FISHER PRICE

Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny


Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Rodzaj Zabawka Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 3 m + Materiał Tworzywo sztuczne
Kod produktu 432511
Zabawa, która rozwija

Zachęta do raczkowania

Jeż Lusterko to specjalna zabawka, która zachęci Twojego maluszka do raczkowania. Produkt od Fisher-Price został wyposażony w kółka, które umożliwiają wprawienie zwierzątka w ruch. Wystarczy, że lekko popchniesz Jeżyka, aby zainteresować nim swoje maleństwo. Kiedy zabawka będzie się oddalać, z pewnością przyciągnie uwagę Twojej pociechy i zarazem zachęci do raczkowania. Jeż Lusterko to idealny kompan zabawy, który towarzyszy dziecku w jego najważniejszych momentach. Maluszek może podążać za śladem zwierzątka i tym samym uczyć się raczkowania, a z czasem nawet chodzenia.

Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 raczkowanie chodzenie

Zabawa w miejscu

Jeśli Twoje maleństwo jeszcze nie raczkuje, Jeż Lusterko doskonale sprawdzi się również w umileniu czasu w trakcie leżakowania. W przypadku, gdy Twoja pociecha leży wygodnie na brzuszku lub siedzi, zabawka pozwala zaangażować oraz rozwijać jej zmysły. Jeżyk dysponuje miękkimi oraz delikatnymi kolcami, które można w każdej chwili głaskać. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo przyjemnego materiału, maluszek z pewnością będzie zadowolony. Dodatkowo zabawka Fisher-Price umożliwia również zabawę połączoną z nauką zręczności przy pomocy kolorowego kręciołka. Jeżyk został także wyposażony w drążek z kółeczkami do przesuwania.

Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 zabawa leżakowanie

Od 3 miesiąca życia

Produkt Fisher-Price został doskonale zaprojektowany, aby sprawdzić się w otoczeniu Twojego maluszka. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. Sprawia to, że Jeżyk może towarzyszyć maleństwu już na początku jego samodzielnego rozwoju. Dodatkowo produkt pozwala zagwarantować pełne bezpieczeństwo podczas zabawy. Dotykanie Jeża lub poruszanie się jego śladem to zajęcie, które nie stanowi absolutnie żadnego zagrożenia dla Twojego maluszka. Co więcej, produkt został skonstruowany z odpornych oraz miłych w dotyku materiałów. Dlatego zabawa z nim stanowi odpowiedni rodzaj rozrywki dla pociechy.

Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 od 3 miesiąca życia

Jeszcze więcej radości

Jeż Lusterko od marki Fisher-Price oferuje jeszcze więcej okazji do radosnego spędzania czasu. Ruch kółek zabawki powoduje uruchomienie grzechotki. Kolorowe kuleczki wewnątrz produktu odbijają się od siebie, co prowadzi do uzyskania wesołych dźwięków. Dzięki tej dodatkowej funkcji, Twój maluszek może równocześnie rozwijać zmysł słuchu, jak i ćwiczyć raczkowanie lub chodzenie. Maleństwo będzie podążać w ślad radosnych dźwięków grzechotki, co pozwoli na wzmocnienie skuteczności nauki połączonej z zabawą.

Zabawka FISHER PRICE Jeż Lusterko GJW14 kółka grzechotka

Rodzaj Zabawka
Płeć Chłopiec, Dziewczynka
Wiek 3 m +
Materiał Tworzywo sztuczne
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera FISHER PRICE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!