FISHER PRICE

Klocki plastikowe FISHER PRICE Warsztat Małego Majsterkowicza

117,00
109,90
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 28.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Klocki plastikowe Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 36 Płeć Chłopiec
Wiek 2+ Kod produktu 432864
Sprawią one wiele radości zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom

Rodzice, którzy poszukują ciekawych zabawek dla najmłodszych w niskiej cenie, z pewnością będą zadowoleni z tego zestawu

Kolorowe klocki „Warsztat małego majsterkowicza” GNT92 to jedna z tych zabawek, która nie tylko bawi, ale również uczy, pozwalając dziecku odkrywać świat i rozwijać swoje umiejętności. Duży zestaw klocków to prawdziwa gratka dla każdego małego majsterkowicza. Propozycja od Mega Bloks z pewnością sprawi prawdziwą uciechę dzieciom w każdym wieku! Dużą zaletą jest również fakt, że zestaw jest kompatybilny z innymi elementami od Mega Bloks. Można więc dokupywać do niego klocki z innych zestawów i dowolnie je ze sobą łączyć, co stwarza dziecku nowe możliwości nauki i zabawy.

KLOCKI MEGA BLOKS WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA GNT92 dla chłopców i dziewczynek Rodzice, którzy poszukują ciekawych zabawek dla najmłodszych w niskiej cenie, z pewnością będą zadowoleni z tego zestawu

Dla dzieci od 2 lat

Mega Bloks „Warsztat małego majsterkowicza” przeznaczone są dla dzieci od 2 roku życia. Klocki znajdujące się w zestawie doskonale pasują do małych rączek, są całkowicie bezpieczne. Poza tym stanowią świetną formę zręcznościowej zabawy, która pomaga rozwijać zdolność samodzielnego myślenia oraz motorykę.

KLOCKI MEGA BLOKS WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA GNT92 Dla dzieci od 2 lat

Zestaw 36 elementów

„Warsztat Małego Majsterkowicza” marki Mega Bloks to niezwykle duży zestaw zawierający aż 36 elementów, na które składa się: 29 dużych, kolorowych i wytrzymałych klocków, 1 plastikowy młotek i śrubokręt, 1 karta z planami budowy oraz po 2 plastikowe „śruby” i „gwoździe”. Jest więc to kompletny asortyment dla małego majsterkowicza, który z pewnością zapewni mu fantastyczną zabawę na długie godziny. Całość zapakowana jest w dość spore plastikowe pudełko ułatwiające przechowywanie, utrzymanie porządku czy też łatwe transportowanie zestawu. Jest on niezwykle lekki oraz poręczny, tak więc można z łatwością zabrać go na plac zabaw, wycieczkę czy rodzinny wyjazd.

KLOCKI MEGA BLOKS WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA GNT92 Zestaw 36 elementów

Zabawa na różne sposoby

Klocki z zestawu Małego Majsterkowicza umożliwiają dzieciom zabawę na różne sposoby. Maluchy mogą poczuć się niczym w prawdziwym warsztacie czy na placu budowy. Stawianie różnego rodzaju budowli, zabawa młotkiem czy wbijanie plastikowych gwoździ to nie tylko świetna zabawa, ale również nauka. Dzięki klockom Mega Bloks dzieci mogą poznawać kształty, kolory, uczyć się budować proste konstrukcje, dzięki czemu rozwijają wyobraźnię, kreatywność oraz samodzielne myślenie.

KLOCKI MEGA BLOKS WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA GNT92 Zabawa na różne sposoby

Bezpieczna zabawa dla najmłodszych

„Warsztat Małego Majsterkowicza” rekomendowany przez Fisher-Price to bezpieczny zestaw dla dzieci od drugiego roku życia. Klocki Mega Bloks są duże – nie istnieje więc ryzyko połknięcia przypadkowego elementu. Nie posiadają one również ostrych kantów, tak więc nie trzeba obawiać się skaleczenia. Klocki wyprodukowano z trwałego i bezpiecznego materiału. Zestaw posiada odpowiednie certyfikaty oraz atesty.

KLOCKI MEGA BLOKS WARSZTAT MAŁEGO MAJSTERKOWICZA GNT92 Bezpieczna zabawa dla najmłodszych

Rodzaj Klocki plastikowe
Seria Mega Bloks
Liczba elementów [szt] 36
Materiał Tworzywo sztuczne
Płeć Chłopiec
Wiek 2+
Waga z opakowaniem [g] 809
Wymiary opakowania [mm] 300 x 215 x 190
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!