ZELMER

Mop parowy ZELMER ZST1300 Biało-niebieski

229,79

Najszybsza dostawa:

JUTRO23.04.2024

Zamów telefonicznie 22 122 33 00
Czas gotowości pary [sek.] 20 Kolor Biało-niebieski
Moc [W] 1300

Pojemność zbiornika [l]

0.4

Wskaźnik temperatury

Nie Zasilanie Sieciowe

Wskaźnik gotowości pary

Tak Kod produktu 427881
Gotowy do pracy w 20 sekundDociera w każdy kąt
Twój pomocnik
Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Niezawodny

Mop parowy ZELMER ZST1300 służy do czyszczenia podłóg i dywanów za pomocą gorącej pary. Ta metoda czyszczenia zapewnia dużą skuteczność w usuwaniu nie tylko zabrudzeń, ale także niewidocznych drobnoustrojów i alergenów. Mop parowy ZELMER jest gotowy do pracy już w 20 sekund. Posiada 2 wymienne nakładki z mikrofibry oraz nakładkę do czyszczenia dywanów, dzięki którym sprawnie przeprowadzisz porządki w całym domu. Lekka konstrukcja i przewód o długości 5 m zapewnią wygodę przy sprzątaniu.

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Szybka gotowość do pracy

Nie musisz długo czekać, aż urządzenie będzie gotowe do pracy. Wystarczy włączyć mop parowy ZELMER, aby w ciągu 20 sekund przygotował się do ciągłego i niezawodnego wytwarzania pary. Ta funkcja będzie niezastąpiona przy szybkich porządkach.

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Optymalny wyrzut pary

Urządzenie ZELMER generuje 28 g pary wodnej na minutę, co pozwala na skuteczne usunięcie uporczywych zabrudzeń, np. zaschniętych plam lub śladów błota. Ilość pary wytwarzanej przez mop parowy możesz swobodnie regulować w zależności od swoich potrzeb dzięki pokrętłu.

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Duża pojemność zbiornika na wodę

Masz naprawdę sporo powierzchni do sprzątania? Zbiornik o pojemności aż 400 ml sprawi, że pary wodnej starczy Ci na wysprzątanie całego domu. Nie musisz przerywać w połowie pracy, aby napełnić zbiornik. Poświęcisz dzięki temu znacznie mniej czasu na codzienne obowiązki.

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Lekka, ergonomiczna i stabilna konstrukcja

Mop parowy ZELMER bez trudu przeniesiesz w dowolne miejsce. Jego niewielką wagę i ergonomiczną rączkę docenisz przy długim maratonie sprzątania, w którym najważniejsza będzie Twoja wygoda. To z pewnością znacznie bardziej poręczne akcesorium niż mop z ciężkim wiadrem wypełnionym wodą. Mało tego, po skończonej pracy znacznie łatwiej schowasz urządzenie w schowku lub szafie.

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Długi przewód zasilający

Umyj jak największą powierzchnię podłóg bez konieczności przepinania urządzenia do kolejnych gniazdek. Przewód o długości aż 5 metrów zapewni Ci mobilność i wygodę pracy. Teraz dotrzesz z czyszczącą mocą pary do każdego, nawet najdalszego zakamarka!

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Czyszczenie różnych powierzchni

Wymienne nakładki z mikrofibry dołączone do zestawu umożliwią Ci wyczyszczenie np. kuchni i łazienki za jednym zamachem, bez konieczności przepierania zabrudzonej nakładki – wystarczy, że wymienisz ją na czystą, a tę zabrudzoną wrzucisz do pralki. Ponadto mopem parowym ZELMER umyjesz nie tylko podłogi! Dzięki stopie do dywanów odświeżysz wykładziny i dywany w całym domu.

Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0

Niezawodna jakość

ZELMER to firma z tradycjami. Od 50 lat jesteśmy na rynku. Oddajemy do Twojego użytku produkty dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystkie urządzenia zaplanowaliśmy i wykonaliśmy tak, aby zapewniały wysoki komfort użytkowania.

System filtrowania wody 4SWISS WWF021 Czarny

ZOBACZ WIĘCEJ

Gwarancja 24 miesiące
Czas gotowości pary [sek.] 20
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Długość przewodu [m] 5
Wyposażenie 2 x Nakładka, Nakładka do dywanów
Akumulator w zestawie Nie
Ładowarka w zestawie Nie
Kolor Biało-niebieski
Moc [W] 1300

Pojemność zbiornika [l]

0.4
Rodzaj Mop parowy
Waga [kg] 1.94

Wskaźnik temperatury

Nie
Zasilanie Sieciowe

Wskaźnik gotowości pary

Tak
Przeznaczenie Do użytku domowego
Waga z opakowaniem [kg] 2.80
Nazwa producenta/importera ZELMER

Zostań łowcą okazji
i zapisz się na nasz newsletter!