MATTEL

Klocki plastikowe MATTEL Mega Construx Helikopter Ratunkowy

33,49
31,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 19.10.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Construx
Liczba elementów [szt] 117 Płeć Chłopiec
Wiek 6+ Kod produktu 432838
Ciekawa, bezpieczna odpowiednia zabawka dla malucha

Zestaw ten z pewnością jest wart zainteresowania

Klocki Mega Bloks z serii CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY to idealna zabawka dla chłopców, którzy pragną zmierzyć się z niebezpieczeństwem i wraz z zespołem ratunkowym, wyruszyć na ratunek fantastycznym helikopterem. To wiele godzin niezapomnianej frajdy i zabawy! Plastikowe klocki Helikopter ratunkowy to zabawka, która przeznaczona jest dla dzieci od lat 6. Zestaw zawiera bowiem wiele drobnych elementów, które dla młodszych maluchów mogłyby być niebezpieczne. Zabawki od Mega Bloks będą też idealnie dla starszych dzieci.

KLOCKI MEGA CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY FIGURKA GNY51 Ciekawa bezpieczna odpowiednia zabawka dla malucha interesujący zestaw

117 elementów

Cały zestaw zawiera 117 elementów – plastikowych klocków, z których można zbudować własny model helikoptera! Poziom trudności określany jest jako średni, jednak z pewnością doskonale poradzi sobie z tym zadaniem każdy chłopiec. Budowanie własnego modelu helikoptera to fantastyczna zabawa i frajda. Zadanie to można wykonać samodzielnie lub wspólnie z kolegami.

KLOCKI MEGA CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY FIGURKA GNY51 117 elementów

Realistyczny helikopter

Model helikoptera jest niezwykle realistyczny – posiada obrotowe śmigło oraz wyrzutnię rakiet, tak więc doskonale sprawdzi się podczas zabawy, a także jako ozdoba pokoju. Na model składa się aż 117 klocków w kolorze khaki – część z nich posiada również dodatkowe nadruki graficzne. Na pewno będzie świetnie prezentować się wśród innych militarnych modeli samolotów czy czołgów. Klocki CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY to najlepszy zestaw dla młodych miłośników militarnych przygód.

KLOCKI MEGA CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY FIGURKA GNY51 Realistyczny helikopter

Figurka w zestawie

Oprócz plastikowych klocków, w zestawie znajduje się również mała figurka żołnierza, którego zadaniem jest dotarcie do helikoptera na czas. To bardzo ważna misja, której z pewnością chętnie podejmie się każde dziecko. Realistyczny helikopter z figurką daje dzieciom mnóstwo możliwości i opcji zabawy, co służy również rozwojowi wyobraźni i kreatywności. Z kolei budowanie modelu helikoptera przyczynia się do rozwijania samodzielnego myślenia i umiejętności konstrukcyjnych. Składanie i kolekcjonowanie modeli to także fantastyczne hobby, które pozwala dziecku już od najmłodszych lat rozwijać swoje zainteresowania.

KLOCKI MEGA CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY FIGURKA GNY51 Figurka w zestawie

Kompatybilne z innymi zestawami

Klocki CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY są kompatybilne z innymi zestawami Mega Bloks – można dowolnie łączyć je z elementami pochodzącymi z innych serii. Warto również dodać, iż wszystkie elementy z zestawu charakteryzuje bardzo solidne, dokładne i precyzyjne wykonanie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki temu klocki prezentują się doskonale, a także są trwałe i wytrzymałe.

KLOCKI MEGA CONSTRUX HELIKOPTER RATUNKOWY FIGURKA GNY51 Kompatybilne z innymi zestawami

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Construx
Liczba elementów [szt] 117
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec
Wiek 6+
Waga z opakowaniem [g] 305
Wymiary opakowania [mm] 180 x 150 x 30
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Nazwa producenta/importera MATTEL

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!