FISHER PRICE

Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Wiertarka Małego Majsterkowicza

87,70
76,26
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.10.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 32 Płeć Chłopiec
Wiek 2+ Kod produktu 432762
Dla różnych grup wiekowych

Pozytywnie wpływa na rozwój interakcji między nimi czy naukę dzielenia się

Wiertarka Małego Majsterkowicza GXK36 to kolejna rewelacyjna propozycja od Mega Bloks, która dedykowana jest najmłodszym. Duży zestaw z klockami gwarantuje nie tylko udaną zabawę, ale również naukę, rozwój zręczności i kreatywności. Marka Mega Bloks cieszy się doskonałymi opiniami i rekomendacjami, zabawki wyróżniają się trwałością, doskonałą jakością oraz wspierają rozwój intelektualny i fizyczny dziecka.

łatwe do składania, dlatego sprawdzą się jako pierwsze klocki dla malucha. Oczywiście z „Wiertarki Małego Majsterkowicza” mogą korzystać również starsze dzieci – na przykład przedszkolaki.

KLOCKI MEGA BLOKS WIERTARKA MAŁEGO MAJSTERKOWICZA KLOCKI GXK36 Dla różnych grup wiekowych Pozytywnie wpływa na rozwój interakcji między nimi czy naukę dzielenia się

32 elementy w zestawie

„Wiertarka Małego Majsterkowicza” to zestaw od Mega Bloks, na który składają się aż 32 elementy. W pudełku znajdują się 24 duże, wytrzymałe i kolorowe klocki, 1 zabawkowa wiertarka, a także 2 plastikowe koła zębate, 3 różne wiertła oraz 2 zabawkowe wkręty. Klocki znajdujące się w zestawie są również kompatybilne z innymi zabawkami od Mega Bloks, co daje możliwość dowolnego łączenia różnorodnych zestawów zabawek.

KLOCKI MEGA BLOKS WIERTARKA MAŁEGO MAJSTERKOWICZA KLOCKI GXK36 32 elementy w zestawie

Dla maluchów od drugiego roku życia

Mega Bloks „Wiertarka Małego Majsterkowicza” sprawi niezwykłą radość zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Producent informuje, iż zestaw przeznaczony jest dla dzieci od drugiego roku życia. Klocki idealnie dopasowują się do małych, dziecięcych rączek, są również całkowicie bezpieczne i pozbawione ostrych kantów. Nie ma więc ryzyka, że maluch przypadkowo zrobi sobie krzywdę. Zestaw pozbawiony jest również małych elementów, które dziecko mogłoby niechcący połknąć.

KLOCKI MEGA BLOKS WIERTARKA MAŁEGO MAJSTERKOWICZA KLOCKI GXK36 Dla maluchów od drugiego roku życia

Mega Bloks – zabawa i rozwój

Klocki Mega Bloks to nie tylko wielogodzinna zabawa, ale również nauka. Dziecko, bawiąc się kolorowymi klockami, może uczyć się liczb i kolorów, dopasowywania kształtów czy też wznoszenia budowli i majsterkowania. Taka zabawa pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, motorykę, zdolność samodzielnego myślenia, wyobraźnię oraz kreatywność. Maluchy uwielbiają majsterkować, a zestaw Małego Majsterkowicza niewątpliwie im to umożliwi, jednocześnie łącząc zabawę z nauką.

KLOCKI MEGA BLOKS WIERTARKA MAŁEGO MAJSTERKOWICZA KLOCKI GXK36 Mega Bloks zabawa i rozwój

Wytrzymałe klocki

Klocki od Mega Bloks charakteryzują się dużą wytrzymałością, tak więc maluch może nawet nimi rzucać, bez obaw o ich zniszczenie. Producent zapewnia również, że wszystkie elementy zestawu są całkowicie bezpieczne oraz wykonane z atestowanych i certyfikowanych materiałów. Wszystkie elementy znajdujące się w zestawie są także bardzo lekkie, dlatego zabawki te można łatwo zabrać ze sobą w każde miejsce – na przykład na plac zabaw czy do parku.

KLOCKI MEGA BLOKS WIERTARKA MAŁEGO MAJSTERKOWICZA KLOCKI GXK36 Wytrzymałe klocki

Przystępna cena

„Wiertarka Małego Majsterkowicza” od Mega Bloks to zestaw, który pokochało miliony dzieci. Oprócz walorów edukacyjnych wyróżnia się on także atrakcyjną i przystępną ceną.

KLOCKI MEGA BLOKS WIERTARKA MAŁEGO MAJSTERKOWICZA KLOCKI GXK36 Przystępna cena

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 32
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec
Wiek 2+
Waga z opakowaniem [g] 150
Wymiary opakowania [mm] 420 x 295 x 80
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!