KARCHER

Mop parowy KARCHER SC 3 EasyFix 1.513-300.0

598,57

Najszybsza dostawa:

JUTRO02.12.2022

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Czas gotowości pary [sek.] 30 Kolor Żółty
Moc [W] 1600

Pojemność zbiornika [l]

0.5
Wskaźnik temperatury Nie Zasilanie Sieciowe
Wskaźnik gotowości pary Tak Kod produktu 557907
Uniwersalność

Czyszczenie parą ma wiele zalet. Ta metoda jest polecana zwłaszcza alergikom jak i młodym rodzicom. A to dlatego, że czyszczenie parowe nie wymaga stosowania jakichkolwiek detergentów. Cały proces polega tylko i wyłącznie na korzystaniu z gorącej pary pod ciśnieniem. Efekty są zawsze doskonałe. Dowiedziono, że mop parowy KARCHER usuwa 99,99% wszystkich typowych bakterii domowych na twardych powierzchniach. To oznacza, że czyszcząc w ten sposób zapewniamy sobie i naszym domownikom doskonałą, nie tylko wizualną, lecz także higieniczną czystość. Jest to wskazane zwłaszcza gdy mamy małe dzieci, które bawią się raczkując po podłodze. Dobrze, by na jej powierzchni nie znajdował się brud i bakterie, ale także, by nie było tam pozostałości detergentów. Para idealnie odpowiada na to wyzwanie.


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926

WYGODNA KONSTRUKCJA

Nowy mop parowy SC 3 Upright pozwala czyścić wszystkie rodzaje zabezpieczonych podłóg twardych oraz odświeżać dywany. Dzięki niezwykle intuicyjnej obsłudze i ergonomicznej konstrukcji urządzenia praca nim to czysta przyjemność.


Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Rama

REGULACJA

Urządzenie jest wyposażone w trzystopniową regulację przepływu pary, co pozwala dopasować ilość pary do wymagań czyszczonej podłogi: drewnianej, kamiennej lub do odświeżania dywanów za pomocą specjalnej dyszy znajdującej się w wyposażeniu standardowym.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Koła

DYSZA EasyFix

KARCHER SC 3 Upright jest wyposażony w dyszę podłogową EasyFix. Plastikowe listwy zapewniają, że gorąca para pozostaje pod dyszą przez długi czas, dzięki czemu uzyskujemy wyjątkowy efekt czyszczenia. Dysza EasyFix umożliwia wymianę padów podłogowych bez kontaktu z brudem.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - Przerzutki

Wygodne rozwiązania

Mop parowy jest gotowy do użycia po zaledwie 30 sekundach. Konstrukcja urządzenia pozwala dotrzeć nawet do przestrzeni pod meblami. Wyjmowany zbiornik można uzupełnić w dowolnym momencie, dzięki czemu SC 3 Upright EasyFix umożliwia nieprzerwane czyszczenie. Zintegrowany filtr odkamieniający we wkładzie zapewnia automatyczne usuwanie kamienia.

Rower Miejski INDIANA Moena S3B D1926 - hamulec

Ciśnienie [bar] 3.2
Czas gotowości pary [sek.] 30
Długość przewodu [m] 5
Kolor Żółty
Moc [W] 1600

Pojemność zbiornika [l]

0.5
Rodzaj Mop
Typ Parowy
Waga [kg] 3.1
Wskaźnik temperatury Nie
Wydajność [m2] 60
Wyposażenie Filtr, Nakładka do dywanów, Ścierka do podłóg
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zasilanie Sieciowe
Wskaźnik gotowości pary Tak
Gwarancja 24 miesiące
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!