FISHER PRICE

Zabawka FISHER PRICE Gigapiramidka z kółek GJW15

79,17
Dostępny od ręki

Najszybsza dostawa:

JUTRO 20.01.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Rodzaj Zabawka Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+ Materiał Tworzywo sztuczne
Kod produktu 432708
Zabawa, która rozwija

Kształcąca oraz bezpieczna zabawa

Gigapiramidka z kółek to tradycyjna zabawa w nowoczesnym wydaniu. Produkt znakomicie wspiera rozwój dziecka, oferując możliwość ćwiczenia różnorodnych umiejętności. Co więcej, układanie kolorowych kółeczek nie wymaga szczególnych zdolności i stanowi idealną zabawę na początek drogi kształcenia maluszka. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 12 miesiąca życia. Dodatkowo Gigapiramidka to wyjątkowo bezpieczny sposób na zabawę, bo zapewnia doskonałą rozrywkę i naukę, jednocześnie stosując wszelkie środki ochrony Twojego maluszka. Dlatego wszystkie elementy są niezwykle delikatne i nie stanowią zagrożenia.

Zabawka FISHER PRICE Gigapiramidka z kółek GJW15

Kółeczka do chwytania

Nowoczesna zabawka od Fisher-Price została wyposażona w 6 różniących się od siebie kółeczek. Obręcze charakteryzują się innymi wielkościami oraz barwami. Jednak nawet największy z krążków nie obciąży swoją wagą dłoni Twojego maluszka. Kółeczka są dostępne w wyjątkowo przyjemnych, jasnych kolorach, które czynią zabawę jeszcze przyjemniejszą. Co więcej, krążki doskonale sprawdzą się jako pomoc w kształceniu zręczności. Dzięki nim pociecha może uczyć się prawidłowego chwytania przedmiotów. Taka umiejętność jest szczególnie istotna na wczesnym etapie rozwoju, ponieważ jest związana z usamodzielnianiem się maluszka.

Zabawka FISHER PRICE Gigapiramidka z kółek GJW15

35-centymetrowa wieża

Gigapiramidka od Fisher-Pice to produkt, który zapewnia zabawę na poziomie 35 centymetrów. Dzięki zwiększonym rozmiarom wieży, Twoja pociecha uzyskuje dodatkowe utrudnienie podczas wykonywania zadania. Wysokość produktu powoduje konieczność zwiększonego wysiłku maluszka. Pociecha musi wstać z podłogi, aby umieścić kolejne kółeczka na podstawie. Z kolei schylanie się po specjalne kolorowe krążki wiąże się z koniecznością skłonienia całego ciała maleństwa do pracy. Dlatego Gigapiramidka to idealny sposób na to, aby zachęcić dziecko do przyjemnego ruchu nie tylko rączek, ale i kręgosłupa oraz nóżek.

Zabawka FISHER PRICE Gigapiramidka z kółek GJW15

Rodzaj Zabawka
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 1+
Materiał Tworzywo sztuczne
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!