ARIETE

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System

239,00

Najszybsza dostawa:

JUTRO13.06.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Czas gotowości pary [sek.] 12 Wyposażenie 2 x Szmatka, Końcówka do fug, Końcówka do odświeżania tkanin, Końcówka do szyb, Końcówka podłogowa, Lejek, Miarka, Szczotka duża, Szczotka mała
Moc [W] 1500

Pojemność zbiornika [l]

0.35

Wskaźnik temperatury

Nie Zasilanie Sieciowe

Wskaźnik gotowości pary

Tak Kod produktu 301019
Trójkątna, ruchoma głowicaDługi 5 metrowy przewód
Jakość ponad wszystko

Raz, dwa i gotowe!

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System o mocy 1500 W to wielofunkcyjne urządzenie, które czyszczenie, odplamianie i dezynfekcję każdej powierzchni w domu bez użycia chemii. Jest łatwy w przechowywaniu i praktyczny w użyciu dzięki odpinanemu uchwytowi oraz licznych akcesoriom umożliwiającym dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Doskonale radzi sobie nawet z czyszczeniem dywanów, a ruchoma głowica trójkątna pozwala na dokładne sprzątanie narożników. Mop nagrzewa się w mniej niż około 12 sekund, więc zawsze jest gotowy do pracy wtedy, gdy go potrzebujesz.

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System czyszczenie odplamianie dezymfekcja powierzchnia przechowywanie łatwe użytkowanie odpinany uchwyt akcesoria szybkie nagrzewanie ruchoma głowica moc

Skuteczna dezynfekcja

W każdym domu, nawet tym najczystszym, znajdują się drobnoustroje, które mogą sprawiać problemy. Bakterie, wirusy, roztocza i pluskwy często są utrapieniem, nie tylko dla alergików. Szczęśliwie większość szkodliwych mikroorganizmów i bakterii ginie już w temperaturze 85°C. Dzięki wysokiej temperaturze pary wytwarzanej przez mop parowy ARIETE, możesz pozbyć się nawet 99,9 % z nich! Wszystko to bez użycia środków chemicznych.

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System bakterie wirusy roztocza pluskwy alergicy temperatura dezynfekcja

Gotowość do pracy

Dzięki systemowi szybkiego nagrzewania, mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System jest gotowy do użycia w mniej niż około 12 sekund. Możesz więc korzystać z jego wszystkich funkcji dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System szybkiego nagrzewania czas korzyść potrzeby

Regulowana moc

Dzięki precyzyjnemu i czytelnemu pokrętłu regulacji, łatwo dostosujesz strumień pary o ciśnieniu 3,5 bar do aktualnych potrzeb. Uniwersalność urządzenia zwiększa elastyczność pracy i zapobiega skraplaniu wody w niepożądanych miejscach. Możesz komfortowo czyścić nawet delikatne drewniane podłogi, jednocześnie chroniąc je przed szkodliwym działaniem wilgoci.

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System Regulowana moc dostosowanie strumień pary uniwersalność komfort podłogi czyszczenie ciśnienie

Czyste fugi

Mocny strumień pary generowany przez mop parowy ARIETE, w połączeniu ze specjalną szczelinową szczotką z zestawu, gwarantuje czystość nie tylko na powierzchni, ale także tam, gdzie tradycyjny mop nie dociera.

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System Czyste fugi strumień pary szczelinowa szczotka zestaw powierzchnia

Pomocny w walce z tłuszczem

Teraz możesz zapomnieć o tłuszczu w Twojej kuchni! Mop parowy ARIETE 4164 o pojemności 0,35 l pozwoli Ci łatwo i przyjemnie oczyścić każdą śliską od tłuszczu powierzchnię. Mycie piekarnika, kuchenki, patelni i garnków jeszcze nigdy nie było tak proste!

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System tłuszcz piekarnik kuchenka patelnia garnki pojemność

Odświeżanie tapicerek

Dzięki specjalnej końcówce przeznaczonej do delikatnych powierzchni, możesz odświeżyć wszystkie meble i tapicerkę. W kilka minut zniknie kurz, brud oraz sierść zwierząt, przywracając blask i świeżość. Końcówka szczelinowa pozwoli skierować silny strumień pary dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Jeśli chcesz dokładnie wyczyścić trudno dostępne miejsca w domu, ale brakuje Ci czasu i energii, mop parowy ARIETE doskonale się sprawdzi.

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System Odświeżanie tapicerek powierzchnia końcówka szczelinowa tapicerka meble kurz brud sierść zwierzeta blask świeżiść

Zawartość zestawu

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System, głowica pary, pady z mikrofibry, nakładka dywanowa, kubek z miarką, lejek do wody, końcówka do szyb i tkanin, odpinany uchwyt, końcówka do szyb, stożek, szczotka do fug, szpachelka, przystawka do czyszczenia, szczotka okragła mała, szczotka okragła duża, ściereczka do tkanin, dokumentacja.

Mop parowy ARIETE 4164 Multi Steam System zestaw akcesoria komplet wyposazenie

ZOBACZ WIĘCEJ

Ciśnienie [bar] 3.5
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door
Czas gotowości pary [sek.] 12
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Długość przewodu [m] 5
Wyposażenie 2 x Szmatka, Końcówka do fug, Końcówka do odświeżania tkanin, Końcówka do szyb, Końcówka podłogowa, Lejek, Miarka, Szczotka duża, Szczotka mała
Akumulator w zestawie Nie
Ładowarka w zestawie Nie
Kolor Biały
Moc [W] 1500

Pojemność zbiornika [l]

0.35
Rodzaj Mop parowy
Waga [kg] 1.9

Wskaźnik temperatury

Nie
Zasilanie Sieciowe

Wskaźnik gotowości pary

Tak
Przeznaczenie Do użytku domowego
Waga z opakowaniem [kg] 3.05
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ARIETE

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!