dość duży zestaw, który na dodatek można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Klocki da się dowolnie układać na pociągu, tworząc wspaniałe budowle i różnorodne konstrukcje, takie jak na przykład stacja kolejowa. Pociąg ABC z pewnością pomoże dziecku odkryć swoje talenty oraz rozwinąć wyobraźnię.

Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Pociąg z 20 klockami ABC

Szybka nauka alfabetu

Mega Bloks ABC to nie tylko zabawa, ale również nauka. Każdy z klocków został oznaczony jedną literą alfabetu, dzięki czemu dzieci mogą poznawać i tworzyć konkretne słowa. Zabawka ta pozwala więc dzieciom rozwijać się pod względem intelektualnym, a także pobudza kreatywność i stymuluje potencjał dziecka. Zabawki, które nie tylko bawią, ale również uczą to najlepszy wybór dla maluchów.

Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Szybka nauka alfabetu

Dla dzieci od 1 roku życia

Pociąg Mega Bloks ABC to zabawka, z której mogą korzystać dzieci od 1 roku życia, nie posiada drobnych elementów ani ostrych kantów, dlatego bez obaw mogą się nią bawić najmłodsi. Jak wiadomo, maluchy często wkładają różne przedmioty do buzi czy rzucają nimi o podłogę. Klocki ABC Mega Bloks są całkowicie bezpieczne, nie istnieje żadne ryzyko zadławienia czy skaleczenia się, dlatego jest to zabawka, która chętnie wybierana jest dla maluchów od 12 miesięcy. Oczywiście świetnie nadaje się także dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Dla dzieci od 1 roku życia

Dla chłopców i dziewczynek

Pociąg ABC to zabawka, którą może bawić się każdy, bez względu na płeć – chłopcy oraz dziewczynki. To zabawka uniwersalna, która na pewno ucieszy każdego maluszka, zapewniając mu fantastyczną rozrywkę przez długie godziny.

Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Dla chłopców i dziewczynek

Trwałe, bezpieczne klocki

Klocki Mega Bloks cechują się doskonałą trwałością i solidnym wykonaniem, posiadają również niezbędne certyfikaty i atesty. To bezpieczna zabawka, którą mogą bawić się dzieci w różnym wieku. Klocki są idealne do zabawy i nauki, wspierają fizyczny oraz intelektualny rozwój dziecka, pozwalają poznawać świat i odkrywać swoje umiejętności. W towarzystwie kolorowego pociągu ABC każde dziecko błyskawicznie nauczy się alfabetu oraz fantastycznie spędzi czas.

Klocki FISHER PRICE Mega Bloks Pociąg ABC DXH35 Trwałe, bezpieczne klocki

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 60
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+
Waga z opakowaniem [g] 882
Wymiary opakowania [mm] 384 x 295 x 109
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!