FISHER PRICE

Klocki plastikowe FISHER PRICE Mega Bloks Zwierzątka Safari

49,90
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.10.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 14 Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+ Kod produktu 432656
Spraw radość najmłodszym

Wielogodzinna zabawa napędzana wyobraźnią

Mamy przyjemność przedstawić klocki mega bloks first builders zwierzątka safari zestaw klocków GWP97, które występują ze zwierzętami zamieszkującymi odległe Safari. W zestawie znajdziesz aż 14 elementów w różnych kolorach. Klocki wykonano z plastiku, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i trwałe. Najmłodsi mogą rozwijać swoją zwinność i ćwiczyć kreatywność. Nauka poprzez zabawę jest znacznie ciekawsza oraz zdecydowanie efektywniejsza, dlatego warto zainwestować w Mega Bloks.

KLOCKI MEGA BLOKS FIRST BUILDERS ZWIERZĄTKA SAFARI ZESTAW KLOCKÓW GWP97 Spraw radość najmłodszym Wielogodzinna zabawa napędzana wyobraźnią

Aktywna zabawa

Zabawa klockami jest zdecydowanie ciekawsza od oglądania bajek w telewizji. Pozwala ona na rozwinięcie kreatywności u najmłodszych. Dzięki różnym elementom dzieci mogą tworzyć historie i bawić się na przykład w zoo lub w zwiedzanie Safari. Pobudzanie umysłu jest niezwykle ważne już od urodzenia, dlatego, jeśli tylko Twoje dziecko skończy dwunasty miesiąc życia, zadbaj, aby aktywnie spędzało czas. Klocki rozwijają również zręczność. Dopasowywanie różnych wielkości do siebie pozwala na naukę kształtów oraz manualnych zdolności.

KLOCKI MEGA BLOKS FIRST BUILDERS ZWIERZĄTKA SAFARI ZESTAW KLOCKÓW GWP97 Aktywna zabawa

Poznawanie nowych zwierzątek

Prezentowane klocki służą głównie do tworzenia zwierzątek. Maluchy mogą poznawać ich wygląd oraz uczyć się nazw. W zestawie znajdują się elementy, za których pośrednictwem dzieci mogą stworzyć tukana, tygrysa, słonia, żyrafę oraz zebrę. Są to zwierzęta mieszkające na Safari. Pozwala to również na poznanie różnych regionów i wytłumaczenie pociechom, że w zależności od klimatu żyją tam inne stworzenia. Rodzice mogą poprzez zabawę nauczyć najmłodszych dźwięków, jakie wydają oraz relacji, jakie między nimi zachodzą. Maluchy z pewnością będą zaciekawione i będą chciały słuchać o tym przez wiele godzin. Będzie to pożytecznie spędzony wspólnie czas.

KLOCKI MEGA BLOKS FIRST BUILDERS ZWIERZĄTKA SAFARI ZESTAW KLOCKÓW GWP97 Poznawanie nowych zwierzątek

Elementy w zestawie

Klocki Mega Bloks Firs Builders przeznaczone są dla dzieci od pierwszego roku życia. Dzięki temu już najmłodsi mogą cieszyć się z kolorowych zwierzątek zamieszkujących Safari. Rozmiar każdego z elementów jest odpowiedni, przez co zabawa jest bezpieczna. Kształt idealnie pasuje do małych i delikatnych rączek maluszków. Nie musisz się obawiać o połknięcie lub przypadkowe wbicie się elementu w ciało. Kanty w klockach są okrągłe, przez co elementy są znacznie bezpieczniejsze od tradycyjnych zabawek tego typu. Wykorzystany materiał jest w pełni przebadany, a farbki, którymi zostały namalowane wzorki, nie są trujące, nawet gdy dziecko ich poliże.

KLOCKI MEGA BLOKS FIRST BUILDERS ZWIERZĄTKA SAFARI ZESTAW KLOCKÓW GWP97 Odpowiednie dla najmłodszych Elementy w zestawie

Odpowiednie dla najmłodszych

Całość została zapakowana w tekturowe opakowanie, które nadaje się również do przechowywania zabawki. W opakowaniu znajdziesz aż 14 klocków, które pomogą w zbudowaniu uroczych zwierzątek. Elementy są duże i mają wyraziste kolory, dzięki czemu najmłodsi mogą z powodzeniem poznawać nowe możliwości budowania. Ich kształt jest odpowiednio dopasowany do drobnych rączek maluchów. Sprawia to, że zabawa jest zawsze udana, a dzieci są zadowolone. Na opakowaniu znajdują się wszystkie niezbędne informacje, z którymi warto zapoznać się przed rozpoczęciem zabawy. Wyraźne logo oraz znaki towarowe świadczą o tym, że kupujesz oryginalny i pełnowartościowy produkt.

KLOCKI MEGA BLOKS FIRST BUILDERS ZWIERZĄTKA SAFARI ZESTAW KLOCKÓW GWP97 Odpowiednie dla najmłodszych

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 14
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+
Waga z opakowaniem [g] 350
Wymiary opakowania [mm] 270 x 203 x 50
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!