LEGO

LEGO Speed Champions Toyota GR Supra 76901

70,99
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 22.10.2021

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Seria Lego Speed Champions Kod producenta 76901
Motyw Toyota GR Supra Przedział wiekowy 7+
Liczba elementów [szt] 299 Kod produktu 423235

LEGO Speed Champions Toyota GR Supra (76901) daje dzieciom i entuzjastom samochodów w każdym wieku możliwość zebrania, zbudowania i zbadania jednego z najbardziej kultowych, wyczynowych samochodów sportowych na świecie. Wypełniona realistycznymi detalami, ta autentyczna replika zapewnia wciągające wrażenia z budowania, jest idealna do ekspozycji i niesamowita do energicznych wyścigów!


Ten kolekcjonerski samochód ma szerokie podwozie, które zapewnia miejsce na 2-miejscowy kokpit i jeszcze bardziej autentyczne detale. A mini figurka kierowcy Toyoty w kombinezonie wyścigowym, kasku i kluczu to mnóstwo inspiracji do pomysłowej, szybkiej zabawy. Zestawy konstrukcyjne LEGO Speed Champions zawierają mini wersje czołowych i najbardziej znanych samochodów na świecie. Doskonałe do ekspozycji pojazdy te świetnie nadają się również do ekscytujących wyścigów z innymi pojazdami z serii Speed Champions.

 

Cechy:
- Szansa na posiadanie autentycznie szczegółowej repliki legendarnej Toyoty GR Supra LEGO. Idealny zestaw dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 lat oraz dla osób, które pasjonują się kultowymi samochodami sportowymi.
- Co jest w pudełku? Jest wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować kolekcjonerską replikę Toyoty GR Supra, a także mini figurkę kierowcy z kombinezonem wyścigowym Toyoty, kaskiem ochronnym i kluczem.
- Dzieci i entuzjaści samochodów mogą odkrywać wygląd prawdziwej Toyoty GR Supra podczas ich budowania, zanim wystawią swoje dzieło na wystawę lub dołączą do znajomych w ekscytujących wyścigach Speed Champions.
- Ten 299-elementowy zestaw konstrukcyjny LEGO Speed Champions Toyota GR Supra (76901) zapewnia ekscytujące wrażenia z budowania i jest świetnym prezentem dla pasjonatów samochodów o wysokich osiągach.
- Ta replika Toyoty GR Supra ma ok. 4 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości. A dzięki szerszej obudowie z ośmioma kołkami ma miejsce na dwie mini figurki i mnóstwo autentycznych detali.
- Ten zestaw z samochodzikiem nie wymaga baterii. Jest napędzany wyobraźnią dzieci - więc wyścigi nigdy się nie kończą!
- Zawiera łatwe do wykonania instrukcje budowania krok po kroku.
- Zestawy LEGO Speed Champions dają dzieciom i fanom samochodów szansę poznania jednych z najbardziej ekscytujących samochodów na świecie dzięki wysokiej jakości replikom modeli, które świetnie nadają się do zabawy w wyścigi i na wystawie.
- Klocki LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe od 1958 roku, dzięki czemu są zawsze spójne, zgodne i można je z łatwością rozdzielić za każdym razem.
- Te zabawki konstrukcyjne LEGO Speed Champions są dokładnie testowane, by mieć pewność, że każdy zestaw spełnia surowe normy bezpieczeństwa.

 

UWAGA: Produkt nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.
Filmy:Seria Lego Speed Champions
Kod producenta 76901
Motyw Toyota GR Supra
Przedział wiekowy 7+
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Chłopiec
Liczba elementów [szt] 299
Liczba figurek [szt] 1
Nazwa producenta/importera LEGO

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!