DEANTE

Dozownik płynu do mycia naczyń DEANTE Aster ZZZ F0DD Stal szczotkowana

149,99
Dostawa 2-5 dni
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Materiał Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne Pojemność [ml] 500
Średnica otworu do montażu 64 mm Kolor Stal szczotkowana
Kod produktu 966203

Dozownik płynu do mycia naczyń pochodzi z kolekcji Aster. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wykończony w kolorze stali szczotkowanej. Dozownik jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ posiada długą wylewkę. Doskonale pasuje do armatury w tym samym wykończeniu. Dozownik płynu do mycia naczyń zwykle montuje się obok zlewu lub czasami w blacie kuchennym. Jeśli w zlewie jest już wstępnie wywiercony otwór, możesz go użyć. Jeśli nie, należy zrobić taki otwór w miejscach podfrezowanych przy zlewach granitowych lub w wybranym miejscu przy zlewozmywakach stalowych.


Innowacyjna i łatwa w utrzymaniu powłoka – stal szczotkowana
Stal szczotkowana to wykończenie, które z powodzeniem możemy wykorzystywać w różnego typu wnętrzach. Jeśli nie lubisz błyszczących elementów w pomieszczeniach, to szczotkowane wykończenie będzie idealnym rozwiązaniem. Ponadto tego typu wykończenie jest łatwiejsze do utrzymania w czystości.


W ofercie dedykowany środek bezpieczny dla czyszczonych powierzchni
Użycie dedykowanych środków powoduje, że powierzchnie nie niszczą się i długo pozostają gładkie, ułatwiając codzienne sprzątanie. Specjalnie dobrany skład usuwa najczęściej spotykane zabrudzenia niezwykle skutecznie. Z drugiej strony preparaty są delikatne dla danego typu nawierzchni (metal, granit, ceramika i inne), nie wchodząc z nimi w reakcje chemiczne. Preparaty są biodegradowalne i tym samym bezpieczne dla środowiska. Ze środkami do czyszczenia Deante utrzymanie nienagannego porządku będzie bardzo proste!

Materiał Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne
Pojemność [ml] 500
Średnica otworu do montażu 64 mm
Cechy Napełnianie od góry
Kolor Stal szczotkowana
Wysokość [cm] 33
Szerokość [cm] 10.4
Głębokość [cm] 6.4
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera DEANTE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!